+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Vlastní odběr

V závislosti na vozovém parku a vzdálenosti našeho skladu v Německu, ať už v Bádensku-Württembersku, Severním Porýní-Vestfálsku nebo Meklenbursku-Předním Pomořansku, může mít pro vás smysl, abyste si objednané zboží vyzvedli sami. Výhody jsou dvě: zboží obdržíte do 48 hodin a navíc získáte 5% slevu z čisté hodnoty nákupu.

Velké množství na skladě

Abychom mohli dodržet krátké dodací lhůty vyrábíme velké zásoby zboží předem. Ty jsou uloženy v našem skladu o rozloze více než 50 000 m² a jsou připraveny k vyskladnění. To znamená, že většina našeho sortimentu je k dispozici okamžitě. V několika skladech tak uchováváme naše Paletové regály, Skladovací regály, Konzolové regály stejně jako všechny ostatní produkty, a zajišťujeme tak extrémně rychlé dodání nebo vyzvednutí během několika hodin.

Skladovací regály v centrálním skladu
Skladovací regály v centrálním skladu

Skladovací regály v centrálním skladu


Vlastní sběr - postup

Po zadání objednávky se rozhodnete pro jeden z našich způsobů platby. Poté vás budeme kontaktovat ohledně termínu vyzvednutí a příslušných informací, jako jsou rozměry a hmotnost balení. Zpravidla vám nabízíme dobu vyzvednutí maximálně 48 hodin po objednávce.

Vlastní sběr - postup


Podmínky a podpora na místě

Z našeho centrálního skladu si můžete vyzvednout jakýkoli typ vozidla - od Sprinteru po kloubový nákladní vůz. Naši skladníci vám pomohou naložit zboží na místě, obvykle tak, že zabalenou paletu naloží na bok přepravního vozidla pomocí vysokozdvižného vozíku. Pokud si předem domluvíte schůzku, rádi vás přivítáme na místě, kde si můžete prohlédnout výrobek a osobně se poradit s naším prodejním personálem.

Zboží se na přepravník samosběrače zvedá vysokozdvižným vozíkem. Zboží se na přepravník samosběrače zvedá vysokozdvižným vozíkem.