Všechny výrobky

Příslušenství & jednotlivé díly pro regály

Příslušenství k regálům pro všechny skříně

Máte již stávající paletový regál a chtěli byste ho rozšířit nebo změnit jeho funkci? Pak vám rádi pomůžeme s naším příslušenstvím TOPREGAL. Všechny naše regály, pracovní stoly a pracovní stoly založené na našem paletovém regálovém systému lze upravit a přizpůsobit. Naše jednotlivé díly zahrnují nejen klasické položky, jako jsou sloupky polic, police a příčníky, ale také příslušenství, které zásadně mění způsob, jakým police fungují. Například lze na přihrádky polic připevnit magnetické pásky, vložit speciální podpěry na sudy, které umožňují bezpečné uložení sudů vleže, nebo dokonce přidat celé zásuvkové skříně ke stávajícím policím. S modulárním systémem od společnosti TOPREGAL jste vždy v bezpečí.

Komponenty a příslušenství paletových regálů

Naše paletové regály umožňují bezpečné a snadné skladování těžkých nákladů. Stojany paletového regálu, jakož i příčné nosníky a police určují, jak velkou hmotnost lze uložit. Proto také rozdělujeme naše jednotlivé díly a příslušenství do kategorií PR4500, PR9000 a PR15000. Zatížení je dáno především tloušťkou materiálu, proto jsou regálové komponenty PR15000 podstatně masivnější než jejich menší bratři. Aplikace má zvláštní vliv na to, jakou podpěru police zvolit. Pokud jsou například skladovány suché a lehké předměty, postačí jednoduchá dřevěná police. Jakmile se věci stanou těžšími, doporučujeme zvolit ocelové podpěry, podpěry z drátěného pletiva nebo rošt, aby bylo možné zvládnout vyšší bodové zatížení. Kromě toho mají regály z drátěného pletiva a mříží rozhodující výhodu: kdyby někdy došlo ve skladu ke zmatku, můžete zespodu vidět, které zboží bylo uloženo na vysokých regálech.

Pozinkovaný je trumf

Ať už se jedná o obchod pro kutily, prodejnu rostlin, manipulaci se zbožím nebo vnější část skladu: Každý, kdo někdy musel skladovat venku, ví, že to je možné pouze s žárově pozinkovanými regály. Proto TOPREGAL nabízí rozmanitý výběr různých žárově pozinkovaných regálových doplňků. Ať už jde o paletové nebo konzolové regály: u nás najdete regálové díly, které můžete použít i venku, s policemi nebo bez nich. Pozinkované konzolové regály jsou ideální pro praktické venkovní skladování dlouhého zboží.

Příslušenství pracovního stolu: Pro každého něco

Naše regálové systémy jsou ideální pro skladování celých palet, dlouhého zboží a síťových krabic. Naše pracovní stoly a jejich široká nabídka příslušenství doplňují tuto nabídku o další aspekt. Na těchto praktických pracovištích tak můžete provádět nejen montážní práce. Díky důmyslným perforovaným zadním a bočním panelům můžete stanice přeměnit také na úložný prostor pro nářadí a bezpečnostní vybavení, které musí být vždy po ruce. Současně je součástí příslušenství pracovních stolů také naše podpěra polic a příčníky, což znamená, že pracovní stoly lze později snadno integrovat do polic. To je praktické zejména tehdy, když je ve výrobním prostoru málo místa. Integrovatelné skříně na nářadí lze použít jak v pracovních stolech, tak v regálech k bezpečnému uložení malých dílů, modulů nebo nářadí. Skříně na nářadí TOPREGAL jsou navíc uzamykatelné. Pokud potřebujete mobilní pracovní stůl, je to také bez problémů možné. Stojany pro pracovní stoly TOPREGAL jsou výškově nastavitelné a na přání je lze vybavit kolečky. Tyto pojízdné pracovní stoly umožňují flexibilní provoz dílny s měnícími se pracovními místy.

Vertikální, důmyslné skladování

S praktickými vertikálními regály od společnosti TOPREGAL získá vaše logistika nový rozměr. Zatímco na běžných těžkých regálech můžete zboží skladovat pouze ve vodorovné poloze, s našimi vertikálními regály a souvisejícími jednotlivými díly můžete ve skladu opět vytvořit prostor. Využijte celou výšku a skladujte dlouhé zboží ve svislé poloze. Pomocí našich jednotlivých dílů pro vertikální regály lze vaše vertikální regály TOPREGAL podle potřeby rozšířit. To umožňuje dynamicky reagovat na vyšší požadavky na úložiště. Pomocí praktických ramenních přepážek můžete rozdělit různé zboží a zajistit tak pořádek. Svislé policové sloupky jsou k dispozici v různých výškách od 300 do 400 cm. Doplňkové gumové proužky zajišťují bezpečné uchycení, takže zboží nesklouzne na stranu. Přesvědčte se o našem flexibilním systému vertikálních regálů.

...číst dál