+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Přeprava

Přeprava - náklady a balení

Zde si přečtěte všechny důležité informace o našem procesu přepravy. V závislosti na obchodě, zemi dodání a velikosti zboží zasíláme buď s úhradou přepravného, nebo s jednorázovým paušálním poplatkem za dopravu na objednávku. Dodací lhůta uvedená v obchodě začíná běžet okamžikem předání zboží přepravní společnosti; obvykle se tak děje do 24 hodin, pokud je požadované zboží skladem a dostupné.

Některé z našich výrobků lze vzhledem k jejich menším rozměrům zasílat balíkovou službou, a proto jsou bez nákladu. Spolupracujeme s přepravními společnostmi, jako jsou GLS a UPS. To může mít za následek mírně odlišné dodací lhůty. Pokud zásilku zasíláme balíkovou službou, obvykle obdržíte odkaz pro sledování zásilky.

Zde je přehled zemí, které jsou dodávány v celém rozsahu, a tedy zcela bez nákladů na dopravu (s výjimkou ostrovů a horských stanic):

Pokud se vaše doručovací adresa nachází na ostrově, bude účtován ostrovní příplatek. Přesná cena závisí na dopravním spojení. Nezávaznou nabídku se skutečnými náklady na dopravu, které se na vás vztahují, vám poskytneme po provedení online objednávky. V rámci Německa účtujeme paušální ostrovní příplatek ve výši 99 € za doručení.

Případně si můžete objednávku vyzvednout osobně v některém z našich skladů.

Německo:

  • Jižní Německo ve skladu BW v 70794 Filderstadt
  • severní Německo ve skladu NRW v 46485 Wesel
  • Východní Německo ve skladu MV v 17309 Pasewalk

Spojené království:

  • Wales, Pen Y Fan Industrial Estate, Gwent NP11 4EA

SPAR-TIP: Pokud si objednávku vyzvednete sami, poskytneme vám slevu 5 % z čisté hodnoty nákupu. Více informací o této možnosti naleznete v sekci samoodběr.

Nakládání zboží na náš kamionNakládání zboží na náš kamion

Přeprava - proces

Po zadání objednávky vyberte jeden z nabízených způsobů platby. Pokud nemáte k dispozici zvedací zařízení potřebné k přepravě zboží, rádi vám je za příplatek poskytneme. V závislosti na velikosti zásilky a místních podmínkách lze vykládku provést pomocí zadního zvedáku (49 EUR), vysokozdvižného vozíku (399 EUR) nebo nízkého nakladače (649 EUR) (ceny jsou příkladem pro vnitrostátní dodávky). Zboží je poté předáno spediční firmě. V rámci České republiky potřebuje spediční firma na doručení obvykle maximálně 5 pracovních dnů.