Všechny výrobky

Kvalita

Všechny naše regály jsou vyráběny na nejmodernějších výrobních linkách a splňují nejvyšší standardy kvality. Díky neustálé kontrole výrobního procesu a použitých surovin zajišťujeme trvale vysokou kvalitu těžkých regálů, které odolávají i nejvyššímu namáhání. Na ochranu našich výrobků je u Evropského úřadu duševního vlastnictví registrována ochranná známka TOPREGAL.

Bezpečnost a kvalita

Při vývoji a výrobě našich regálů pro vysoké zatížení bereme v úvahu specifikace pro použití komerčních regálových systémů stanovené německým svazem pro pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů (Berufsgenossenschaft) normou BGR234, dnes známou spíše jako "DGUV 108-007", a také evropskou normou DIN EN 15635. Ty definují například předpisy týkající se následujících bodů:

  • Nosnost
  • Tuhost
  • stabilita
  • Regulace dopravních cest a uliček, které je třeba zachovat
  • Zabezpečení skladovaného zboží
  • Označování (zátěžové nebo typové desky)
  • Požární ochrana

Tyto předpisy musíte dodržovat i vy jako uživatel regálového systému. Příslušenství důležité pro bezpečnost, jako je ochrana proti nárazu, ochrana proti protlačení nebo police, najdete v kategoriích. Komponenty regálů a Ochrana proti nárazu. Používáme speciální signální barvy, abychom co nejlépe označili naše výrobky a zabránili případným nehodám ve vašem skladu. Naše regálové komponenty jsou lakovány v signální modři RAL 5005 a v čistě oranžové barvě RAL 2004. Naše výrobky pro ochranu proti nárazu jsou lakovány signální žlutou barvou a mají nápadné černé pruhy. Neustálou kontrolou výrobního procesu a použitých surovin zajišťujeme trvale vysokou kvalitu výrobků, které odolávají i nejvyššímu namáhání.Certifikát AVPQ

AVPQ LogoZkratka AVPQ znamená "Amtliches Verzeichnis präqualifizierter Unternehmen der Industrie- und Handelskammern für den Liefer- und Dienstleistungsbereich". TOPREGAL byl poprvé certifikován v roce 2021, a to za nás zodpovědnou Průmyslovou a obchodní komorou ve Stuttgartu. Tento postup se každoročně opakuje a aktualizuje. V rámci standardizovaného procesu jsou společnosti předběžně prověřovány (pre-qualified), a tím je usnadněno sestavování potřebných dokumentů pro výběrová řízení ze sektoru veřejných institucí a společností. Souběžně probíhá zařazení do celostátního úředního rejstříku. Pouze spolehlivé a efektivní společnosti mohou využít tohoto předpokladu vhodnosti ze strany komor a jsou zařazeny do této databáze.


Důkaz a certifikát

Aktuální certifikát společnosti TOPREGAL GmbH s číslem certifikátu 08 008 582879 vám rádi zašleme na vyžádání.

Oficiální adresář je k dispozici na adrese https://amtliches-verzeichnis.ihk.de. Společnosti lze vyhledávat podle kritérií, jako je název, sídlo, kód CPV atd. K našemu záznamu se dostanete přes "Hledat". Podrobnější informace ("Rozšířené zobrazení") jsou k dispozici po zadání přístupového kódu 1612.

Další informace o AVPQ naleznete zde: https://amtliches-verzeichnis.ihk.de/About.aspx.