Všechny výrobky

Vozíky & pojízdné stolky

Header

Mnoho variant a ještě více oblastí použití se týká vozíků a vozíků všeho druhu v každodenní práci. Ať už v podobě stolního vozíku, vozíku pro vychystávání objednávek, plošinového vozíku nebo vozíku na časopisy. Speciální vozíky, jako je vozík na nářadí nebo dílenský vozík. Nářadí a drobné díly zde mohou být dokonale zajištěny, a přesto nejsou nikdy vzdáleny více než na dosah ruky. Nebo vozík na talíře, který bez námahy bezpečně přepravuje velkoformátové, a tedy objemné zboží.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Max. Zatížení (kg)

Počet úrovní
Pneumatiky6 výrobky

Pneumatiky, plastové pneumatiky nebo plné pryžové pneumatiky: Rozdíl je v pneumatikách

V závislosti na tom, kde a jak často bude nový vozík používán, je důležité zvážit, které pneumatiky jsou vhodné. Pneumatiky jsou variabilní a v případě potřeby je lze přizpůsobit přepravovanému zboží, aby kola měla dobrou trakci - bez ohledu na to, jak jsou těžká. Pneumatika si také skvěle poradí s téměř jakýmkoli povrchem: mokrým, kluzkým nebo nerovným. I ruční vozík s pneumatikami však může čas od času prasknout a je třeba jej opravit. To se u ručního vozíku s plnými gumovými pneumatikami nestane. Zejména v interiérech, kde hrozí přejetí ostrých předmětů, jsou lepší volbou pneumatiky z plné pryže. Tato verze je ideální pro nepřetržité používání. Před nákupem byste však měli mít na paměti, že pneumatiky z plné gumy jsou o něco hlučnější než pneumatiky pneumatické. Plastové pneumatiky jsou obvykle nejhlučnější - ale jsou také velmi odolné, protože se téměř neodírají. Termoplastický elastomer používaný v našich výrobcích, zkráceně TPE, však přesvědčí i zde svými tichými, ale výkonnými pohybovými vlastnostmi. Nízký valivý odpor se zde dokonale snoubí s obrovskou nosností. Plastové pneumatiky jsou proto oblíbené i pro speciální vozíky.

Pro objemné zboží: panelový vozík nebo panelový vozík

Pokud je třeba přepravit objemné dřevěné nebo plastové panely z bodu A do bodu B, je náš nákladní vůz pro přepravu panelů dobrou volbou. Zde máte na výběr z pneumatik: pneumatiky pneumatické nebo plné gumové. Pokud je třeba přepravované panely chránit před protržením, je bezpečnější volbou tlumicí pneumatiky. Deskový vozík s plnými pryžovými pneumatikami však zaujme robustností a odolností.

Vše se přesouvá snadno a rychle: stolní vozíky a vozíky na časopisy v provozu

Nezáleží na tom, zda se používají venku, uvnitř nebo v obou oblastech. Vozíky na časopisy nebo plošinové vozíky se používají téměř ve všech podnicích pro pohodlnou přepravu drobného zboží, jako je kopírovací papír, balíky nebo cokoli jiného, co je třeba přemístit v pracovním prostředí. Všechny policové prvky jsou vyrobeny z odolného a vzhledově atraktivního bukového dřeva a jsou zasazeny do konstrukce vozíku z práškově lakované ocelové trubky.

Dílenský vozík a skříň na nářadí - podle vašeho přání

Skříň, která nabízí prostor pro veškeré nářadí a drobné díly a která vás doprovází, kamkoli jdete? Máme ho! Ne jen jeden, ale mnoho. Předkonfigurováno v provedení s jednou skříňkou a šesti zásuvkami ve světle šedé/antracitové barvě nebo v našich regálových barvách modrá/oranžová, například se 4 zásuvkovými prvky a jedním skříňkovým prvkem. Mimochodem, nejoblíbenější verzí je skříňka na nářadí se zásuvkami na obou stranách. Zásuvky a skříňky jsou uzamykatelné a díky kolečkům také pojízdné. Všechny naše pojízdné regály lze navrhnout a vybavit podle individuálních přání: Jako pojízdný stojan na pneumatiky a disky, jako pojízdný pracovní stůl s děrovanou zadní stěnou a sadou držáků na nářadí, jako pojízdný malý dělicí stojan nebo jako libovolně konfigurovatelný stojan. Rádi vám také pomůžeme s konfigurací vašeho vysněného pojízdného regálu.

...číst dál