+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Montáž polic

Nabízíme vám - od plánování skladovacích hal až po profesionální montáž regálových systémů - vše z jedné ruky. Zde si také můžete stáhnout návod k montáži našich těžkých regálových systémů. Kromě toho vám nabízíme také každoročně předepisované Kontrola regálů vašich regálových systémů našimi certifikovanými inspektory regálů TOPREGAL.

Montážní tým TOPREGAL

Náš interní montážní tým profesionálně nainstaluje váš regálový systém v celém Německu v souladu se specifikacemi předpisu DGUV 108-007 (dříve BGR 234) a DIN EN 15635. Na požádání a v koordinaci s našimi partnery v zahraničí provádíme instalace našich těžkých regálových systémů také v jiných zemích EU a ve Švýcarsku. Všechny instalace našich Regály pro vysoké zatížení jsou prováděny na základě německých právních požadavků DGUV Rule 108-007 a DIN EN 15635. Konečnou přejímku našich regálových systémů provádějí také naši montéři/konstruktéři regálů, kteří jsou certifikováni jako inspektoři regálů. Díky dlouholetým zkušenostem s výstavbou regálů je montážní tým TOPREGAL schopen pružně reagovat i na nepředvídané situace při montáži a předkládat rychlá řešení. Když je třeba něco udělat rychle: Termíny montáží regálů lze obvykle realizovat i s malým předstihem. Od rozsáhlých projektů, jako je kompletní vybavení nového skladu, až po rozšíření o jednotlivé řady regálů - rádi vám nabídneme odpovídající montáž skladových regálů pro každou zakázku.

Montáž a demontáž těžkých regálů

Plánujete přeskupení úložných kapacit nebo kompletní pořízení nových úložišť. Paletové regály a potřebujete odbornou radu pro plánování? Naši zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti skladovací techniky vám rádi pomohou s plánováním vašeho skladu. Nabízíme těžké regály pro všechny typy skladovaného zboží, jako jsou europalety, síťové boxy, dlouhé zboží a mnoho dalšího. Společně s vámi také naplánujeme nákup vhodného vysokozdvižného vozíku se správnou délkou vidlic, abychom zohlednili zákonné předpisy týkající se šířky uličky paletového regálového systému. Samozřejmě se zákonem předepsaným Ochrana proti nárazu do police / ochrana proti nárazu . Jsme schopni profesionálně demontovat vaše stávající těžké regály a znovu je smontovat na jiném místě. Naše regály, například paletové regály, rádi dodáme s předem smontovanou kostrou, abychom vám zjednodušili montáž ve skladu. Naši montéři dokáží namontovat jakýkoli typ těžkých regálů, jako jsou: Paletové regály, Skladovací regály, Konzolové regály, Stojany na pneumatikya mnoho dalších.

Instalace regálů za zvláštních okolností

Různá místa instalace vždy přinášejí zvláštní problémy při instalaci regálových systémů. Příkladem jsou:

  • Doprava a chodníky ve skladu
  • Vodovodní potrubí procházející
  • Podlahové vytápění
  • Instalace na dlažební kostky
  • Nerovná podlaha
  • Další strukturální překážky

Naši zkušení technici vám pomohou s řešením a realizací jakýchkoli problémů.

Návod k montáži pro vlastní montáž

Na stránkách příslušné kategorie najdete vždy návod k montáži pro daný typ police. Všechny pokyny jsou uvedeny níže. PDF se otevře v nové záložce prohlížeče:

Návod k montáži lze použít také pro regály na pneumatiky, šikmé regály a multifunkční regály.

Paletové regály

Konzolové regály