+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Konferenční stoly

Header

U konferenčního stolu se přijímají rozhodnutí, strategie a mnoho dalšího. Je dobré, když konferenční stůl nabízí hodně místa, nechá zmizet otravné kabely a především přesvědčí nesmírně odolnými materiály.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý




Wide (mm)

indukční



Sedadla






Zobrazit všechny filtry

39 výrobky

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Správný konferenční stůl pro vaši firmu najdete rychle díky těmto tipům.

Lidé se sejdou u konferenčního stolu a rozloží na něj vytištěné koncepty. Psaní, značkování a přepisování v zasedací místnosti, někdy i několik hodin, a diskuse nad šálkem silné kávy, dokud není výsledek správný. Konferenční stůl musí hodně vydržet a musí mít snadno udržovatelný a necitlivý povrch, který lze snadno otřít, i když po papíře příliš prudce přetáhnete pero nebo zvýrazňovač. Nebo když se na něj vylije pití nebo na něm celé hodiny krouží myš s notebookem.

Kabelový kanál - téměř neviditelný, ale nepostradatelný

Nejlepší volbou pro moderní jednací stůl je konferenční stůl s kabelovým kanálem. Díky tomu se kabely prezentačního zařízení snadno a rychle schovají do stolu. Zejména dnes, kdy se jednání téměř vždy odehrávají s trámky a notebooky, by měl konferenční stůl této skutečnosti dostát a mít alespoň jednu kabelovou šachtu a kabelový kanál.

Na velikosti záleží! - Alespoň při nákupu nového konferenčního stolu

Velikost a tvar nového konferenčního stolu je třeba pečlivě zvážit: příliš malý stůl bude muset být dříve či později vyměněn nebo bude velmi omezovat práci - příliš velký stůl může malou místnost opticky zadusit a účastníky konference připravit o prostor pro pohyb, který je často nezbytný. Proto by měl být počet osob zvolen velkoryse, ale ne utopicky. Optimální konferenční stůl pro malé a střední firmy je určen pro přibližně osm osob: dva až tři lidé mohou pohodlně sedět u stolu při pracovním pohovoru, aniž by se cítili ztraceni jako u příliš velkého jednacího stolu; ale strategické schůzky s mnoha rozhodujícími osobami u stolu nejsou problémem ani u konferenčního stolu pro 8 až 10 osob. Pokud však můžete zaplnit velkou zasedací místnost, měli byste zvolit také odpovídající velký konferenční stůl, aby místnost a stůl odpovídaly svým rozměrům. Příliš malý konferenční stůl ve velké zasedací místnosti vypadá rychle ztraceně a mizerně. Platí zde pravidlo "nerozlévejte to, udělejte to velké!" - konferenční stůl pro 12 - 14 osob je pak přesně to pravé pro vás.


Čím větší je stůl, tím důležitější je zajistit jeho stabilitu. Konferenční stoly s průběžným kluzným rámem namísto běžných stolových nohou se osvědčily jako mimořádně stabilní a pevné. Nezáleží na tom, jak intenzivně budete psát nebo gestikulovat na osobu sedící vedle vás, nebude vám to vadit.


Dojem samozřejmě nedělá jen konferenční stůl, ale také harmonická sestava s odpovídajícími a pohodlnými konferenčními židlemi , která dotváří vaši zasedací místnost. Nejlépe pak přímo v sadě konferenčních stolů: stůl a odpovídající počet židlí jediným kliknutím.

...číst dál