Všechny výrobky

Úklidové čistící & mycí stroje

Úklidové stroje, čisticí stroje se sušičkou, zametací stroje s pojezdem, mokro-suché vysavače a další.

Úkolem čisticích strojů je zajistit vysokou úroveň čistoty v krátkém čase. Přesně to představují naše čisticí stroje značky wipeket. Pojem čisticí stroje je široký: Naše nabídka úklidových strojů je široká - od mokro-suchých vysavačů až po drhnoucí vysoušeče a zametací stroje s pojezdem. Zde platí naše zásada: čistota se nevytváří pouze samotnými čisticími stroji, ale i dodávky energie pro naše čisticí stroje jsou ze 100 % klimaticky neutrální.

Kromě toho nabízíme široký sortiment náhradních dílů a příslušenství pro naše čisticí stroje. Jedná se většinou o jednoduché opotřebitelné díly, jako je čisticí kartáč, prachový filtr nebo nástavec pro vysavač, až po lešticí a čisticí podložky, které nejsou součástí dodávky vlastního čisticího stroje. Nabízíme vám možnost sestavit si vlastní stroj s příslušným příslušenstvím. Náš tým profesionálů v oboru wipeket vám s výběrem rád poradí. Ke každému čisticímu stroji navíc zdarma obdržíte láhev našeho univerzálního čisticího prostředku Multi-Blue, který rozpouští nečistoty.

Nakupujte čisticí stroje u společnosti TOPREGAL a mějte vždy po ruce ten správný stroj.

Jak vidíte, při nákupu čisticích strojů od společnosti TOPREGAL jste vždy dobře připraveni a vždy máte po ruce ten správný produkt pro každou úklidovou práci. Každý z jednotlivých strojů má pro vaši firmu své výhody. Například mycí stroje wipeket jsou díky ergonomicky nastavitelnému rumpálu obzvláště obratné a snadno se dostanou do každé úzké řady regálů ve skladu, kde se budou čistit, aniž by zanechávaly zbytky. Naproti tomu přídavný zametač je ideální pro velké plochy. To je dáno jednak mimořádně vysokým čisticím výkonem 8 400 metrů čtverečních za hodinu, jednak dlouhou dobou provozu a vysokou provozní rychlostí. Díky všem těmto faktorům můžete nástavec zametače pohodlně používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Mokro-suchý vysavač můžete použít speciálně pro spolehlivé čištění menších nečistot, které mohou být suché i vlhké.

...číst dál