+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

SoloPort

Logo SOLOPORT

Udržitelná solární technologie se 100% zelenou elektřinou. Objevte jedinečné řešení v revoluci mobility s naším solárním přístřeškem pro auto mimo síť a využívejte ekologicky šetrné technologie k výrobě čisté elektřiny. Solární přístřešek pro auto od společnosti SoloPort je zcela nezávislý na běžné elektrické síti a lze jej instalovat téměř kdekoli. Využijte mobilitu budoucnosti a udělejte velký krok k udržitelnosti.

SoloPort představuje průkopnické energetické koncepty jako žádná jiná značka

Značka SoloPort představuje udržitelnou budoucnost, ve které hrají důležitou roli elektromobilita a obnovitelné zdroje energie. Jako společnost se snažíme nabízet svým zákazníkům inovativní a ekologická řešení, která jim usnadní každodenní život a pomohou snížit jejich uhlíkovou stopu. Věříme, že budoucnost šetrná ke klimatu je nejen nezbytná, ale také dosažitelná, pokud budeme spolupracovat. Všechny výrobky značky SoloPort představují úsporná a nákladově efektivní řešení pro každodenní použití a nejvyšší úroveň kvality a pohodlí pro naše zákazníky. Jak již název značky SoloPort napovídá, řešení pro venkovní prostory, jako jsou přístřešky pro auta, jsou kombinována s vysoce výkonnými fotovoltaickými systémy a díky efektivním systémům skladování a řízení jsou dále rozvíjena do sofistikovaného systému "vše v jednom" a dovedena do tržní zralosti.

Soběstačný solární přístřešek pro auto s výkonnou řídicí skříní pod střechou

Náš solární přístřešek pro auta vám umožní nejen napájet váš vozový park elektromobilů 100% zelenou energií, ale také pohodlně a bezpečně nabíjet další baterie nebo zařízení napájená z baterií, jako jsou elektrokola a elektrické nářadí, a používat na místě jakákoli elektrická zařízení. Tato všestrannost v možnostech využití samovýroby čisté energie vás posune o rozhodující krok vpřed v přechodu na novou energetiku.

Jedinečnou a inovativní vlastností tohoto solárního přístřešku je, že jej lze používat nezávisle na obecné elektrické síti a lze jej provozovat autonomně téměř na jakémkoli místě bez nutnosti předchozího povolení Spolkové agentury pro sítě. To vám dává svobodu využívat výhody obnovitelné energie téměř kdekoli, aniž byste se museli spoléhat na veřejnou rozvodnou síť a byrokracii, která je s ní někdy spojena.

Jsme spokojeni pouze tehdy, když jste spokojeni vy. Proto klademe velký důraz na jednoduché ovládání a intuitivní používání našich výrobků. Náš interní tým odborníků se vám bude snažit poskytnout co nejlepší servis před nákupem i po něm a podporovat vás na každém kroku.

Solární přístřešek na auto SP40/5-1

Solární přístřešek na auto s vysoce výkonným bateriovým systémem o kapacitě 40 kWh, jehož maximální využitelná kapacita je 30 kWh, byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality a díky své jedinečnosti je v oblasti přístřešků na auto jedničkou na trhu. Všechna standardní elektrická vozidla ve vašem firemním vozovém parku lze nabíjet zelenou energií zcela nezávisle na rozvodné síti.

Střechu přístřešku pro auta tvoří 12 vysoce výkonných solárních modulů. S výkonem 420 Wp na modul zajišťují maximální kapacitu výroby energie 5 KW. Rámová konstrukce z mimořádně odolných hliníkových profilů, s nájezdovou výškou a šířkou po 3,5 m a délkou 6 m, poskytuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy. Díky sklonu střechy 10 stupňů, který je ideální pro výrobu solární energie, je solární přístřešek vhodný pro vozidla s maximální výškou 2 m v nejnižším bodě.

Podniky často čelí výzvě, jak efektivně a hospodárně provozovat vozidla a stroje, a to někdy i na místech, která nemusí přímo sousedit s budovou, a tudíž nejsou připojena k elektrické síti. Solární přístřešek SP40/5-1 nabízí nejen udržitelné řešení pro nabíjení elektromobilů, ale také řadu dalších výhod pro každodenní pracovní potřeby. Díky svým rozměrům je přístřešek ideální také pro vozidla, jako jsou elektrické dodávky, nákladní vozy s plošinou, minivany nebo kombi s vysokou střechou (výška vozidla max. 2 m). Kromě toho lze díky dvěma integrovaným zásuvkám 230 V bezpečně nabíjet udržitelnou energií i další zařízení napájená z baterií. V neposlední řadě přístřešek nabízí kryté pracoviště pro provoz vozidel a strojů v chráněném prostředí.

Hmatatelné výhody solárního přístřešku pro auto

Udržitelnost

Používáním solárních panelů snižujete svou uhlíkovou stopu a aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí. Nabíjením ekologickou elektřinou dáváte sbohem fosilním palivům pro výrobu energie a přispíváte tak cenným způsobem k ochraně našeho životního prostředí.

Nezávislost

Díky nezávislosti na veřejné elektrické síti lze solární přístřešek pro auta SoloPort instalovat téměř kdekoli bez nutnosti nákladného připojení k síti. Solární přístřešek na auto se snadno instaluje a nabízí vysokou míru flexibility a nezávislosti na dodavatelích elektřiny, což je výhodné zejména ve venkovských oblastech a v areálech firem*.

Trvanlivost

Solární přístřešek na auto byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality a je vyroben z robustních hliníkových profilů navržených pro dlouhou životnost. Tento materiál je mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům a korozi. Vysoce kvalitní lithiové solární moduly jsou navíc mimořádně robustní a odolné, což zajišťuje efektivní výrobu energie po mnoho let.

Estetika

Solární přístřešek pro auta SoloPort zaujme svým elegantním a estetickým designem. Konstrukce harmonicky zapadá do téměř každého prostředí. Materiál nevyžaduje žádné dodatečné nátěry ani složité práškové lakování, které by v průběhu let mohlo působit povětrnostně; zapůsobí svou přirozenou a především stálou krásou.

Všestrannost

Prostorná konstrukce a vysoká stabilita jsou dokonalým předpokladem pro kryté pracoviště, například pro ochranu a provoz strojů nebo vozidel. Integrace zásuvek na vnější straně krytu navíc umožňuje využití ekologické elektřiny pro řadu dalších zařízení.

Úspora nákladů

Díky soběstačnému napájení, které poskytuje solární přístřešek pro auta SP40/5-1 od společnosti SoloPort, se nemusíte tolik obávat rostoucích cen elektřiny, pokud jde o nabíjení vašeho elektromobilu. Akumulátorový systém instalovaný v rozváděči dokáže uložit až 40 kWh, což vám umožní nabíjet elektromobil jak ve dne, tak v noci nebo za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Inteligence

Přidružená aplikace nabízí pohodlné sledování nejdůležitějších klíčových údajů, jako je aktuální stav nabití baterie nebo aktuální výroba energie solárními moduly. Všechny tyto informace lze vyvolat z libovolného místa (je nutné připojení k internetu). Statistiky a živé klíčové údaje lze prohlížet a analyzovat přímo a bez prodlení.

Jednoduchost

Jelikož je solární přístřešek pro auto samostatným systémem, není nutná žádná registrace u Spolkové agentury pro sítě: integrovaný wallbox ani fotovoltaický systém nevyžadují povolení ani registraci u provozovatele sítě*.

Solarcarport
Solarcarport

* V Německu může být v závislosti na spolkové zemi vyžadováno stavební ohlášení nebo stavební povolení. Základem jsou příslušné zemské stavební předpisy; před instalací se informujte na místním úřadě. Informace o právních předpisech mimo Německo nemůžeme poskytnout. Pro více informací se prosím obraťte na příslušný orgán veřejné správy ve vaší oblasti. Doporučujeme kontrolu elektrikářem.

Naši nejprodávanější produkty