+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

TecMaschin

Logo TECMASCHINTecMaschin je synonymem pro inovace, kvalitu a funkčnost. To jsou hodnoty, kterými je znám německý vynálezecký duch. Němečtí inženýři inspirují svět novými nápady a technologiemi již po staletí.
Praktické výrobky od společnosti TecMaschin nejsou výjimkou a pomohou vám rozvíjet vaše podnikání a nadchnout zákazníky novými produkty. Sortiment TecMaschin je stejně rozsáhlý jako všestranný. Od malého páskovače, který lze použít rychle a flexibilně, až po ovíječku palet, která automaticky provádí objednávky balení.

Inteligentní balení s našimi páskovacími nástroji

Ruční páskovací nástrojPraktické Ruční páskovací nástroj od společnosti TecMaschin, realizuje páskování v délce vašeho PET pásku. V naší nabídce je k dispozici také řemínek. To znamená, že se můžete spolehnout na to, že vše získáte z jednoho zdroje a že technologie budou fungovat společně. Na stránkách Páskovací nástroj Páska od společnosti TecMaschin je díky své extrémně vysoké pevnosti v tahu, která snese zatížení 410 kg, a šířce 15,5 mm ideální jak pro automatické páskovací stroje, tak pro ruční páskovací nástroje. To znamená, že pouze těmito produkty můžete pokrýt velkou část svých objednávek obalů. Praktické Dávkovač TecMaschin na páskovací pásku lze také použít k flexibilní změně umístění páskovací stanice. To se vyplatí, pokud je zboží, které má být připoutáno, obzvláště velké nebo těžké. Kromě toho lze ruční páskovací nástroj vždy přenášet v horní polici odvíječe a 20 kg role je pak také mnohem praktičtější.

Bezpečné páskování

Ovíječka palet PWS1650Pokud chcete zabalit celou paletu najednou, máme pro vás v našem sortimentu také ten správný produkt: S poloautomatickým páskovačem již není balení velkého zboží a balíků problém. Ovíječka palet PWS1650 balení velkého zboží a balíků se stává hračkou. S tímto robustním a odolným natahovacím strojem můžete bezpečně a bez fyzické námahy zabalit až 40 palet za hodinu. Ať už použijete předinstalované programy nebo vlastní individuálně nastavené a uložené balicí cykly, vždy najdete optimální nastavení pro zabezpečení palet před poškozením, znečištěním a převrácením během skladování a přepravy. Také v oblasti udržitelnosti Stretch wrapper je optimální volbou. Díky inovativnímu systému předpínání se Balicí fólie fólie je předepnuta až o 250 % ve srovnání se stroji na balení palet s mechanickou a magnetickou brzdou, což znamená značnou úsporu spotřeby fólie, a tím i úsporu nákladů. Z jednoho metru fólie se po předepnutí stane 3,5 m. Díky otvorům na spodní straně otočného stolu o délce 1650 mm se PWS1650 snadno přepravuje také s pomocí Vysokozdvižný vozík a lze je proto používat flexibilně. Ovíječka palet je také vybavena fotobuňkou, která zajišťuje automatickou detekci výšky. Otočný stůl má maximální nosnost 2000 kg a otáčí se rychlostí až 12 otáček za minutu, takže balicí stroj je optimálním balicím strojem pro vaši společnost.

Vše pro řemeslníky z jednoho zdroje!

Vozík na nářadí TecMaschin

Toto portfolio výrobků je zároveň stejně levné jako důmyslné. Balení není jediná věc, kterou společnost TecMaschin dělá. Tuto řadu doplňuje naše všestranná a mobilní nabídka. Vozík na nářadí TecMaschin systém ukládání. Je uložen na čtyřech kolečkách a lze jej rychle přepravit z bodu A do bodu B, aniž by bylo nutné zvedat těžké nářadí. Praktické vložky do zásuvek navíc zajišťují, že nářadí vždy najde správné místo a během práce se neztratí. Pokud tedy chcete mít své nářadí vždy rychle a bezpečně připravené, je vozík na nářadí TecMaschin tím pravým produktem.

To je to, co znamená TecMaschin

TecMaschin: Pro nás to znamená inovativní produkty za férovou cenu. Ať už jde o páskování, fóliování nebo řemeslné práce. U nás najdete ten správný produkt pro vaši aplikaci. Praktické, flexibilní použití, stacionární nebo mobilní. V sortimentu TecMaschin najdete ten správný výrobek. Každá položka je navržena pro konkrétní použití, takže si můžete být jisti, že výrobek splní přesně to, co slibuje. Všechny výrobky TecMaschin jsou ergonomicky navrženy. Ať už se jedná o balení, přenášení nebo tlačení, v našem sortimentu jsou rukojeti, knoflíky a páky upevněny tak, aby byla chráněna páteř a klouby, i když se zařízení musí používat dlouhou dobu. To znamená, že náš páskovací vozík lze přenášet v pohodlné výšce 1,07 m. Ruční páskovač HU-P1316 má příjemnou plastovou rukojeť s dobrými lepicími vlastnostmi. Tlačítka na tomto nástroji jsou záměrně uspořádána tak, aby se dala používat jednou rukou. Tyto dva příklady jasně ukazují, o co společnosti TecMaschin jde: o pohodlný a praktický design.

Dobře promyšlené, dobře vyrobené

TecMaschin je také symbolem naší filozofie posílení postavení. Chceme vám, zákazníkům, poskytnout více možností. Toho dosahujeme díky extrémně krátkým dodacím lhůtám našich vysoce kvalitních výrobků. Po vybalení jsou předměty připraveny k použití v několika málo krocích. Vizuálně atraktivní modrý design zajišťuje profesionální vzhled vůči zákazníkům a vysokou rozpoznávací hodnotu. Každá položka je velmi robustní a odolná. Pokud se některá položka rozbije nebo přestane fungovat, budeme vám nápomocni a poradíme. Rádi vám poradíme s reklamacemi, opravami a případnými náhradními díly a nabízíme vysokou rychlost dodání, kterou jsme proslulí. Tím se zkracují prostoje a výroba a sklad mohou pokračovat v provozu. Naše dobře rozvinutá servisní síť po celém Německu zajistí, že vaše podnikání bude i nadále efektivně fungovat.

Naši nejprodávanější produkty