+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Halová kancelář

Header

S halovou kanceláří, nazývanou také kancelář pro směnové mistry, můžete rychle vytvořit chráněný pracovní prostor ve skladech a výrobních halách bez nepohodlných a zdlouhavých stavebních opatření. Zde uvedené halové kanceláře jsou uváděny jako příklad konfigurace. Všechny panely PREFAB mají vlastnosti třídy požární ochrany B1 podle normy DIN 4102-1. TIP: navrhněte si halovou kancelář dle svých potřeb pomocí našeho konfigurátor.

 Z důvodu výrobních vad nabízíme naše halové kanceláře jako zboží kategorie B za sníženou cenu. To znamená, že se může, avšak nemusí jednat o drobná poškození laku a/nebo promáčknutá místa. Panely lze dodat i v různých barevných odstínech.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

LaskavýPlocha místnosti / m²
21 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Flexibilní halová kancelář pro výrobní halu nebo sklad

Důvodů pro pořízení halové kanceláře je mnoho: Hluk, chlad, prach, zápach, vlhkost - to vše je díky halové kanceláři minulostí. Jednoduchá technologie zacvakávání jednotlivých panelů vám dává volné ruce při rozhodování o umístění oken a dveří. Dveřní prvek je tvořen uzamykatelnými a stabilními dveřmi, díky čemuž jsou dokonale chráněny i důležité materiály. V interiéru osvětlují místnost kromě velkých okenních výplní s dvojitým zasklením také integrované osvětlovací prvky LED, jejichž počet se liší v závislosti na zvolené velikosti místnosti halové kanceláře.

Snadná montáž halové kanceláře v pouhých několika hodinách

Sestavení halové kanceláře je jednodušší, než byste čekali. Velkou hmotnost mají pouze vysoce kvalitní panely, protože jsou obzvláště stabilní a utěsněné minerální vatou. Vnější magnetický plášť sendvičových panelů je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 4 mm. Díky tomu lze plány nebo jiné důležité pomůcky rychle a snadno připevnit pomocí malých magnetů na stěnu. Vysoká kvalita jednotlivých dílů a součástí je patrná zejména při stěhování halové kanceláře, kterou je potřeba znovu sestavit na jiném místě. Předmontované prvky se při montáži jednoduše zasunou do sebe bez šroubování. To zjednodušuje montáž i demontáž a šetří čas i náklady. Zejména pokud montáž provádějí vaši zaměstnanci. Náš systém kancelářských hal je ideální pro vlastní montáž. K montáži jsou zapotřebí dva montážní pracovníci a nářadí jako vrtačka a šroubovák. Montáž může samozřejmě provést také montážní tým společnosti TOPREGAL – tuto službu si můžete vyžádat na konci objednávky jedním kliknutím. Budeme vás ihned kontaktovat a dohodneme s vámi podrobnosti, jako jsou náklady a požadovaný termín.

...číst dál