+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Protinárazová ochrana

Header

Může se to stát rychle. Jakmile nedáváte pozor, vysokozdvižný vozík narazí do regálu. Při nízké rychlosti není problém, ale bohužel se často stává, že se těžký nosič poškodí. Zde mohou pomoci ocelová ochranná zařízení proti nárazu - nejlépe v signálních barvách a různých tvarech pro každou oblast skladu: regály, zaměstnanci a vše, co stojí za ochranu ve skladu, je dokonale zabezpečeno ochranou proti nárazu.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Typ produktu
27 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
  3. 3
15%
Ochranný sloupek 914 mm vysoký, žlutočerný lakované, TOPREGAL
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
Standardní cena 2.727,40
2.318,29
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ochrana proti nárazu a nárazu pro regály, ochrana hran a & nárazové sloupky - více než jen povinnost.

Ačkoli bychom se tomu rádi vyhnuli, při manévrování s vysokozdvižným vozíkem nebo paletovým vozíkem se ve skladech a výrobních prostorách stávají nehody tisíckrát ročně. Zákonodárce včas definoval odpovídající předpisy pro zajištění pevných regálů a intervaly kontrol. Tyto předpisy jsou uvedeny v normách DIN EN 15635, BGR 234 a v předpisu DGUV 108-007. Regály pro vysoké zatížení, jako jsou konzolové regály, paletové regály a regály s velkým rozpětím, musí být podle těchto předpisů pravidelně kontrolovány. Důležitou součástí této kontroly je také kontrola poškození regálů. S ochranou regálů proti nárazu k takovému poškození vůbec nedojde.

Ochrana proti nárazu a nárazu chrání materiál, regály a osoby.

Ocelová ochrana proti nárazu je nejoblíbenější ochranou proti nárazu, která zabraňuje poškození nosných rámů regálových stojanů, protože je velmi robustní a není nutné ji po nárazu ihned vyměňovat. Barevné provedení v signálních barvách žluto-černé upoutá pozornost a plní tak důležitou výstražnou funkci pro ochranu regálů a budov před poškozením nárazem nebo poškrábáním. Ocelovou ochranu proti nárazu lze díky nátěru odolnému proti povětrnostním vlivům používat i ve venkovním prostředí.

Ochrana rohů / ochrana hran a nárazové sloupky

Bezpečnostní nabídku doplňují ochranné rohové a nárazové sloupky. Ať už se jedná o ochranu okrajů regálů nebo stěn budov - robustní ocelová ochrana okrajů se jen tak nevzdá. Ochranné sloupky proti nárazu odolávají i těm nejsilnějším silám a často se používají k ochraně přístupů a chodníků pro lidi.


Roční povinnost testování a kontroly regálů

Společnost TOPREGAL nabízí službu každoroční povinné kontroly vašich regálů pro těžká vozidla - a to i regálů, které nepocházejí z naší nabídky regálů pro těžká vozidla. Rádi vám poskytneme odpovídající cenovou nabídku a provedeme kontrolu na místě. Drobné závady na regálech také přímo opravíme. Na konci kontroly obdržíte kontrolní zprávu a vaše regálová jednotka obdrží kontrolní nálepku s datem příští kontroly. Další informace najdete v servisní sekci Kontrola police.

...číst dál