+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Pracovní dílenský stůl MFW1000

Header

Náš multifunkční pracovní stůl MFW1000, který je k dispozici výhradně u společnosti TOPREGAL, je díky různým možnostem personalizace vhodný pro každý účel. Pracovní výšku pracovního stolu lze optimálně nastavit v krocích po 5 cm. Díky speciální zásuvné konstrukci lze pracovní stůl sestavit a rozložit během několika minut.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Wide (mm)

Výška stolu (mm)


Hloubka (mm)Kryt stolu
Zobrazit všechny filtry

15 výrobky

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Pracovní stůl pro všechny účely

Náš multifunkční pracovní stůl MFW1000, který je k dispozici výhradně u společnosti TOPREGAL, je vhodný pro každý účel. Pokud chcete pracovat s nářadím, použijte jako podložku multiplexní desku vyrobenou z robustního bukového dřeva a natřenou lakem s lněným olejem. Tato podpěra je jedním z nejčastěji volených prvků našich pracovních stolů. Při manipulaci s kapalinami je nejlepší volbou ocelová podpěra, kterou lze otřít. S praktickým roštem získáte snadno čistitelnou podpěru, která se vyznačuje robustní povrchovou úpravou. Naše dřevěná deska z lepené dřevotřísky o tloušťce 25 mm je levnější alternativou naší odolné desky Multiplex.

Konfigurátor pracovního stolu

Pomocí konfigurátoru pracovního stolu si jistě vyberete ten správný pracovní stůl pro vás a vaše aplikace. Další moduly a příslušenství se zobrazují přímo, jak je zde pro vás podrobně shrnuto:

Volitelná perforovaná zadní stěna promění náš pracovní stůl ve skutečný organizér: lze na něj snadno připevnit nářadí, stroje nebo dokonce odkládací kontejnery či otevřené úložné boxy. Zde v obchodě nabízíme dvě předkonfigurované sady příslušenství.

V sortimentu příslušenství pracovních stolů nabízíme také integrovatelné skříňky na nářadí a zásuvky na nářadí jako volitelné moduly. Skříně na nářadí / zásuvky na nářadí jsou k dispozici ve dvou hloubkách, které odpovídají vybranému pracovnímu stolu. Jsou uzamykatelné a vyrobené z robustní oceli. Dvířka / výsuvy zásuvek v modré barvě dokonale ladí s korpusem v decentní světle šedé barvě. Uvnitř skříně na nářadí je police, kterou lze zavěsit v různých výškách podle potřeby. Druhý modul, zásuvka na nářadí, se skládá ze 4 zásuvek, z nichž každá je vybavena přepážkou a je rovněž uzamykatelná.

Profesionální tip: Tyto moduly můžete také integrovat do našich úložných polic.

Mobilní a výškově nastavitelný: MFW1000

Nekonečné množství možností použití není vše, co pracovní stůl MFW1000 nabízí: Díky snadno namontovatelným kolečkům z tvrdé pryže se z něj během okamžiku stane mobilní pracovní stůl - kolečka lze přidat i později, pokud jste si již zakoupili pracovní stůl, těžký pracovní stůl nebo pracovní stůl.

V závislosti na vašich potřebách můžete pracovní stůl kdykoli bez větší námahy přestavět na mobilní nebo stacionární verzi.

Pracovní výšku pracovního stolu lze optimálně nastavit v krocích po 5 cm pomocí mřížky. Proto se MFW1000 často kupuje, když je potřeba výškově nastavitelný pracovní stůl. V případě potřeby lze na stranu přidat další prvek. Díky tomu je možné náš multifunkční pracovní stůl rozšířit na řadový pracovní stůl libovolné délky. Přesně tak, jak si přejete a potřebujete.

Rychlá montáž a přeprava

Díky speciální zásuvné konstrukci lze pracovní stůl sestavit a rozložit během několika minut. Díky tomu je pracovní stůl ideální pro přepravu na jakékoli pracoviště, a to i v menších firemních dodávkách.

Podívejte se na naše krátké a informativní video o pracovním stole!

...číst dál