Všechny výrobky

Uzavření oblastí & vyznačení

Header

Chcete od sebe bezpečně a viditelně oddělit jednotlivé oblasti? S produkty TOPREGAL určitě najdete optimální řešení pro své potřeby. Ať už se jedná o bariérové mříže, podlahové značky nebo komerční oplocení, zde najdete přesně to, co potřebujete k oddělení cest, náměstí a dalších ploch od sebe.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý

Kategorie


31 výrobky

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Flexibilní a snadné ohraničení

Ať už se jedná o festivaly, veletrhy, slavnostní akce, sportovní události nebo podobné akce, kde je třeba zajistit volný pohyb osob, společnost TOPREGAL nabízí celou řadu produktů pro ohraničení a vyznačení prostor. Zvláštní pozornost byla věnována kvalitním materiálům a modularitě.

S našimi zábranami, které jsou k dispozici v různých sadách, můžete zajistit přehlednost a bezpečnost každé akce. Zábrana o šířce 2500 mm a výšce 1100 mm vyrobená z žárově pozinkované oceli je velmi robustní a odolá jakýmkoli povětrnostním podmínkám.

Pevné zábrany pro trvalou bezpečnost

Pokud chcete oplotit své průmyslové objekty nebo komerční pozemky, naše průmyslové oplocení je přesně to, co potřebujete. Průmyslové oplocení o šířce 2500 mm na panel a výšce 1800 mm představuje bezpečnou bariéru pro sklady a kancelářské budovy. Díky vysoce kvalitním materiálům a zpracování je průmyslový plot mimořádně odolný.

Jednoduše vizuálně označte oblasti

Naše podlahové značky jsou ideální pro značení příjezdových cest a chodníků, nebezpečných zón nebo skladovacích a výrobních prostor. Umožňují rychlou a ergonomickou aplikaci samolepicí označovací pásky na vnitřní podlahové plochy a viditelně zvýrazňují nebezpečné zóny. Podlahové značky jsou k dispozici se žlutočernými nebo bíločervenými značkovacími páskami a nabízíme také odpovídající značkovací pásky v sadách po 3 kusech.

Bezpečné a viditelné vymezení ploch pomocí produktů TOPREGAL.

...číst dál