Všechny výrobky

Naše vize

– nejlepší na světě ONLINE prodejce
skladovacích a provozních potřeb. Zábava v práci, nadšení zákazníci a jedinečná firemní kultura jsou zárukou našeho úspěchu.

Společnost TOPREGAL jako B2B internetový zásilkový obchod nabízí svým zákazníkům od roku 2019 nejen kvalitní průmyslové regály, ale také stále více produktů, které jsou potřebné v celém skladovém a provozním prostředí. Pod značkami SolidHub, TecMaschin a wipeket se prodávají například průmyslové vozíky, provozní technika a čisticí zařízení. Naše nejnovější značka SoloPort nabízí přístřešky pro auta a střechy parkovišť vybavené vysoce výkonnými solárními moduly.

Naše každodenní myšlení a jednání vychází z následujících hlavních zásad, které jsou zaměřeny na zákazníka a zaměstnance:

Naše aspirace

Spokojenost zákazníků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou. Proto neustále vytváříme nová řešení produktů a služeb orientovaná na zákazníka, která můžeme dodat a nabídnout v co nejkratší době. Kromě toho je pro nás velmi důležitá pohoda a motivace našich zaměstnanců, a proto dáváme přáním a potřebám potřebnou volnost.


Naše DNA

Ve společnosti TOPREGAL žijeme kromě zde uvedených hodnot také otevřenou a upřímnou komunikací, vděčnou interakcí a agilními strukturami, abychom mohli společně dosáhnout našich cílů.

Vstřícnost
Respektujte
Důvěra
Týmový duch
Uznání
Nadšení