+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Příslušenství paletových regálů

Header

Naše služby jsou stejně stabilní jako naše regály. Kromě typických kompletních nabídek a samostatně konfigurovaných řešení našich paletových regálů nabízíme samozřejmě také jednotlivé díly a odpovídající příslušenství pro vaše skladovací řešení. Rozlišujeme mezi kategoriemi sloupky paletových regálů, příčníky a podpěrami a také příslušenstvím, které je důležité z hlediska bezpečnosti. Nezáleží na tom, co potřebujete jako doplněk nebo jako dodatečné vybavení paletových regálů: Najdete ji zde za obvyklou férovou cenu TOPREGAL a s příslibem kvality, za kterou si naše společnost stojí.

Zvolte vhodný typ paletového regálu:

Stojany paletových regálů: Co byste měli vědět

Stojany našich paletových regálů můžete získat ve výškách od 200 cm do 750 cm. V závislosti na výšce vašeho skladu, prodejny nebo kutilské dílny zde najdete to, co hledáte. Díky nosnosti regálu od 9000 kg (PR4500 / PR9000) do 15000 kg (PR15000) si můžete vybrat i stojanový regál, který nejlépe pojme vaše zboží. K dispozici jsou také ve dvou různých hloubkách, aby bylo možné ideálně využít dostupný prostor a nebýt omezován omezeným prostorem. Naše paletové regály lze umístit i mimo budovy. Díky žárově pozinkovanému povrchu odolávají naše speciální nerezové sloupky paletových regálů i těm nejnepříznivějším povětrnostním podmínkám. Umístěte se bezpečně. Se sloupky paletových regálů od společnosti TOPREGAL.

Stojany paletových regálů: Co byste měli vědět

Nosníky paletových regálů TOPREGAL, které jsou k dispozici ve třech délkách (180 cm, 270 cm, 360 cm), plní nejdůležitější úkol ve skladu: přenášejí náklad. A ne málo: zatížení regálu se pohybuje mezi 2000 kg a 4500 kg maximální hmotnosti v závislosti na délce příhradového nosiče a typu paletového regálu. To znamená, že obzvláště těžké předměty na europaletách lze skladovat v profesionálních paletových regálech. Díky nekomplikované montáži pomocí zajišťovacích čepů, které se zaháknou do sloupků paletového regálu, je montáž a dodatečná montáž těchto těžkých regálů a příčníků mimořádně snadná. I v tomto případě rozhoduje o místě použití materiál: příčníky PR4500 a PR9000 jsou k dispozici také v žárově pozinkovaném provedení. To znamená, že venkovnímu skladování nestojí nic v cestě. Zvedejte závaží pomocí traverz paletových regálů TOPREGAL.

Podpěry paletových regálů: Co byste měli vědět

Dřevěné, ocelové, mřížové a drátěné podpěry. Regálové podpěry TOPREGAL pro naše paletové regály jsou stejně univerzální jako jejich použití. Při skladování pouze europalet se lze obejít bez podpěry police. Jakmile je však třeba uložit malé díly, otevřené úložné boxy, kufry nebo jiné balíky, které neodpovídají typickým rozměrům, stává se skladování bez podpěry police obtížné. Jednotlivé materiály a povrchové úpravy polic mají své zvláštní vlastnosti. Například dřevěná police je atraktivní, pokud jsou lehké předměty uloženy v suchých místnostech. Pokud je požární zatížení v budově příliš vysoké, jsou k dispozici i odolnější materiály, například rošt ze žárově pozinkované oceli. Lze je dobře použít i v korozivním prostředí. Naši odborníci z TOPREGAL vám rádi poradí i při výběru optimální podpěry pro paletové regály.

Bezpečnost na prvním místě

Paletový regál je zřídkakdy dodáván samostatně. Kromě regálového systému se obvykle používají průmyslové vozíky, jako jsou vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky nebo dokonce vysokozdvižné vozíky, které usnadňují každodenní práci ve skladu. Abyste ochránili sloupky regálů a spodní konstrukce regálů před nárazy, potřebujete bezpečnostní příslušenství, jako jsou ochranné sloupky proti nárazu, ochrana proti nárazu ve tvaru písmene U nebo L nebo dokonce celá ochranná prkna proti nárazu. Chráníte tak nejen své regály a zboží a suroviny v nich uložené. Používání vhodných ochranných pomůcek je rovněž předepsáno směrnicí DGUV 108-007. Ochranná prkna proti nárazu a kolizní brány se také jednoduše připevňují k podlaze pomocí šroubových kotev. Tato bezpečnostní zařízení jsou testována TÜV a splňují všechny příslušné normy a předpisy zákonodárce. S bezpečnostním příslušenstvím od společnosti TOPREGAL si můžete hrát na jistotu.

Další příslušenství

Zadní stěna ze síťoviny, podpěra bubnu, distanční podložka a rozdělovač nákladu. Ostatní příslušenství TOPREGAL je stejně rozmanité jako skladované zboží. Například můžete zabránit vypadávání zboží v zadní části regálu pomocí zadního panelu se síťovinou nebo použít podpěru bubnů k umístění bubnů do paletového regálu, které by jinak zabíraly obrovské množství místa na podlaze. V naší nabídce máme také záchytné vany ve dvou různých velikostech, které se hodí k našim podpěrám bubnů. Pomocí distančních prvků a rozdělovačů nákladu lze realizovat další funkce paletového regálu. Takto lze umístit několik regálů za sebe nebo je připevnit ke stěně. Pomocí rozdělovače nákladu zajistíte lepší rozložení hmotnosti jednotlivých předmětů na příčníky, a tím i na nosné prvky regálu. Díky tomu mohou police nést větší zátěž. Nejlepší bude, když se poradíte s našimi odborníky z TOPREGALu a vyberete si z těchto rozmanitých možností to nejlepší řešení regálů.

...číst dál