+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

SolidHub

Logo SOLIDHUBAť už ruční, poloelektrické nebo plně elektrické: výrobky značky SolidHub nadchnou svým přepravním a zvedacím výkonem. Motto našich výkonných zdvihacích zařízení je "vysoká kvalita za příznivé ceny". Naše neustále se rozšiřující portfolio výrobků je působivé a pokrývá širokou škálu aplikací. Vše od ručních paletových vozíků, elektrických paletových vozíků a vysokozdvižných vozíků až po zvedací plošiny se stojnou výškou 10 m. Se SolidHubem lze snadno překonávat dopravní trasy, ať už horizontálně nebo vertikálně.

Příslib kvality

Velký důraz klademe na to, aby se při výrobě našich výrobků používaly materiály, které jsou schopny dlouhodobě odolávat drsným podmínkám v místě použití. Před uvedením do prodeje vždy probíhá rozsáhlý test výrobku a naši pečlivě vybraní dodavatelé vyrábějí přesně podle našich specifikací a výsledky testů výrobku zapracovávají podle našich přání. Tímto způsobem zajišťujeme kvalitu výrobků SolidHub.

Krátká cesta našimi výrobky

"Patří do každého skladu." Malé ruční paletové vozíky 

SolidHub jsou cenově nejdostupnějšími základními modely pro přepravu zboží z bodu A do bodu B. Toto manévrovatelné, stabilní přepravní zařízení nevyžaduje žádnou elektrickou energii, a proto může být používáno nepřetržitě bez jakýchkoli prostojů z důvodu dobíjení. Ať už se jedná o síťový box nebo europaletu, bez tohoto šikovného pomocníka se ve skladu neobejdete. Je určen pro krátké vzdálenosti a rychlou přepravu. Nekomplikovaný a vždy připravený k použití paletový vozík pro malý rozpočet.
Elektrický paletový vozík"Méně svalové síly - více pohodlí." Modely základní úrovně od Elektrický paletový vozík jsou často poloelektrické. To znamená, že zvedání a spouštění palety je poháněno elektricky, ale naložená paleta musí být čerpána ručně. Ne tak u našich produktů SolidHub. Všechny naše elektrické vysokozdvižné vozíky jsou plně elektrické, a přesto jsou k dispozici za přijatelnou cenu. Tyto manévrovatelné stroje s nosností od 1500 kg do 2000 kg jsou k dispozici a jsou velmi flexibilní pro použití ve skladu.
Vysokozdvižný paletový vozík"Více síly a nové výšky." Další větší třídou elektrických paletových vozíků jsou naše. Vysokozdvižný paletový vozík. Kombinuje to nejlepší z obou světů: Malá velikost a manévrovatelnost elektrického paletového vozíku, ke kterému nepotřebujete řidičský průkaz, a výška zdvihu až 5 metrů. Toto portfolio výrobků SolidHub tak pokrývá celou škálu přepravních a skladovacích prací. Kromě toho je toto zařízení výrazně levnější než vysokozdvižné vozíky, a proto je atraktivní zejména pro malé a střední firmy. Ať už se jedná o paletový vozík pro pěší, nebo o vozík s podnožkou, na kterou se můžete postavit vzadu, tato elektrická zařízení od společnosti SolidHub vás nadchnou.
Vysokozdvižné vozíky od společnosti SolidHub"Ekologický pohon v robustním provedení." Pokud je třeba rychle přepravit mnoho velkého a těžkého zboží mezi sklady nebo v rámci velmi velkých skladů, jsou vhodné naše plně elektrické vysokozdvižné vozíky SolidHub. Značka zde představuje skutečnou logistickou sílu. Díky rychlosti až 16 km/h lze snadno přepravovat skladové zboží o maximální hmotnosti 2,5 tuny. Pomocí těchto skladových vozíků lze v co nejkratší době nakládat a vykládat nákladní automobily a námořní kontejnery, doplňovat zboží do skladových regálů nebo přepravovat zboží v zásilkách na určené místo ve skladu. S velkým Vysokozdvižné vozíky od společnosti SolidHub žádný dopravní úkol není příliš obtížný.


mobilní pracovní plošiny "Důležitá je výška." Značka SolidHub znamená stabilitu, rychlost a výšku. To platí zejména pro naše mimořádně vysoké mobilní pracovní plošiny, které umožňují práci ve výšce až 12 metrů. Toto zvedací zařízení vybavené čtyřmi výložníky se flexibilně a stabilně nastaví přímo na místě a během několika minut se již naplno rozběhne práce v obrovských výškách.

Všestranná péče o sklad a továrnu - s čistým svědomím.

Všechny naše produkty SolidHub mají tyto tři společné vlastnosti: výkon, flexibilitu a kvalitu. Každý z nich je ve svém oboru jedinečný. To znamená, že položky v tomto portfoliu výrobků se vzájemně velmi dobře doplňují. Pomocí našich elektrických vysokozdvižných vozíků SolidHub lze nůžkové vozíky snadno vyložit z nákladního automobilu a odvézt na požadované místo použití. Díky našim elektrickým ručním paletovým vozíkům lze se zbožím hbitě a flexibilně manévrovat v úzkých uličkách. Ve špičce zajišťují naše rychlé elektrické vysokozdvižné vozíky spolehlivé vyřízení všech dodávek. S našimi ručními paletovými vozíky se můžete pustit do podnikání, aniž byste museli investovat zvlášť velké prostředky. Naše portfolio produktů SolidHub pokrývá širokou škálu logistických aplikací, ať už se potřebujete dostat do výšky, nebo udržet zboží na zemi.

S výrobky SolidHub rozhodně děláte dobré rozhodnutí pro životní prostředí. Všechny naše výrobky, ať už se jedná o paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky nebo nůžkové vysokozdvižné vozíky, jsou poháněny ručně nebo elektricky a nevypouštějí žádné výfukové plyny. To je dobré pro životní prostředí i pro vaše zaměstnance, kteří s tímto zařízením denně pracují. Některé z našich elektrických paletových vozíků mají dokonce rychlovýměnné akumulátory, které umožňují zkrátit prostoje jednotlivých elektrických paletových vozíků. To znamená, že místo nákupu druhého stroje můžete jednoduše zvýšit pracovní kapacitu náhradní baterií. To nejen šetří místo, ale je to také ekonomicky a ekologicky cenné, protože se tím šetří zdroje.

S výkonem systému SolidHub lze těžké skladové položky bez problémů skladovat, vychystávat a přepravovat na různá stanoviště ve vaší logistické organizaci. To zajišťují naše vysokozdvižné vozíky a elektrické zakladače, které zvedají a spouštějí závaží o hmotnosti až 2,5 t a dosahují maximální výšky zdvihu 5 m. Tím se nejen zvětší využitelný prostor v regálovém skladu, ale také se ochrání vaši zaměstnanci. Díky rychlým a výkonným zvedacím strojům od společnosti SolidHub tak zvýšíte efektivitu ve vaší firmě a zároveň ulevíte pracovníkům skladu, kteří nemusí přenášet zejména velké a neskladné zboží z bodu A do bodu B.


Servis: Před nákupem a po něm

Toto vyvážené portfolio zdvihacích zařízení přináší také jednu velkou výhodu: odborné znalosti. Naši odborníci ze společnosti SolidHub vám rádi poradí s vaším konkrétním logistickým případem. Podívají se na konkrétní situaci ve vašem skladu nebo výrobním závodě a vyberou pro vás ty správné vysokozdvižné vozíky. Přitom dbají na efektivitu a ekonomické faktory, stejně jako na dobrý tok vaší logistiky. Které zboží a jakým způsobem musí být skladováno a na kterých stanicích? Na tyto otázky vám rádi odpovíme v našich článcích na SolidHubu. Po nákupu vám náš zákaznický servis je vám samozřejmě vždy k dispozici na telefonu, pokud se stroj porouchá nebo pokud máte problémy s obsluhou zdvihacího vozíku. Za tímto účelem máme na skladě také náhradní díly, jako jsou kola nebo drobné součástky, které můžeme dodat do 48 hodin. Společnost SolidHub se řídí heslem: poskytnout pomoc co nejrychleji. Extrémně krátké reakční doby na požadavky zákazníků a expresní dodávky nás odlišují od konkurence. Všechny výrobky jsou skladem a ihned k dispozici. To znamená, že vám můžeme poskytnout optimální podporu a zajistit, aby vaše skladové objednávky nezůstaly na mrtvém bodě. Naše stroje s nízkými nároky na údržbu jsou standardně navrženy pro dlouhou životnost. Na tuto službu se také vztahuje 12měsíční záruka. Tímto způsobem zajistíme, že se k vám dostanou pouze plně funkční průmyslové vozíky a vy se budete moci spolehlivě věnovat své hlavní činnosti ve skladu.

Naši nejprodávanější produkty