+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Konfigurátor kanceláře

Stačí jen několik kliknutí do individuálně naplánované kanceláře haly / kanceláře přednosty. Tento online konfigurátor se používá snadno a intuitivně a během několika sekund se vám před očima vytvoří nový koncept místnosti pro sklad, továrnu nebo výrobní halu. Pomocí praktické funkce sdílení lze plánování uložit a odeslat jako odkaz.

číst dál
  Konfigurace
 • 1. Vnitřní rozměry
  Výška 250 cm
  Hloubka 300 cm
  ?
  Šířka
  cm
  ?
 • 2. Stěnové prvky

  Přetáhněte prvky na nákres<br>Pro odstranění: Dvojklik

  Stěna
  Dveře
  Okno
  Studiové okno
 • 3. Stropní panely

  Přetáhněte prvky na nákres<br>Pro odstranění/přidání: Dvojklik

  Strop
  Strop vč. LED světla
310 cm

Hloubka místnosti (vnější rozměr)

Položka není dočasně skladem Očekávané dodání od: 00.00.0000
plus 19% DPH
Dodací termín
5 - 7 Pracovní dny
Doprava 5174,- jednou za objednávku
Technické údaje
Poznámky pro vaši konfigurovanou kancelář v hale

Zde uvedený náčrtek je souborem jednotlivých částí haly potřebných pro konfiguraci, nikoliv stavebním plánem. Při dodání obdržíte montážní pokyny pro správnou montáž jednotlivých panelů. DŮLEŽITÉ: Vedle sebe lze umístit maximálně tři okenní panely, poté je nutné umístit stěnový panel. Uvedené rozměry jsou pouze přibližné a mohou se lišit o několik centimetrů. Pokud potřebujete přesné rozměry své kanceláře v hale, kontaktujte nás.

Dveřní panel lze namontovat ve všech směrech. Požadovaný směr otevírání a stranu kliky dveří určíte při nastavování kanceláře v hale. Každý dveřní panel je vybaven vypínačem napájení a vypínačem osvětlení.

Příčky musí být vždy spojeny s vnější stěnou. Okenní a dveřní výplně vyžadují pro instalaci v interiéru vždy stěnový panel na obou stranách jako dělící stěnu.

Všechny desky PREFAB mají podle normy DIN 4102-1 vlastnosti třídy reakce na oheň B1.

Součásti dodávky / dodací list
Pol.
Název výrobku
Počet

Více místa ve skladu, továrně nebo výrobní hale

Potřebujete prostor pro pracovní místa v blízkosti skladu nebo výroby? Pak je pro vás ideální kancelář v hale nebo hlavní kancelář! Stačí několik jednoduchých kroků, abyste si pomocí online konfigurátoru sestavili novou kancelář, objednali ji v online obchodě a o několik dní později zahájili nekomplikovaný proces výstavby. Nepotřebujete dlouhé plánování stavby ani statické výpočty. Požadované panely sestavíte jednoduše několika kliknutími.

V aktuální verzi konfigurátoru kanceláře v hale můžete naplánovat čtyřstrannou kancelář v hale. Plánují se i další varianty, například dvoustranné nebo třístranné kanceláře v halách. Stejně jako různé hloubky. Do té doby máme pevně stanovenou hloubku 3 m.


Bezprašná, nehlučná a nezapáchající práce na novém pracovišti

Jednotlivé panely jsou konstruovány tak, že se dokonale uzavírají a téměř nic jimi neprochází. Často vysoká hladina hluku ve skladech nebo výrobních halách je dokonale izolována. I přes dokonalý přehled o procesech v hale vám dvojitá skla zajistí, že budete moci telefonovat nebo pracovat s počítačem stejně pohodlně jako v kancelářské budově. Zároveň jsou vzdálenosti k vlastní výrobě nebo skladu velmi krátké.

Přemístění nebo rozšíření není problém s naším flexibilním řešením kanceláře v hale.

Víte, že v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu možná změníte místo nebo se rozšíříte? I v tomto případě je systém kancelářské haly PREFAB bezpečnou volbou. Přestavba, rozšíření nebo stěhování je možné bez problémů díky flexibilní konstrukci panelů. Stěny nebo panely jsou do sebe zasunuty na principu pera a drážky a nejsou pevně přišroubovány k podlaze. To vám dává flexibilitu pro budoucí změny a vy se již můžete těšit na svůj nově vytvořený pracovní prostor.

Každá kancelář v hale je individuální: dveře, okna a příčky lze libovolně plánovat.

Pomocí online konfigurátoru kanceláří v hale lze každou hlavní kancelář navrhnout individuálně. Přestože v našem internetovém obchodě nabízíme prefabrikované haly - od 6m² do 30m², každou s dveřmi a odpovídajícím počtem okenních prvků - můžete si pomocí snadno použitelného konfigurátoru naplánovat libovolný počet dveří, oken nebo dokonce příček do své dokonalé haly. Totéž platí pro stropní prvky s integrovaným osvětlením; doporučujeme naplánovat stropní panel s osvětlením pro každý druhý panel - samozřejmě můžete světlem vybavit i každý stropní prvek. Přesně tak, jak si přejete a potřebujete.

...číst dál