+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

wipeket

Logo WIPEKETwipeket znamená čistotu. Uvnitř i venku, v úzkých chodbách i na velkých plochách. Se zametacími stroji a Vysavač pro mokré vysávání od společnosti wipeket pokryjete širokou škálu čisticích potřeb.
Díky plošnému výkonu od 1200 m²/h do 8400 m²/h vyčistí naše mycí stroje vaše povrchy tím nejlepším možným způsobem. Možnosti použití jsou velmi rozmanité. Pro každý případ se najde vhodný čisticí přístroj: Pokud je třeba vyčistit nábytek, police nebo interiér od vlhkých nečistot, je ideální náš praktický vysavač na mokré vysávání NTS80.Velký zametací stroj s pojezdem je určen pro větší vnitřní nebo venkovní plochy. S tímto sortimentem čisticího zařízení můžete pokrýt různé potřeby čištění.

Odstraňování nečistot: rychle a spolehlivě

Drhnoucí sušičky

Flexibilní čisticí výkon pro každý případ. Díky tomu má wipeket náskok před konkurencí. S malým Drhnoucí sušičky naší značky můžete odstranit prach, zeminu a dokonce i tekutiny z betonových podlah, dlaždic, teraca, PVC a mnoha dalších. Naše dynamicky kompaktní Zametací stroje jsou určeny k čištění rohů, hran a úzkých chodeb bez zanechání zbytků. Naše výrobky tak září různými režimy čištění. V závislosti na odstraňovaných nečistotách lze variabilně zapínat a vypínat stírací rty, zametací kartáč a sací motor. Pokud jsou nečistoty obzvláště odolné nebo nejsou na povrchu podlahy, naše praktické řešení Vodní vysavače s naklápěcím podvozkem. Díky obrovskému sacímu výkonu vysavač snadno odstraňuje písek, sypké materiály, nečistoty a mnoho dalšího. Pro středně velké až velké vnitřní prostory doporučujeme náš malý mycí stroj s pojezdem na stěračích , tzv. SWA70 s nimiž získáte velkoplošný výkon za příznivou cenu.

Udržitelné čištění

Vodní vysavačeKaždý z našich strojů má své speciální použití a je vybaven vlastními specializovanými funkcemi. Díky tomu může značka wipeket nabídnout správné řešení pro každou potřebu čištění. Krásně navržené výrobky jsou navrženy pro dlouhou životnost, a proto jsou mimořádně účinné. Bezpečně čisté, nesmírně účinné a samozřejmě ekologické. To je to, co jsou. Výrobky od společnosti wipeket. Každý z nich je poháněn čistě elektricky. Buď s kabelem, nebo s vyměnitelnými akumulátory. Každý z nich je jedinečný, odolný a nenáročný na údržbu. Elektrický pohon vám také dává příležitost udělat něco dobrého pro životní prostředí a vaše zaměstnance. To znamená, že stroje wipeket jsou nejen bezemisní, ale také tiché. To zajišťuje příjemné pracovní klima a tím i dobrou atmosféru.

Jedinečná ergonomie

Efektivita a ergonomie v jednom stroji. To je cílem wipeketu. Ať už se jedná o samotný proces čištění, při kterém je zametací stroj tlačen nebo na něm obsluha sedí, nebo o sekundární činnosti, jako je plnění nádrže na čerstvou vodu, vyprazdňování nádrže na odpadní vodu nebo výměna čisticího kartáče. Při použití wipeketu je třeba dbát na to, aby byla chráněna záda a aby bylo nutné co nejméně zvedat. Díky inovativním praktickým řešením, jako je hadice na odpadní vodu nebo oje, které lze nastavit v několika stupních, lze spojit cíle efektivity a ergonomie. To je výhodné pro peněženku i zaměstnance. wipeket: efektivita, ergonomie, flexibilita. Jednoduše čisté řešení pro každý úklid.

Vynikající služby jako hygienický faktor

Scheuersaugmaschine

Nejen naše čisticí stroje, zametací stroje s pojezdem a vysavače zajišťují čistotu ve vaší firmě. Naše služby jsou také působivé. Nabízíme například snadno vyměnitelné sady baterií jako náhradní díly pro naše bateriové zametací stroje. Čisticí kartáčky, čisticí a leštící podložky, stírací proužky a stírací rty, stejně jako nabíječky lze také snadno a jednoduše zakoupit u společnosti wipeket. Pro náš NTS80 nabízíme jako náhradní díly také filtr s obzvláště úzkými oky a nástavec na odsávání vody. Tímto jste optimálně vybaveni pro každý případ čištění. Náš servis nabízí také opravy stávajících výrobků a inteligentní správu reklamací. To znamená, že žádné přání nezůstane nesplněno, pokud se některý díl porouchá nebo poškodí. Naši odborníci vám také rádi poradí s našimi produkty, abyste si mohli vybrat ten správný čisticí stroj pro vaše použití. Ať už je to Zametací stroj na kolech s velkým plošným výkonem, a Drhnoucí sušička jako čisticí stroj pro úzké cesty nebo jako Vysavač pro mokré vysávání pro opravdu odolné nečistoty. Díky vynikajícím radám našich odborníků na produkty wipeket rychle najdete to, co hledáte, a můžete vyčistit svůj prostor pomocí optimálního čisticího zařízení. Společnost wipeket je vaším kompetentním partnerem v oblasti čištění povrchů.

Naši nejprodávanější produkty