+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Provozní technika

Header

Značka TecMaschin je symbolem přesnosti, kvality a praktických technických výrobků. Přesně to, co je potřeba ve skladu a v každodenní výrobě. Nejde o to, jak je zařízení drahé. Hlavní je, aby byly slibované funkce dokonale implementovány a abyste se mohli z inovativních produktů TecMaschin těšit po dlouhou dobu. Každá položka má svou speciální oblast použití, pro kterou byla vytvořena.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

LaskavýTyp produktuModel


57 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Technologie s tradicí

Výrobky naší značky TecMaschin jsou symbolem inovace, kvality a funkčnosti. Němci jsou již dlouho známí svým vynalézavým duchem a inovacemi. Výjimkou nejsou ani technické produkty TecMaschin, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání a inspirovat zákazníky vlastními produkty. Tento sortiment je stejně rozsáhlý jako všestranný. Vše od malého páskovače, který lze použít rychle a flexibilně, až po ovíječku palet, která automaticky provádí objednávky balení.

Rychlé a čisté balení

Žádná balicí práce už není na poslední chvíli nebo ve spěchu, protože páskovací produkty TecMaschin jsou navrženy tak, aby fungovaly za všech okolností a byly schopny rychlého nasazení. Můžete se spolehnout na praktický ruční páskovač TecMaschin, který umožňuje provádět páskování v délce vaší PET pásky. V naší nabídce je k dispozici také řemínek PET. To znamená, že se můžete spolehnout na to, že vše obdržíte z jednoho zdroje a že technologie budou spolupracovat. To znamená, že pouze s tímto produktem můžete pokrýt velkou část svých objednávek obalů. Praktický zásobník TecMaschin na pásky můžete použít také k rychlé změně místa páskovací stanice. To se vyplatí, pokud je zboží, které má být připoutáno, obzvláště velké nebo těžké. Kromě toho lze ruční páskovací nástroj vždy přenášet v horní polici odvíječe a manipulace s 20kg páskovací rolí je mnohem snazší.

Inteligentní páskování

S poloautomatickou ovíječkou palet PWS1650 je balení také hračkou. S tímto robustním a odolným balicím strojem můžete bezpečně zabalit až 40 palet za hodinu bez jakékoli fyzické námahy. Ať už použijete předinstalované programy nebo vlastní individuálně nastavené balicí cykly, vždy najdete optimální nastavení pro zabezpečení palet před poškozením, znečištěním a převrácením během skladování a přepravy. Strečová balička je také optimální volbou, pokud jde o udržitelnost. Díky systému předepínání je balicí fólie předepnuta až o 250 % ve srovnání se stroji na balení palet s mechanickými a magnetickými brzdami, což pro vás znamená značný potenciál úspory spotřeby fólie, a tím i úsporu nákladů. Z jednoho metru fólie se po předepnutí stane 3,5 m.

Díky otvorům na spodní straně otočného stolu o délce 1650 mm se PWS1650 snadno přepravuje vysokozdvižným vozíkem a lze jej flexibilně používat. Ovíječka palet je také vybavena fotobuňkou, která zajišťuje automatickou detekci výšky. Otočný stůl má maximální nosnost 2000 kg a otáčí se rychlostí až 12 otáček za minutu, takže balicí stroj je optimálním balicím strojem pro vaše podnikání.

...číst dál