Všechny výrobky

Skladová mezipatra

Úložné plošiny jsou také známé jako podia nebo mezistropy a nabízejí další úroveň pro plné využití výšky haly. Jednoduše si vyberte ideální kombinaci z našich modulárních prefabrikovaných prvků plošin nebo nám zašlete individuální poptávku šitou na míru vašim požadavkům. Rádi vás podpoříme při plánování vašich skladovacích plošin.

Pro optimální použití poptávkového formuláře pro jednotlivé úložné platformy je nutný stolní počítač.

1. Montáž úložné plošiny a příslušenství

*Povinná pole
Tvar mezipatra:
Podlahy:
Zatížení kg/m²:
Pro použití se zdvihacím vozíkem je
nutných min. 350 kg/m².
 • nebo
 • Šířka dveří
  Vyberte stránku
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
mm*
mm*
1
2
3
4
1
2
3
4
5
6
mm*
mm*
mm*
mm*
1
2
3
4
5
6
7
8
mm*
mm*
mm*
mm*
mm*
mm*
SO: mm*
min. 2100 mm
VO: mm*
Poznámky:

Popis jednotlivých prvků našich skladových mezipater

Podpěrné sloupky
Podpěrné sloupky
   
Samonosné podpěrné sloupy jsou základem našich skladových mezipater a jsou vyrobeny z robustní konstrukční oceli čtvercového průřezu.
Schodiště
Schodiště
   
Naše schodiště, která jsou k dispozici také s přijímací plošinou, vám umožní snadný přístup a další vyvýšenou úroveň.
Zábradlí
Zábradlí
   
Zábradlí, včetně zábradlí pro ruce a kolena a hrany na ochranu proti pádu, zajišťuje, aby osoby omylem nevstupovaly přes okraj plošiny.
Předávací stanice
Předávací stanice
   
Pomocí předávací stanice lze zboží snadno zvednout na skladovací plošinu nebo je z ní odebrat pomocí vysokozdvižného vozíku.

Zakupte si úložnou platformu od společnosti TOPREGAL a nakonfigurujte ji individuálně.

Když si u nás koupíte úložnou platformu, máte možnost přizpůsobit standardní moduly z našeho obchodu svým individuálním požadavkům. U společnosti TOPREGAL si tak můžete nakonfigurovat dokonalé skladovací platformy, které se do vašich prostor hodí, jako by byly vyrobeny na míru. Toto zatížení je optimálně rozloženo, protože všechny hlavní nosníky jsou přišroubovány ke stávajícím sloupkům pomocí spojovacích desek a mezilehlé vedlejší nosníky jsou zase připevněny k hlavním nosníkům. Základní model lze zpočátku sestavit jako volně stojící jednotku a poté jej rozšířit pomocí optimálních přídavných modulů, které rozšíří plochu plošiny podle vašich individuálních potřeb ve skladu.

Poptávkový formulář pro jednotlivé skladové plošiny

Náš poptávkový formulář vám nabízí řadu možností, jak navrhnout ideální skladovou plošinu pro vás. V prvním kroku si vyberete ideální tvar skladové plošiny. Můžete si vybrat mezi obdélníkovým tvarem, tvarem L a tvarem U.

Můžete si vybrat mezi roštem, šachovnicovou deskou nebo dřevotřískovou deskou o tloušťce 38 milimetrů. Ta je k dispozici v přírodním provedení nebo s bílou spodní stranou. Zatížení vydrží od 250 do 1 000 kilogramů na metr čtvereční.

Další důležitou specifikací je horní nebo spodní hrana. Upozorňujeme, že pro spodní hranu je vyžadována minimální výška 2 100 milimetrů.

Vyplňte poptávkový formulář a uveďte své osobní údaje. Po odeslání vás budeme kontaktovat.

Úložná plošina se schody

Naše úložné plošiny můžete doplnit také schodištěm. To je ideální, pokud chcete mít snadný přístup do druhé úrovně. Zde máte také možnost přidat ke skladovací plošině se schody přijímací plošinu. Můžete se také rozhodnout pro překládací stanici - a zároveň pro ještě větší pohodlí, protože veškeré zboží můžete na skladovací plošiny snadno zvednout vysokozdvižným vozíkem nebo je odtud vyjmout.

...číst dál