Všechny výrobky

Zvedací zařízení & zvedací prostředky

Header

Denně se ve skladu přemístí několik tun uskladněného zboží. Zvedací vozíky jsou vhodné zejména pro rychlou přepravu šetrnou k zádům, pokud jsou ve skladu umístěny paletové regály. Zde vidlice paletového vozíku vjedou pod přemísťovaný náklad a náklad je během několika sekund zvednut pomocí ručního oje, v případě klasického ručního paletového vozíku. Paletový vozík je vybaven vhodnými kolečky - větším řídicím kolečkem pod kormidlem a menšími kolečky ve vidlicové botě - a nejlépe se pohybuje na hladkém povrchu.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Typ produktu

Max. Zatížení (kg)

Rozsah zvedání (mm)

Pneumatiky

Zobrazit všechny filtry

26 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Bestseller
Elektrický vysokozdvižný vozík HE1200/3 Zadní pravá vidlice ve výšce poloviny oka
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
53.167,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
Bestseller
Ruční paletový vozík je vidět zepředu.
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
6.627,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
Bestseller
Vysokozdvižný poloelektrický vozík HSE1000/3 zasunutý Perspektivní pohled zezadu vpravo
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
35.357,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
Bestseller
Elektrický lanový naviják SW1000 barva RAL5005, hliníkové pouzdro s otvory pro šrouby, lano z uhlíkové oceli a zátěžový
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
12.347,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zvedací zařízení patří do každého skladu

Tradičně se zboží ve skladech a výrobních závodech přemísťuje ručním paletovým vozíkem nebo vysokozdvižným vozíkem. Nejjednodušší a nejodolnější formou je ruční - tedy svalový - paletový vozík. Výborně se hodí pro snadnou přepravu palet EUR nebo podobného přepravního zboží, které lze přesouvat pod nimi. Ruční paletový vozík boduje především cenou, protože ve srovnání s elektricky ovládanými a většími modely je jeho pořízení levné. Nevyžaduje také napájení ani náročnou údržbu. Kromě toho není potřeba žádný speciální řidičský průkaz a manipulace s ním je samozřejmá. To je jen několik z mnoha důvodů, proč by takový model neměl chybět v žádném skladu například s paletovými regály. Je logické, že tyto regály jsou vybaveny ochranou proti nárazu do regálu - v komerčních provozech se jedná o předpis, který se každoročně kontroluje v rámci kontroly regálů.

Konstrukce a obsluha ručního paletového vozíku

Ručně ovládaný paletový vozík se skládá z ovládacího prvku zvaného rumpál, vidlí a válečků. Rozlišují se kolečka pod kormidlem a kolečka na vidlici, která se nacházejí v přední části vidlice. Materiál zvedacího vozíku musí hodně vydržet, a proto je také nejlépe vyroben z necitlivé oceli - často práškově lakované dobře viditelnou barvou. Pro snadnou údržbu hydrauliky se na boku zvedáku často nachází tzv. maznice. Ovládací prvek má v rukojeti zabudovanou páku, kterou se ovládá zvedání nebo spouštění nákladu. Pro vyzvednutí nákladu se vidlice přesune zcela pod paletu. Poté se spustí páka v ovládacím prvku a vidlice se zvednutím řídicí páky zvedne do požadované výšky. Spouštění se provádí stisknutím páky.

Spojení toho nejlepšího z vysokozdvižného vozíku a paletového vozíku ve vysokozdvižném vozíku

Důvodů pro pořízení vysokozdvižného vozíku je mnoho: ruční paletový vozík již nestačí z hlediska výšky zdvihu, pro vysokozdvižný vozík není místo nebo řidič nebo je výška zdvihu vyžadována pouze příležitostně, takže se nákup vysokozdvižného vozíku nevyplatí...... Ať už je důvod jakýkoli, vysokozdvižný vozík přesně tuto mezeru vyplní. Výška zdvihu je mnohem větší, ale nároky na manipulaci a prostor jsou naprosto stejné jako u ručního paletového vozíku. Rumpál ovládá zdvih a na kolečkách může vysokozdvižný vozík dokonale překonávat menší vzdálenosti ve skladu nebo na výrobní lince. Paleta nebo zboží, které má být přemístěno, se pomocí dvou vidlic přemístí i pod ně a lze je snadno naložit na dodávku.

O účinnosti rozhoduje příslušenství

S naším praktickým příslušenstvím pro zdvihací zařízení můžete nyní nejen zvedat, přepravovat a skladovat zboží. S jeřábovou váhou můžete svůj zvedací vozík přeměnit na stanici pro měření hmotnosti a s malou rampou můžete vytvořit cesty pro vozíky a vozíky. Jste tak vybaveni pro různá použití a připraveni flexibilně používat zdvihací zařízení. Veškeré zde uvedené příslušenství je kompatibilní s vysokozdvižnými vozíky i jinými zdvihacími zařízeními.
Hledáte další příslušenství pro svůj vysokozdvižný vozík? Pak se podívejte do kategorie příslušenství pro vysokozdvižné vozíky a objevte například náš nákladní hák nebo praktický pracovní koš.

...číst dál