Všechny výrobky
Až 10 % sleva na nákupní košík!
Rychlá dodací lhůta
Kvalita za příznivé ceny
Kompetentní a přátelské poradenství

Naše TOP značky

Těžké regály, paletové regály, skladové vybavení a další.

Společnost TOPREGAL vám nabízí vysoce kvalitní regálové systémy, od regálů pro těžká vozidla přes paletové regály až po vybavení skladů a továren. Naším mottem, pokud jde o naše výrobky a spokojenost zákazníků, je: "Skladovací zařízení přímo od výrobce v nejlepší kvalitě, za nejlepší cenu - a s bezkonkurenčně krátkými dodacími lhůtami". Od roku 2009 je společnost TOPREGAL GmbH se sídlem ve Filderstadtu u Stuttgartu první adresou pro obchodníky, pokud jde o vybavení skladů, továren, průmyslové regály, regálové systémy, kancelářský nábytek, úklidovou techniku a mnoho dalšího. Nabídka regálových systémů sahá od regálů pro vysoké zatížení až po balicí stoly a multifunkční pracovní stoly. V sekci regály pro těžké náklady najdete další podkategorie, jako jsou paletové regály, regály s velkým rozpětím a skladovací regály, konzolové a vertikální regály zejména pro dlouhé zboží, regály na pneumatiky a regály se šikmou podlahou. Objevte celé portfolio v našem online obchodě.

Kromě regálů pro těžká vozidla nabízíme působivý sortiment výrobků pro firmy, který neustále rozšiřujeme. Vyplatí se proto pravidelně kontrolovat, abyste nepropásli žádné novinky, ať už se jedná o dopravní prostředky, žebříky, zvedací zařízení nebo vysokozdvižné vozíky. Jak vidíte, pro horizontální a vertikální přepravu máme co nabídnout. Toto portfolio výrobků doplňuje provozní technika, která zahrnuje balicí stroje, sanitární techniku a výrobní techniku. V této kategorii naleznete například vozíky na nářadí, strojní svěrák, profesionální páskovač, obalové materiály, jako je PP páska nebo stretch fólie, ruční sušičky - a mnoho dalšího. V našem obchodě najdete také čisticí prostředky. Rozlišujeme mezi čisticími stroji, zametacími stroji s pojezdem a mokro-suchými vysavači. TOPREGAL tak pokrývá téměř všechny požadavky na čištění.

Průmyslové regály v nejlepší kvalitě

Každý z našich průmyslových regálů, stejně jako naše další výrobky, jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a sofistikovaných technologií, takže vždy splňujeme naše vysoké standardy kvality. Všechny průmyslové regály jsou testovány podle předpisu DGUV 108-007, dříve BGR 234, nebo DIN EN 15512. Regály z našeho internetového obchodu jsou při této kontrole testovány na nosnost, tuhost a stabilitu. Dva těžké regály, paletový regál a konzolový regál, jsou k dispozici pro venkovní použití z žárově pozinkované oceli.

Skladovací zařízení: mobilní a pojízdné

Téměř každý regál v našem internetovém obchodě je k dispozici také jako pojízdný regál. Některé z našich konfigurovaných modelů, jako je pojízdný regál na pneumatiky nebo pojízdný skladovací regál, naleznete v kategorii Pojízdné regály a stoly - i zde je k dispozici konfigurátor, který neponechává nic náhodě pro individuální pojízdný regál.

Myslíme na další vybavení skladu a zahrnujeme užitečné příslušenství i doplňky, jako jsou skříně na nářadí a skříňky. Pro skladovací regály a pracovní stoly proto nabízíme integrovatelné skříně na nářadí a skříňky - samozřejmě také jako mobilní pracovní stůl. V segmentu příslušenství najdete další příslušenství, jako je ochrana proti nárazu, ochrana proti nárazu, magnetická páska pro označování regálů, jakož i otevřené úložné boxy a úložné boxy pro šikmé regály.

Individuální rozměry pro vybavení skladu

Těžké regály od společnosti TOPREGAL jsou k dispozici v téměř libovolných rozměrech. Přestože jsme v našem internetovém obchodě již vytvořili mnoho konfigurací skladového a obchodního vybavení, vždy máte možnost sestavit si regál zcela sami. Pod položkou Regálové komponenty a příslušenství naleznete mimo jiné příčníky, svislé prvky pro police, podpěry polic a průchozí ochrany. Pokud vám konfigurátor paletových regálů nebo skladových regálů v našem internetovém obchodě neposkytne rozměry, které potřebujete, neváhejte se obrátit na náš příjemný odborný personál. Rádi vám poradíme, jaké máte možnosti.

Průmyslové regály a prostorové systémy: systémové řešení prostoru

Již nějakou dobu nabízíme úložnou plošinu, kterou lze objednat online ve třech velikostech a kterou vám rychle a pohodlně doručíme. Těžko se plánuje, montáž ve skladu nebo výroba s ním může začít brzy. Obohacením skladové plošiny, jak se skladovým plošinám také často říká, je kancelář v hale / kancelář předáka. I zde platí následující: bez zdlouhavého plánování stavby můžete kancelář v hale zřídit během jednoho dne, stejně jako průmyslové regály a pokojové systémy, a to jen v několika montážních krocích. To funguje s naší konstrukční metodou využívající jednoduchou technologii zásuvných panelů.

Snadno použitelný konfigurátor kanceláře v hale vám umožní vytvořit si individuální hlavní kancelář přímo před vašima očima během několika minut. To je stejně jednoduché a rychlé jako montáž a dodání tohoto speciálního řešení vnitřního prostoru.

Podporujte používání ekologických dopravních prostředků na pracoviště a poskytněte ochranu a pohodlí vhodnými přístřešky. Nabízíme robustní přístřešky na kola s moderním designem, které jsou ideální pro ochranu jízdních kol před povětrnostními vlivy a krádežemi. Naše přístřešky pro kuřáky nabízejí kuřákům prostor chráněný před větrem a deštěm. Další zajímavostí je solárně napájená LED lampa se senzorem pohybu, užitečná zejména v tmavém ročním období.

Optimální doplnění regálů kancelářským nábytkem z internetového obchodu

Tam, kde je sklad, je obvykle nedaleko i kancelář. V našem obchodě proto najdete to, co hledáte, například v podobě kancelářského nábytku. Toto zařazení do sortimentu našeho internetového obchodu s obchodním vybavením je ideálním doplňkem a vychází z dotazů naší klientely i z pozorování trhu. Nabízíme zde kategorie recepčních pultů pro pozitivní první dojem ve vaší firmě. Během jednání se hosté i zaměstnanci cítí pohodlně, produktivně pracují u velkého funkčního konferenčního stolu a pohodlně sedí na stohovatelných konzolových židlích z naší kategorie konferenčních židlí.

Recepční stoly jsou k dispozici ve dvou tvarech: VERA a PETRA. Obě řady nábytku jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a dekorech. Konferenční stoly ANJA a ELLA nabízíme také v různých velikostech: U malého stolu je místo pro deset osob, zatímco u velkého konferenčního stolu může sedět 18 osob. Oba konferenční stoly jsou samozřejmě k dispozici také jako kompletní sada s odpovídajícími moderními a stohovatelnými konferenčními židlemi řady MARINA. Samozřejmě zde platí známé heslo TOPREGAL: náš kancelářský nábytek je pro vás připraven ve skladu, a proto jej lze dodat v krátkém čase - za atraktivní cenu a ve vysoké kvalitě.

Naši nabídku kancelářského nábytku doplňují také výškově nastavitelné stoly, které podporují pracovní atmosféru i zdraví vašeho týmu. Pravidelné stání během dne údajně snižuje riziko bolesti zad a zlepšuje držení těla. K tomuto účelu nabízíme rám MILLA i odpovídající desku stolu v různých velikostech a provedeních.

Solární technologie pro udržitelnost v provozu

Udržitelnost hraje v podnicích a společnostech stále důležitější roli. Proto vyhledáváme náš sortiment solárních technologií právě podle kritérií účinnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a udržitelnosti pro budoucí generace. Rozšiřování této oblasti je nám obzvláště blízké a vidíme v ní velký technologický potenciál, zejména díky solární energii získané pro využití bateriových pohonů namísto spalovacích motorů.

Technické vybavení od společnosti TOPREGAL

Ve skladové logistice se kromě přepravních zařízení a paletových regálů používají také skladovací regály nebo konzolové regály, balicí materiály, páskovací zařízení a balicí stroje. V našem internetovém obchodě s továrním vybavením najdete všechny druhy balicích strojů, od ručních páskovačů až po baličky palet. Kromě toho je k dispozici velký výběr nářadí, které můžete uložit do vozíků a kufrů na nářadí. Tok materiálu je optimálně podporován těmito technickými zařízeními. Stejně jako u všech ostatních produktů z našeho internetového obchodu se skladovým vybavením i zde dbáme na udržitelnost. Proto u společnosti TOPREGAL nenajdete žádné stroje poháněné benzinem nebo naftou. Místo toho se spoléháme na elektrický pohon těchto strojů. To chrání všechny členy týmu, kteří s těmito stroji pracují, i životní prostředí.

Čistící zařízení - čisté řešení pro váš podnik

V sekci čisticího zařízení pod značkou wipeket najdete vše. Najdete zde čisticí stroje, zametací stroje s pojezdem a mokro-suché vysavače. Každý z těchto strojů má své jedinečné přednosti. Malý mycí stroj SWM30 je manévrovatelný, kompaktní, a proto se ideálně hodí do úzkých uliček a úzkých řad skladovacích regálů. Velký zametací stroj AKM80 s pojezdem zase zaujme mimořádně vysokým čisticím výkonem a lze jej používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Výkonný mokro-suchý vysavač NTS80 zase díky svému výkonu 3 000 W odstraní i malé kovové části ze všech druhů povrchů. Všechny naše stroje jsou flexibilní a levné.

Čistící stroje jsou také co nejtišší, a proto je lze používat v různých prostředích: V supermarketu, ve skladu, ve výrobě, v nemocnici a dalších veřejných zařízeních. Naše čisticí stroje zároveň pracují zcela bez emisí, čímž dále zvyšují energetický obrat a udržitelnost.

Přesvědčte se o naší nabídce různého obchodního vybavení!

...číst dál