+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Příslušenství pro vysokozdvižné traktory a vozíky

Důmyslné příslušenství umožňující rychlé a snadné dovybavení vašeho vysokozdvižného vozíku. Ať už se jedná o prodloužení vidlic nebo pracovní plošiny, díky produktům společnosti SolidHub se váš vysokozdvižný vozík v okamžiku stane univerzálním pomocníkem. Hák, prodloužení pro vidlice a rameno jeřábu lze v několika minutách bezpečně připevnit a připravit k použití. Pro optimální nakládku a vykládku a pro přejíždění přes vystouplá místa máme v naší nabídce také správné rampy.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

LaskavýKategorie

Max. Zatížení (kg)20 výrobky

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Se správným příslušenstvím lze vysokozdvižný vozík vylepšit.

O efektivitě práce rozhoduje příslušenství

To se projeví vždy v takových případech, kdy pracovní úkol vyžaduje více než pouhé zvedání a ukládání nebo odebírání europalet a boxů z mřížovaných roštů. S naším praktickým příslušenstvím značky SolidHub pro vysokozdvižné vozíky lze také měřit hmotnost a pracovat ve velkých výškách. Vysokozdvižný vozík tak můžete přeměnit na mobilní stanici k vážení břemen s elektronickou jeřábovou váhou nebo na osobní výtah s pracovním košem. Pomocí nástavců vidlic můžete rozšířit nosnost vysokozdvižného vozíku a s našimi rampami můžete vytvořit cestičky pro vozíky, manipulační vozíky nebo jiné zvedací zařízení.

Pracovní plošina

S nástavcem pracovní plošiny můžete provádět delší práce ve výšce uvolněně, pohodlně a bezpečně. Pracovní koš pro zvedání osob poskytuje místo až pro dvě osoby a může být zatížen hmotností do 360 kg.

Nosný hák

Zavěšením nosného háku SolidHub s maximální nosností 2500 kg se váš vysokozdvižný vozík během několika sekund promění ve zvedací jeřáb. Nosný hák se rychle upevní dvěma šroubovými svorkami a vy můžete pomocí vysokozdvižného vozíku rychle a bezpečně přemísťovat např. těžké pracovní zařízení z bodu A do bodu B.

Rampy

Pro optimální nakládání a vykládání a pro jízdu přes vystouplá místa. K dispozici jsou dvě verze: malá rampa (150 x 120 x 15 cm) s maximální nosností 5 900 kg a velká rampa (220 x 200 x 8 cm), která je určena pro přepravu nákladu o hmotnosti až 6 500 kg. Obě nakládací a vykládací rampy mají variabilní výšku nájezdu v rozmezí 10-25 cm a jsou proto vhodné pro nejrůznější úkony a činnosti při nakládání s malými výškovými rozdíly.

Jeřábová váha

Flexibilní vážení. To umožňuje elektronická jeřábová váha KW-3T. Vysokozdvižné vozíky a další zvedací zařízení mohou pomocí této praktické pomůcky k vážení zvedat břemena a vážit je až do hmotnosti 3 000 kg. Tato závěsná váha, doplněná funkcí přidržení, tárování, akumulace a mnoha dalšími funkcemi, se vyznačuje velmi pohodlným používáním. Konstrukce je založena na jednoduchosti a funkčnosti. Díky tomu je obsluha mimořádně snadná a použití velmi flexibilní.

...číst dál