Všechny výrobky

Konfigurátor solárního parkoviště

Konfigurátor solárních parkovišť vás jediným kliknutím myši přenese na individuálně naplánované solární parkoviště. Tímto způsobem lze efektivně využít parkovací plochy pro výrobu energie pomocí solárních systémů. Samozřejmě také plní svůj primární účel, kterým je ochrana vozidel zaparkovaných pod nimi. S návrhem vám pomůže náš online konfigurátor pro parkoviště s fotovoltaikou nebo solární přístřešek na parkoviště, který vám poskytne informace o rozměrech a výkonu. Díky praktické funkci sdílení lze váš návrh v konfigurátoru snadno uložit a odeslat prostřednictvím odkazu.
číst dál
Položka není dočasně skladem Očekávané dodání od: 00.00.0000
plus 19% DPH
Dodací termín
5 - 7 Pracovní dny
Doprava 5174,- jednou za objednávku
Technické údaje
Poznámky

Solární přístřešek pro parkoviště SoloPort nainstalujte na místa, pro která máte stavební povolení, a pevně jej ukotvěte. V případě potřeby se obraťte na příslušný úřad nebo úřad, abyste si ujasnili povinnosti vyplývající ze stavebního zákona ve vztahu k solárnímu parkovišti. Jako provozovatel jste zodpovědní za získání příslušných stavebních povolení. Ta se mohou lišit v závislosti na místě instalace, tj. podle země, spolkové země nebo města. Instalační, údržbářské a servisní práce musí být rovněž pravidelně prováděny specializovaným personálem v souladu s platnými regionálními normami a předpisy. Elektrikářské práce smí provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. Pokud potřebujete pomoc při plánování, obraťte se na nás.

Součásti dodávky / dodací list
Pol.
Název výrobku
Počet

Solární parkoviště s fotovoltaikou na jedno kliknutí myši

Vytvořte si v několika krocích solární parkoviště, které vás nejen ochrání před nepříznivým počasím, ale také bude vyrábět zelenou energii - například pro elektromobily zaparkované pod ním. Chcete vybavit volné prostranství stříškou solárního parkoviště? Využijte náš praktický online konfigurátor a předem si naplánujte počet stříšek pro své solární parkoviště. Šířku fotovoltaických přístřešků i jednostranné či oboustranné varianty lze definovat nebo násobit. Máte také možnost nakonfigurovat stříšku bez solárních modulů. To znamená, že vše lze přizpůsobit vašim potřebám a podmínkám na místě.

Solární přístřešek na parkoviště od společnosti SoloPort

Najděte pro své parkoviště tu správnou velikost solárního přístřešku pro parkování a nabídněte svým zaparkovaným vozidlům ochranu a možnost doplnit levnou solární energii, stejně jako pod solárním přístřeškem pro parkování od společnosti SoloPort. Na první pohled vidíte počet solárních modulů, výkon v kilowattech a počet parkovacích míst. Díky našemu uživatelsky přívětivému konfigurátoru dosáhnete svého cíle během chvilky.

Zelená energie díky SoloPortu

Investujte do budoucnosti a přispějte k ochraně životního prostředí se společností SoloPort. Začněte hned a proměňte své parkoviště v ekologický, zelený zdroj energie, který nabízí ochranu a zároveň přispívá k udržitelnosti. SoloPort je značka, která představuje udržitelnou budoucnost, v níž inovativní energetické koncepty a ekologická řešení tvoří základ udržitelné mobility. Kombinace ekologické elektřiny a možnosti pohodlného nabíjení elektromobilů, elektrokol a elektrického nářadí dělá z našich solárních přístřešků i solárního parkoviště jedinečný a inovativní systém "vše v jednom".

...číst dál