Všechny výrobky

Mobilní pokoje

Mobilní skladování a mobilní práce. To je možné s našimi mobilními místnostmi od společnosti TOPREGAL. Naše dočasné místnosti, které se snadno přepravují a rychle připravují, jsou určeny pro nejrůznější použití. Pomocí stanů a kontejnerů můžete během velmi krátké doby proměnit volné prostranství v použitelný prostor.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý8 výrobky

Nejlepší flexibilita s mobilními pokoji

To slibují naše mobilní pokoje od společnosti TOPREGAL. Ať už potřebujete rychle vytvořit pracovní prostor nebo zřídit sklad na staveništi a ochránit materiál před povětrnostními vlivy. Naše výrobky jsou nejlepším řešením pro dočasné konstrukce, které lze flexibilně používat. Zároveň jsou montážní časy našich mobilních pokojových systémů extrémně krátké, takže je zaručeno rychlé použití. Díky kompaktní konstrukci a inteligentním systémům jsou naše výrobky mimořádně snadno přepravitelné. To znamená, že máte svůj sklad, dílnu nebo kancelář vždy s sebou a můžete jej bez větší námahy nastavit, připojit a používat.

Volný prostor je využitelný prostor

Mobilní místnosti TOPREGAL promění otevřené prostory v použitelné prostory, kdekoli a kdykoli budete chtít. Naše Skládací kontejner Faltfixs podlahovou plochou 14,9 m² je ideální pro vytvoření prostoru pro práci na staveništi nebo jako přechodné ubytování. Staveništní kontejner o výšce 2,6 m se třemi zásuvkami uvnitř je určen také pro použití elektrických zařízení. Snadno z něj tak vytvoříte mobilní dílnu pro práci se dřevem nebo kovem. Samozřejmě jej lze využít i jako kancelářský kontejner, protože má jednoduchý, ale vizuálně přitažlivý design se stropním LED osvětlením a bílými magnetickými stěnami. Lze na něj rychle zavěsit mapy, stavební plány nebo obrázky a přizpůsobit tak interiér vašim potřebám. Možnosti využití skládacího kontejneru Faltfix jsou téměř neomezené: Obytný kontejner, kontejnerová kancelář, stavební kontejner, mobilní dílna, uzamykatelný sklad.

S našimi mobilními místnostmi pokryjete širokou škálu aplikací, kde potřebujete rychle a dočasně uzavřené použitelné prostory. Ať už se jedná o velký skladovací stan, který poskytuje úložný i pracovní prostor nezávislý na vnějších povětrnostních podmínkách, nebo třeba kontejner s uzamykatelnými ocelovými dveřmi, který lze postavit a připojit během několika minut. Zde najdete řešení, které potřebujete k flexibilnímu vytvoření využitelného prostoru.

Snadné nastavení, snadná přeprava, prostě super

Stejně flexibilně jako jsou naše pokojové systémy sestaveny, jsou také rychle smontovány, zabaleny a znovu použity jinde. Rozložení a připojení našeho skládacího kancelářského kontejneru Faltfix trvá jen asi 4 minuty. Ve složeném stavu je kontejner vysoký pouhých 448 mm, takže jich můžete do jednoho přepravního kontejneru naložit několik najednou. Praktická kolečka, která jsou připevněna k boku kontejneru, usnadňují nakládku a vykládku nákladních automobilů a jiných přepravních strojů. To znamená, že naše mobilní místnosti se nejen snadno montují a demontují, ale také snadno přepravují, což ještě více zefektivňuje jejich použití a zvyšuje rychlost reakce.

...číst dál