+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Mobilní stojany & vozíky na pneumatiky

Header

Pojízdný stojan na pneumatiky nebo vozík na pneumatiky je velmi praktický v autodílnách s připojeným skladem pneumatik. Díky pojízdnému stojanu na pneumatiky lze dvakrát ročně začít s výměnou pneumatik tak, aby to bylo nenáročné na záda: Uložená kola se umístí na vozík s pneumatikami a odvezou se k vozu. Pneumatiky se umístí na vozík a odvezou se k vozu, kde se rychle vymění. Díky stojanu na 8 pneumatik lze výměnu provést bez záměny typu pneumatiky na každé úrovni. Ve filtru jednoduše vyberete velikost pneumatiky, která vám vyhovuje - v cm nebo v palcích, jak si přejete - a odpovídající vozíky s pneumatikami se okamžitě zobrazí níže. Jakmile ji jednou použijete, už si tohoto praktického pomocníka do dílny nenecháte ujít. Přesvědčte se sami!

Konfigurace regálového nebo stolového systému

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Správná hloubka nosiče pro vaše rozměry pneumatik
Doporučení vychází z průměrné velikosti pneumatiky při použití uvedeného palcového rozměru.
Attribute
Počet úrovní
Attribute

Mobilní stojany & vozíky na pneumatiky bestselerů

Výhled

Ergonomická práce s mobilním stojanem na pneumatiky

Kompletní kola s ocelovými ráfky váží několik kilogramů. Zvednutí jednoho kola a jeho přenesení do auta je možné, ale pokud každý den přenášíte několik kol ze skladu na zvedací plošinu, rychle pocítíte zátěž na zádech. Vozík na pneumatiky nebo pojízdný stojan na pneumatiky vám může rychle ulevit. Díky čtyřem otočným kolečkům z lakované oceli budete mít v autodílně po boku flexibilního pomocníka na dlouhá léta.

Stojan na pneumatiky na kolečkách však není praktický pouze pro nadcházející výměnu kol. I když je třeba kola při práci na vozidle krátkodobě uskladnit a dílna je poměrně malá nebo cesty úzké, mobilní stojan na pneumatiky lze jednoduše odvézt.

Pro různá kola, pneumatiky nebo ráfky je vozík na pneumatiky k dispozici ve třech hloubkách: hloubka 40 cm je ideální pro kola o velikosti 13 - 15 palců, hloubka 50 cm pro pneumatiky o velikosti 16 - 18 palců a hloubka 60 cm pro pneumatiky o velikosti 19 až 29 palců. Díky malé styčné ploše pneumatiky se stojanem lze pneumatiky bez problémů skladovat delší dobu, protože se na nich netvoří tlakové stopy.

Z vozíku na pneumatiky se stane pojízdný pracovní stůl nebo úložný regál.

V autodílně lze takový stojan na pneumatiky na kolečkách také rychle "zneužít": lze na něj například umístit blok motoru nebo jiné části automobilu, aby se na něm mohlo pokračovat v práci. Není také žádným tajemstvím, že naše pojízdné stojany na pneumatiky lze také přestavět na samostatný pojízdný pracovní stůl nebo pojízdný pracovní stůl s podpěrou. Díky perforovanému zadnímu panelu a skříňce na nářadí jsou nářadí a pracovní pomůcky přehledně a prostorově úsporně uspořádány.

...číst dál