+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Elektrický vysokozdvižný vozík

Header

Nejekologičtější způsob přepravy velkého množství těžkého zboží ve skladu! Značka SolidHub přenáší vaši uhlíkovou stopu do zelené zóny a přepravu zboží s výkonem a kvalitou přímo do popředí. Vaše provozní náklady se sníží, protože náklady na energii a údržbu jsou ve srovnání s čelním vysokozdvižným vozíkem se spalovacím motorem výrazně nižší. Vysoce kvalitní vysokozdvižné vozíky jsou poháněny výkonnými elektromotory a jsou bezemisní a tiché - vaši skladníci budou nadšeni.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý
Max. Zatížení (kg)

Rozsah zvedání (mm)

Model
16 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Elektrické vysokozdvižné vozíky SolidHub - čisté zvedání a přeprava

Vysokozdvižné vozíky s plně elektrickým pohonem přinášejí do vašeho skladu pohyb šetrný k životnímu prostředí. Zejména pokud musíte denně přemisťovat velké množství palet, krabic s drátěným pletivem nebo jiného těžkého zboží, dosáhne kráčející průmyslový vozík, jako je elektrický vysokozdvižný vozík, rychle hranic své nosnosti z hlediska času a úsilí. Zde se vyplatí zařadit do vybavení skladu vysokozdvižný vozík. Díky důmyslnému trojdílnému teleskopickému rámu stožáru je vysokozdvižný vozík v neutrální, zcela zasunuté poloze stožáru optimálně vhodný pro vykládku v oblastech s nízkou vstupní výškou. Zejména při vykládání kontejneru vám to může usnadnit práci a především optimalizovat čas. Rozšířené vysokozdvižné vozíky SolidHub však stále dosahují výšek, které umožňují práci ve skladech s vysokými regály.

Vysokozdvižný vozík jako rychlovýměnný umělec: sofistikované příslušenství pro ještě více oblastí použití

Přeprava a zvedání těžkého zboží pomocí vidlic je pro vysokozdvižný vozík nejčastějším použitím. Většina vozidel se denně používá pouze k těmto činnostem. Ne vždy se však ví nebo využívá skutečnost, že vysokozdvižný vozík může se správným příslušenstvím zvládnout i zcela jiné provozní úkoly. Vidlice, jednoduše vybavené nástavci, jsou ideální také pro:

  • Upevnění nákladního háku - rychlá vertikální přeprava zboží.
  • Teleskopické rameno nakladače - ideální pro zvedání těžkých břemen bez jeřábu.
  • Skládací osobní pracovní koš - jako pracovní plošina pro uvolněnou práci ve výšce.

Jak vidíte, vhodné příslušenství pro vysokozdvižný vozík promění váš elektrický vozík během okamžiku v multitalent, který lze v době nepoužívání prostorově úsporně uložit pro další použití.

...číst dál