Všechny výrobky

Rám solárního přístřešek na auto SPG5 včetně 12 solárních panelů, hliník, světlá výška 2.200 mm, SoloPort

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(6)
Na tuto položku se neposkytuje žádná další sleva. To platí i pro vlastní odběr a propagační akce. Snížení slevy z nákupního košíku je již zahrnuto v konečné ceně.
Technické údaje
Č. výrobku 223631
 • Model
  SPG5
 • Provedení
  přístřešek pro auta
 • Solární modul se špičkovým výkonem
  420 Wp
 • Výstupní výkon solárních modulů
  5 kW
 • Hmotnost
  458 kg
 • Barva
  silver
 • Šířka
  3.640 mm
 • Hloubka
  6.840 mm
 • Výška
  3.540 mm
 • Smontováno
  ne
 • Třída krytí
  IP68
 • Oblast použití
  Venkovní prostor
 • Světlá výška
  2.200 mm
 • Vstupní výška
  2.650 mm
Média
Součásti balení
 • 1 x solární rám přístřešku pro auto SPG5
 • 12 x solární panel
 • Ekologická výroba energie pro nabíjení vašeho elektromobilu
 • Rychlá a nekomplikovaná montáž v několika krocích
 • Díky nezávislosti na síti lze solární přístřešek pro auto postavit téměř na jakémkoli místě

Novinka na trhu: Solární přístřešek pro auto SPG5

Solární přístřešek na auto od společnosti SoloPort byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality a díky své jedinečnosti je jedničkou na trhu v oblasti přístřešků pro automobily. Všechna běžná elektrická vozidla lze nabíjet zelenou energií zcela nezávisle na rozvodné síti.

Rámová konstrukce přístřešku pro auto se skládá z obzvláště odolných hliníkových profilů a nabízí vašemu vozu ochranu před větrem a povětrnostními vlivy s výškou vjezdu 2.650 mm a šířkou 3.640 mm a délkou 6.840 mm. Vjezdová výška je 2.200 mm. Profily jsou pevně uchyceny v zemi pomocí šroubových kotev. Mohou být přišroubovány přímo do asfaltových a betonových povrchů; pro ostatní zemní povrchy je nutný vhodný základ.

Přesvědčte se o vysoké stabilitě a kvalitě zpracování rámu přístřešku pro auto.

Chcete-li využívat elektřinu vyrobenou solárními panely k nabíjení automobilu, můžete přístřešek pro auto připojit k domovní síti. To může provést elektrikář. K přímému využití zelené elektřiny budete potřebovat střídač a wallbox. Ty nejsou součástí nabídky.

Standard kvality, který vám zaručí bezpečnost

S tímto solárním přístřeškem pro auto od společnosti TOPREGAL se rozhodnete nejen pro trvale udržitelné řešení, ale také pro řešení dbající na kvalitu. Vědomě si vybíráte obchodního partnera se sídlem v Německu, který je vám kdykoli k dispozici. Díky našemu vynikajícímu zákaznickému servisu pro vás v případě reklamace rychle najdeme uspokojivé řešení. Můžete se spolehnout, že obdržíte kvalitní výrobek, který splňuje všechny bezpečnostní normy.

Nabízíme:

 • 20letou záruku na výkon solárních modulů
 • 10letou záruku na solární moduly
 • 5letou záruku na hliníkovou konstrukci přístřešku
 • 1 rok záruky na všechny ostatní komponenty

V Německu může být v závislosti na spolkové zemi a okrese vyžadováno stavební ohlášení nebo stavební povolení. Základem jsou příslušné zemské stavební předpisy. Před zahájením stavby se informujte na příslušných úřadech.
O právních předpisech mimo Německo nemůžeme poskytnout žádné informace. Zde si prosím vyžádejte informace také od orgánů veřejné správy, které jsou za váš projekt zodpovědné.

...číst dál
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Náš nezávislý partner pro hodnocení "Trusted Shops" zavedl různá opatření, aby zajistil, že zde uvedená hodnocení pocházejí pouze od spotřebitelů, kteří si dané produkty skutečně zakoupili. Podrobný popis opatření si můžete přečíst na stránkách Trusted Shops.
Příslušná hodnocení
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
07.06.2024 na základě Č. výr. 228550
Venkovní solární systém se solárními stojany TOPREGAL. Dvojité solární stojany SPG5 včetně 12 solárních modulů a hliníkových okapů. z hliníku byl pro tento účel speciálně upraven. Pro tento účel byly krátké vertikální profilové tyče zkráceny na 96 cm. Výsledkem je sklon 30 stupňů. Celý rám je umístěn na 8 rostlinných kamenech Relufor 50x40x25 cm, které byly vyplněny tekutým betonem. (Kameny jsou od firmy Hornbach a každý váží 60 kg). Dešťová voda se shromažďuje v sudech na dešťovou vodu, které jsou připojeny jako komunikační potrubí. Dva stojany Solarport byly sestaveny do celku s 24 solárními moduly. Zemní fotovoltaický systém je orientován přesně na jih s úhlem sklonu 30 stupňů. (String 1 a String 2), každý s 12 panely. Celkem 24 panelů a 420 Wp Celkem 10 kWp Panely jsou od společnosti SOLOPORT typ SPM420/108 , Maximální napětí 34 V, napětí při Pmax (Vmp 32,01 V, max. Výkon 420 W . Napětí naprázdno 37,87 Voc Na řetězec s korekčním faktorem pro 420 muM: 12x 37,87 x1,15=>522,6 Voc na řetězec. Střídač se montuje přímo na solární port. Typ SUNGROW SH10RT Třífázový hybridní střídač, jmenovitý výkon 10 kW bez transformátoru. Vlastní spotřeba je řízena pomocí My PV AC Thor 9s. Teplá voda pro domácnost se ohřívá na 83 stupňů. Po dosažení této hodnoty je dodávána do sítě. Pokud je teplota nižší než 81 stupňů a je k dispozici přebytek solární energie, je voda opět ohřívána pomocí topného tělesa kotle o výkonu 6 kW. Služby společnosti TOPREGAL jsou velmi dobré. Dodávka do Švýcarska proběhla bez problémů, přímo do mého domu. Také poprodejní servis byl perfektní. Podrobnosti si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.
Přečíst původní verzi
Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
14.05.2024 na základě Č. výr. 223396
Bezvadné uložení, velmi dobrý návod k montáži, pro dobrou boční stabilitu konstrukce bohužel stále chybí hlavové popruhy, proto se konstrukce vysoká přes 3,5 m může i přes dotažení všech šroubů pohybovat.
Přečíst původní verzi
Untitled Untitled
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
21.03.2024 na základě Č. výr. 228550
Elegantní řešení pro solární systém umístěný na zemi. Dva sousední SOG5 se solárním přístřeškem, každý s 12 solárními moduly. Orientace je přesně na jih. Změníme také sklon z 10 stupňů na přibližně 27 stupňů. Tím dosáhneme optimální energie výroby energie 10 kWp. Další fotografie vám rád zašlu, jakmile bude systém dokončen.
Přečíst původní verzi
Untitled
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
15.05.2024 na základě Č. výr. 223396
MEGA !!! Stabilní a promyšlený
Přečíst původní verzi
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
17.10.2023 na základě Č. výr. 223631
Přístřešek pro auto lze snadno sestavit podle návodu. Součástí dodávky byl také obsáhlý návod k použití. Výrobek je prvotřídní - jednoznačné doporučení.
Přečíst původní verzi
Často kladené otázky
Otázky k výrobku
Mohu si solární přístřešek pro auto SoloPort koupit jako soukromý zákazník?

Koncoví uživatelé si mohou solární přístřešek zakoupit na adrese www.soloport.com nebo kontaktovat prodejní tým společnosti SoloPort a vyžádat si cenovou nabídku v němčině nebo angličtině. Prodejní tým pro soukromé zákazníky můžete kontaktovat na adrese info@soloport.com nebo na čísle +49 7158-9181545.

Musím si jako kupující obstarat stavební povolení sám a jakou podporu nabízí TOPREGAL?

Ano, jako kupující jste zodpovědní za získání všech potřebných povolení pro váš solární přístřešek. Společnost TOPREGAL vám pomůže tím, že vám na vyžádání bezplatně poskytne stavební výkresy. Upozorňujeme, že veškeré podmínky a poplatky, které mohou vzniknout, jako jsou poplatky za povolení, náklady na případné průzkumy, náhradní plánování a ověřitelné statické výpočty, musíte hradit vy.

Zahrnuje podpora TOPREGALu poskytování statického výpočtu?

Ne, podpora TOPREGAL bohužel nezahrnuje statický výpočet. Takový výpočet by se vždy vztahoval k příslušným místním podmínkám. Proto není možné poskytnout obecně platný statický výpočet.

Jaké záruky nabízí společnost TOPREGAL při prodeji solárního přístřešku pro auto?

Na solární panely poskytujeme 10letou záruku, na rám přístřešku 5letou záruku a na všechny ostatní součásti SoloPortu 1letou záruku. Další informace naleznete v našich záručních podmínkách.

Jsou přístřešky pro auta k dispozici pouze v uvedených rozměrech, nebo je lze přizpůsobit?

Přístřešky pro auta nabízíme v pevných rozměrech, které nelze přizpůsobit. Rozměry uvedené v technických údajích nelze měnit. Rovněž nenabízíme žádné jiné materiály pro rámovou konstrukci než ty, které jsou zde uvedeny.

Mohu si přístřešek pro auto prohlédnout v přímém přenosu?

V našich třech pobočkách v Německu (Bádensko-Württembersko, Severní Porýní-Vestfálsko a Meklenbursko-Přední Pomořansko) nabízíme možnost prohlédnout si a zakoupit přístřešek přímo na místě po domluvě s našimi odborníky na SoloPort. Žádost o schůzku zašlete na adresu info@soloport.com.

Lze umístit několik přístřešků pro auta vedle sebe?

Nabízíme přídavné varianty všech přístřešků, které lze připojit ke stávajícímu přístřešku SoloPort a vytvořit tak dvojitý přístřešek nebo přístřešek pro tři vozidla. Pro provoz každého solárního přístřešku je však nutné připojit samostatný střídač a ovládací skříň.

Jak vysoké je zatížení? (zatížení střechy, zatížení sněhem, zatížení větrem)?

Zatížení střechy/sněhu přístřešku je 80 kg/m2 (0,8 kN/m²). Bez ohledu na to, zda se jedná o přístřešek pro osobní automobily nebo obytné vozy. Stejné zatížení snesou i přístavky. Zatížení větrem je 108 km/h, a proto vydrží i nepříznivé počasí.

Je střecha modulu vodotěsná?

Ano, střecha modulu je vodotěsná. Pod solárními panely jsou namontovány vodorovné a svislé žlaby, které odvádějí dešťovou vodu procházející do nejnižšího bodu přístřešku. V tomto místě lze připevnit komerčně dostupné dešťové žlaby, které odvádějí dešťovou vodu na požadované místo.

Solární panely nemají mezi sebou samostatné těsnění, takže voda může snadno odtékat žlaby. Pokud je větrno a prší, je samozřejmě možné, že bude pršet i po stranách. Shora je déšť elegantně odváděn žlaby.

Každý systém má však své limity. Při silném dešti nelze vyloučit, že vzhledem k velkému množství vody někdy projde solární střechou.

Nabízíte také montáž?

Ne, montážní služby nenabízíme. Stejně jako standardní přístřešek na auto jej snadno smontují 2 až 3 osoby podle našeho montážního návodu. Pokud potřebujete základ, který nemůžete postavit sami, obraťte se na dodavatele zahradních a terénních úprav.

Je k připojení přístřešku pro auto potřeba elektrikář?

Ne, k uvedení přístřešku pro auto do provozu nepotřebujete elektrikáře. Ovládací skříňka se dodává kompletně smontovaná a moduly se zapojují a připojují podle návodu.

Mohu systém připojit k domácí síti?

Přístřešek pro auto nabízíme jako samostatné řešení. Není určen k napájení domácnosti ze sítě. Pokud přesto chcete napájet do sítě, máte možnost vyměnit náš střídač za hybridní střídač (střídavý proud). Tuto variantu však v naší nabídce nemáme.