+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Recepční pulty

INFO: Z důvodu výrobní chyby nabízíme naše pulty jako zboží B za sníženou cenu. Tj. může dojít k drobným poškozením laku a/nebo ke vzniku mezer, které nesedí na 100 %, ale nemusí. Přivítejte své obchodní partnery profesionálně a udělejte dokonalý první dojem. Kromě pořádku a soukromí umožňují recepční pulty také vytvořit stylovou recepci s plnohodnotným pracovištěm pro vaše zaměstnance v malých nebo nově založených firmách.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Wide (mm)

Hloubka (mm)Povrch


Barva


23 výrobky

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Standardní cena 17.515,95
16.990,47
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 Pracovní dny
Doprava 4310,- Kč s dopravou
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Recepce je vizitkou vaší společnosti

Na prvním dojmu záleží. To platí jak pro zákazníky, tak pro obchodní partnery, poskytovatele služeb a nové zaměstnance. Čím profesionálněji je recepce navržena, tím lépe se v ní návštěvníci budou cítit. Často je však třeba dělat mnoho věcí najednou, zejména na recepci: Psaní telefonních poznámek, rozesílání pošty, rezervace schůzek a místností, příprava nápojů na konferenční stůl pro další schůzku a mnoho dalšího. Může se to rychle stát nepřehledným. S chytře zvolenou recepcí lze okamžitě dosáhnout pořádku a profesionality.

V nově zřízené kanceláři, ordinaci nebo studiu recepce nejenže udělá dobrý dojem, ale díky vyvýšenému recepčnímu pultu v přední části také zajistí soukromí pro vaše data. Množství papírů, poznámek, propisek a dalších materiálů pro každodenní použití v recepci najde své místo v jedné z integrovaných přihrádek, zásuvek nebo skříněk.

Pohodlná výška pracovní desky a přítomnost kabelových kanálů zajistí, že váš recepční pult bude plně sloužit i jako pracovní místo. V závislosti na šířce pultu i pro více osob najednou.

...číst dál