+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Kvalita

Naše výrobní závody jsou vybaveny nejmodernějším výrobním zařízením a splňují nejvyšší standardy kvality. Zaručujeme neustálé sledování a přesnou kontrolu všech výrobních procesů a použitých surovin, abychom zajistili trvanlivost a odolnost našich vysoce kvalitních regálů pro těžká vozidla. Ty jsou speciálně navrženy tak, aby odolaly extrémním podmínkám a nejvyššímu zatížení. Kromě toho podrobujeme naše technické výrobky přísným zkušebním postupům podle normy FEM4.004, abychom zaručili jejich kvalitu a bezpečnost v každém ohledu.

Regály pro vysoké zatížení: bezpečnost se snoubí s kvalitou

Naše regály pro těžká zatížení vyvíjíme a vyrábíme v souladu s požadavky na použití komerčních regálových systémů, které jsou stanoveny v normě obchodního sdružení BGR234, dnes známé spíše jako "DGUV 108-007", a v evropské normě DIN EN 15635. Ty definují například předpisy týkající se následujících bodů:

  • Nosnost
  • tuhost
  • Stabilita
  • regulace dopravních cest a uliček, které je třeba zachovat
  • zajištění skladovaného zboží
  • Označení (nákladové a typové štítky)
  • Požární ochrana

Tyto předpisy musíte dodržovat i vy jako uživatel regálového systému. Příslušenství související s bezpečností, jako je ochrana proti nárazu, ochrana proti protlačení nebo police, naleznete v kategoriích Komponenty regálů a . ochrana proti nárazu. Používáme speciální signální barvy, abychom naše výrobky co nejlépe identifikovali a zabránili případným nehodám ve vašem skladu. Naše regálové komponenty jsou lakovány v signální modré barvě RAL 5005 a čistě oranžové barvě RAL 2004. Naše výrobky pro ochranu proti nárazu jsou natřeny signální žlutou barvou a opatřeny nápadnými černými pruhy. Díky neustálé kontrole výrobního procesu a použitých surovin zajišťujeme trvale vysokou kvalitu výrobků, které snesou i ty nejvyšší nároky.


Technické výrobky: Bezpečnostní kontrola před dodáním

Před dodáním jsou naše zařízení testována v souladu s normou FEM4.004. Jedná se o zavedenou normu zejména pro dopravní a skladovací techniku. Tato norma definuje požadavky na provozní bezpečnost a výkonnost. Prostřednictvím této preventivní zkoušky zajišťujeme, že každé zařízení při dodání splňuje nejvyšší platné bezpečnostní a výkonnostní normy. Náš zkušební tým, složený z kvalifikovaných techniků, provádí rozsáhlé standardizované testy, které potvrzují odolnost, funkčnost a spolehlivost našich výrobků. Můžete si tak být jisti, že dostáváte otestovaná a spolehlivá zařízení.

Logo FEM4.004Certifikát AVPQ

Logo AVPQZkratka AVPQ znamená "Amtliches Verzeichnis präqualifizierter Unternehmen der Industrie- und Handelskammern für den Liefer- und Dienstleistungsbereich". Společnost TOPREGAL byla poprvé certifikována v roce 2021, a to stuttgartskou průmyslovou a obchodní komorou, která je za nás zodpovědná. Tento postup se každoročně opakuje a průběžně aktualizuje. V rámci standardizovaného procesu jsou firmy předem prověřeny (prequalified), což usnadňuje sestavení potřebných dokumentů pro výběrová řízení ze sektoru veřejných institucí a firem. Souběžně probíhá zařazení do celostátního oficiálního adresáře. Pouze spolehlivé a výkonné společnosti mohou využít tohoto předpokladu vhodnosti ze strany komor a jsou zařazeny do této databáze.


Důkaz a certifikát

Aktuální certifikát společnosti TOPREGAL GmbH s číslem osvědčení 08 008 865943 vám rádi zašleme na vyžádání.

Oficiální adresář je k dispozici online na adrese https://amtliches-verzeichnis.ihk.de. Společnosti lze vyhledat pomocí vyhledávacích kritérií, jako je název, sídlo, CPV kód atd. Přístup k našemu zápisu je možný přes "Vyhledávání". Podrobnější informace ("Rozšířené zobrazení") jsou k dispozici po zadání přístupového kódu 3902.

Další informace o AVPQ naleznete zde: https://amtliches-verzeichnis.ihk.de/About.aspx.