Všechny výrobky
Až 10 % sleva na nákupní košík!
Rychlá dodací lhůta
Kvalita za příznivé ceny
Kompetentní a přátelské poradenství

Naše TOP značky

Těžké regály, paletové regály, skladové vybavení a další.

Společnost TOPREGAL vám nabízí vysoce kvalitní regálové systémy, od regálů pro těžká vozidla přes paletové regály až po vybavení skladů a továren. Naším mottem, pokud jde o naše výrobky a spokojenost zákazníků, je: "Skladovací zařízení přímo od výrobce v nejlepší kvalitě, za nejlepší cenu - a s bezkonkurenčně krátkými dodacími lhůtami". Od roku 2009 je společnost TOPREGAL GmbH se sídlem ve Filderstadtu u Stuttgartu první adresou pro obchodníky, pokud jde o vybavení skladů, továren, průmyslové regály, regálové systémy, kancelářský nábytek, úklidovou techniku a mnoho dalšího. Nabídka regálových systémů sahá od regálů pro vysoké zatížení až po balicí stoly a multifunkční pracovní stoly. V sekci regály pro těžké náklady najdete další podkategorie, jako jsou paletové regály, regály s velkým rozpětím a skladovací regály, konzolové a vertikální regály zejména pro dlouhé zboží, regály na pneumatiky a regály se šikmou podlahou. Objevte celé portfolio v našem online obchodě.

Kromě regálů pro těžká vozidla nabízíme působivý sortiment výrobků pro firmy, který neustále rozšiřujeme. Vyplatí se proto pravidelně kontrolovat, abyste nepropásli žádné novinky, ať už se jedná o dopravní prostředky, žebříky, zvedací zařízení nebo vysokozdvižné vozíky. Jak vidíte, pro horizontální a vertikální přepravu máme co nabídnout. Toto portfolio výrobků doplňuje provozní technika, která zahrnuje balicí stroje, sanitární techniku a výrobní techniku. V této kategorii naleznete například vozíky na nářadí, strojní svěrák, profesionální páskovač, obalové materiály, jako je PP páska nebo stretch fólie, ruční sušičky - a mnoho dalšího. V našem obchodě najdete také čisticí prostředky. Rozlišujeme mezi čisticími stroji, zametacími stroji s pojezdem a mokro-suchými vysavači. TOPREGAL tak pokrývá téměř všechny požadavky na čištění.

Průmyslové regály v nejlepší kvalitě

Každý z našich průmyslových regálů, stejně jako naše další výrobky, jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a sofistikovaných technologií, takže vždy splňujeme naše vysoké standardy kvality. Všechny průmyslové regály jsou testovány podle předpisu DGUV 108-007, dříve BGR 234, nebo DIN EN 15512. Regály z našeho internetového obchodu jsou při této kontrole testovány na nosnost, tuhost a stabilitu. Dva těžké regály, paletový regál a konzolový regál, jsou k dispozici pro venkovní použití z žárově pozinkované oceli.

Skladovací zařízení: mobilní a pojízdné

Téměř každý regál v našem internetovém obchodě je k dispozici také jako pojízdný regál. Některé z našich konfigurovaných modelů, jako je pojízdný regál na pneumatiky nebo pojízdný skladovací regál, naleznete v kategorii Pojízdné regály a stoly - i zde je k dispozici konfigurátor, který neponechává nic náhodě pro individuální pojízdný regál.

Myslíme na další vybavení skladu a zahrnujeme užitečné příslušenství i doplňky, jako jsou skříně na nářadí a skříňky. Pro skladovací regály a pracovní stoly proto nabízíme integrovatelné skříně na nářadí a skříňky - samozřejmě také jako mobilní pracovní stůl. V segmentu příslušenství najdete další příslušenství, jako je ochrana proti nárazu, ochrana proti nárazu, magnetická páska pro označování regálů, jakož i otevřené úložné boxy a úložné boxy pro šikmé regály.

Individuální rozměry pro vybavení skladu

Těžké regály od společnosti TOPREGAL jsou k dispozici v téměř libovolných rozměrech. Přestože jsme v našem internetovém obchodě již vytvořili mnoho konfigurací skladového a obchodního vybavení, vždy máte možnost sestavit si regál zcela sami. Pod položkou Regálové komponenty a příslušenství naleznete mimo jiné příčníky, svislé prvky pro police, podpěry polic a průchozí ochrany. Pokud vám konfigurátor paletových regálů nebo skladových regálů v našem internetovém obchodě neposkytne rozměry, které potřebujete, neváhejte se obrátit na náš příjemný odborný personál. Rádi vám poradíme, jaké máte možnosti.

Kontrola regálů pro vysoké zatížení

Náš tým rád provede zákonem předepsané kontroly vašich regálů. Můžeme zkontrolovat i těžké kovové regály, které nebyly zakoupeny u nás. Sjednejte si přímo schůzku pro příští kontrolu.

Průmyslové regály a prostorové systémy: systémové řešení prostoru

Již nějakou dobu nabízíme úložnou plošinu, kterou lze objednat online ve třech velikostech a kterou vám rychle a pohodlně doručíme. Těžko se plánuje, montáž ve skladu nebo výroba s ním může začít brzy. Obohacením skladové plošiny, jak se skladovým plošinám také často říká, je kancelář v hale / kancelář předáka. I zde platí následující: bez zdlouhavého plánování stavby můžete kancelář v hale zřídit během jednoho dne, stejně jako průmyslové regály a pokojové systémy, a to jen v několika montážních krocích. To funguje s naší konstrukční metodou využívající jednoduchou technologii zásuvných panelů.

Snadno použitelný konfigurátor kanceláře v hale vám umožní vytvořit si individuální hlavní kancelář přímo před vašima očima během několika minut. To je stejně jednoduché a rychlé jako montáž a dodání tohoto speciálního řešení vnitřního prostoru.

Tento výběr doplňují naše mobilní místnosti, které se rovněž vyznačují rychlou montáží a demontáží. Tímto způsobem můžete rychle rozšířit úložiště a vytvořit nový pracovní prostor. To umožňuje náš skládací kancelářský kontejner FALTFIX, jehož montáž trvá méně než čtyři minuty. Se skládacím kontejnerem jste vybaveni pro nadcházející venkovní použití.

Optimální doplnění regálů kancelářským nábytkem z internetového obchodu

Tam, kde je sklad, je obvykle nedaleko i kancelář. V našem obchodě proto najdete to, co hledáte, například v podobě kancelářského nábytku. Toto zařazení do sortimentu našeho internetového obchodu s obchodním vybavením je ideálním doplňkem a vychází z dotazů naší klientely i z pozorování trhu. Nabízíme zde kategorie recepčních pultů pro pozitivní první dojem ve vaší firmě. Během jednání se hosté i zaměstnanci cítí pohodlně, produktivně pracují u velkého funkčního konferenčního stolu a pohodlně sedí na stohovatelných konzolových židlích z naší kategorie konferenčních židlí.

Recepční stoly jsou k dispozici ve dvou tvarech: VERA a PETRA. Obě řady nábytku jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a dekorech. Konferenční stoly ANJA a ELLA nabízíme také v různých velikostech: U malého stolu je místo pro deset osob, zatímco u velkého konferenčního stolu může sedět 18 osob. Oba konferenční stoly jsou samozřejmě k dispozici také jako kompletní sada s odpovídajícími moderními a stohovatelnými konferenčními židlemi řady MARINA. Samozřejmě zde platí známé heslo TOPREGAL: náš kancelářský nábytek je pro vás připraven ve skladu, a proto jej lze dodat v krátkém čase - za atraktivní cenu a ve vysoké kvalitě.

Naši nabídku kancelářského nábytku doplňují také výškově nastavitelné stoly, které podporují pracovní atmosféru i zdraví vašeho týmu. Pravidelné stání během dne údajně snižuje riziko bolesti zad a zlepšuje držení těla. K tomuto účelu nabízíme rám MILLA i odpovídající desku stolu v různých velikostech a provedeních.

Solární technologie pro udržitelnost v provozu

Udržitelnost hraje v podnicích a společnostech stále důležitější roli. Proto vyhledáváme náš sortiment solárních technologií právě podle kritérií účinnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a udržitelnosti pro budoucí generace. Rozšiřování této oblasti je nám obzvláště blízké a vidíme v ní velký technologický potenciál, zejména díky solární energii získané pro využití bateriových pohonů namísto spalovacích motorů.

Technické vybavení od společnosti TOPREGAL

Ve skladové logistice se kromě přepravních zařízení a paletových regálů používají také skladovací regály nebo konzolové regály, balicí materiály, páskovací zařízení a balicí stroje. V našem internetovém obchodě s továrním vybavením najdete všechny druhy balicích strojů, od ručních páskovačů až po baličky palet. Kromě toho je k dispozici velký výběr nářadí, které můžete uložit do vozíků a kufrů na nářadí. Tok materiálu je optimálně podporován těmito technickými zařízeními. Stejně jako u všech ostatních produktů z našeho internetového obchodu se skladovým vybavením i zde dbáme na udržitelnost. Proto u společnosti TOPREGAL nenajdete žádné stroje poháněné benzinem nebo naftou. Místo toho se spoléháme na elektrický pohon těchto strojů. To chrání všechny členy týmu, kteří s těmito stroji pracují, i životní prostředí.

Čistící zařízení - čisté řešení pro váš podnik

V sekci čisticího zařízení pod značkou wipeket najdete vše. Najdete zde čisticí stroje, zametací stroje s pojezdem, vysokotlaké čističe a mokro-suché vysavače. Každý z těchto strojů má své jedinečné přednosti. Malý mycí stroj SWM30 je manévrovatelný, kompaktní, a proto se ideálně hodí do úzkých uliček a úzkých řad skladovacích regálů. Velký zametací stroj AKM80 s pojezdem zase zaujme mimořádně vysokým čisticím výkonem a lze jej používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Výkonný mokro-suchý vysavač NTS80 zase díky svému výkonu 3 000 W odstraní i malé kovové části ze všech druhů povrchů. Všechny naše stroje jsou flexibilní a levné.

Čistící stroje jsou také co nejtišší, a proto je lze používat v různých prostředích: V supermarketu, ve skladu, ve výrobě, v nemocnici a dalších veřejných zařízeních. Naše čisticí stroje zároveň pracují zcela bez emisí, čímž dále zvyšují energetický obrat a udržitelnost.

Přesvědčte se o naší nabídce různého obchodního vybavení!

...číst dál