Všechny výrobky

Skladovací regály

Header

Skladové regály musí být stabilní a musí toho hodně vydržet - i když každý sklad je individuální a přizpůsobený příslušným požadavkům. Pokud hledáte kvalitní úložné regály, najdete je u společnosti TOPREGAL. Díky širokému spektru použití a robustní konstrukci jsou například naše regály s velkým rozpětím vhodné do každého skladu.

Podpěry polic pro průmyslové regálové systémy

Dřevěná podlaha
722,50
Přečtěte si více
Dřevotřískové desky pro skladování suchého skladovaného zboží, např. krabic.
Žárově pozinkovaná ocelová podlaha
872,50
Přečtěte si více
Pro skladování např. kapalin a nebezpečného zboží.
Žárově pozinkované rošty
1.272,50
Přečtěte si více
Pro skladování např. kapalin a nebezpečného zboží.

Vyberte skladovací regály

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Počet úrovní
Attribute
Vydání
Attribute

Skladovací regály bestselerů

Skladovací regály LR2000 pro zavazadla do 2 000 kg

Komponenty

 • (A) sloupky
 • (B) Příčné nosníky
 • (C) Zátěžová deska
 • (D) Ocelová police
 • (E) Mřížka
 • (F) Dřevěná podlaha
 • (G) Rozměr nápravy (délka pole)

 • Výška police 2 m - 4 m

 • Hloubka stojanu je k dispozici v rozměrech 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm nebo 120 cm.

 • Příčné nosníky jsou nosiči nákladu skladovacího regálu. Individuálně nastavitelná výška v krocích po 5 cm. K dispozici v délkách 110 cm a 220 cm

 • Různé podpěry, rozsáhlé příslušenství
 • Snadná montáž
 • Nejlepší cena
 • Všechny díly jsou součástí dodávky

Kvalita našich skladovacích regálů

Dobrovolné testování skladovacích regálů

Naše skladovací regály jsou každoročně podrobovány pravidelným a dobrovolným externím testům kvality. Skladovací regály jsou testovány na nosnost, tuhost a stabilitu.

Maximální zatížení polic a polí průmyslových regálových systémů naleznete na zátěžových štítcích, které jsou součástí dodávky.

Verze

Lakované pro použití v interiéru

Stojany pro skladovací regály LR2000

Lakované sloupky

Skladovací regály TOPREGAL jsou k dispozici v různých výškách od dvou do čtyř metrů s nosností až 2 000 kilogramů. Dodáváme kompletní stojan včetně výztuh a nožních dílů.

Rozložený pohled na sloupky

Další sloupky pro skladovací regály

Rozměry

Zátoka, police a bodové zatížení průmyslových regálových systémů

a) Bodové zatížení

Síly působící na podlahu v jednom bodě, známé také jako soustředěné zatížení.

b) Zatížení police

Udává maximální nosnost jedné police při rovnoměrném rozložení zatížení na úroveň příhradové konstrukce. Maximální zatížení police závisí mimo jiné na délce příčníku.

c) Zatížení zálivu

Popisuje maximální celkové zatížení regálu při rovnoměrně rozloženém zatížení mezi dva sloupky. Součet zatížení jednotlivých polic nesmí překročit přípustné zatížení pole.

Montáž sloupků

Technické informace o průmyslových regálových systémech

Ukotvení patní desky v podlaze

Kotvení do podlahy pomocí šroubových kotev M8x55
 • Vrtání otvorů o průměru osm milimetrů a hloubce 80 milimetrů.
 • Vyfouknutí otvorů
 • Kotevní šrouby do vyvrtaného otvoru
 • Matici utáhněte pomocí otevřeného klíče nebo podobného nástroje.

Pokud je výška horní police menší než pětinásobek hloubky police, nemusí být police upevněna ani zajištěna proti převrácení.

Upozornění: Šroubové kotvy musí být upevněny odborně.

Náš vlastní montážní tým vám police rád profesionálně smontuje.

Další informace o montáži polic

Modulární konstrukce skladovacích regálů

Modulární konstrukce umožňuje kdykoli doplnit a rozšířit stávající polici.

Rozměry náprav průmyslových regálových systémů

Rozměr nápravy popisuje šířku regálového pole a vzdálenost mezi dvěma sloupky Nabízíme rozměry nápravy v šířkách 110 a 220 cm. Rozměry náprav lze mezi sebou libovolně kombinovat. Konfigurujte požadované průmyslové regálové systémy individuálně s požadovanými délkami polí. Díky modulární konstrukci lze skladovací regálové systémy kdykoli rozšířit.

Montáž příčných nosníků

Technické informace o příčných nosnících

Upevnění příčných nosníků

Potřebné jednotlivé díly: Předmontovaný regálový stojan, příhradová konstrukce, zajišťovací čep.

K upevnění příhradových nosníků potřebujete tyto jednotlivé díly: předem smontovaný stojan police, příhradový nosník a zajišťovací kolík. Sestavte předem smontovaný stojan a zavěste příčníky na obou stranách v požadované výšce v rastru 50 mm v profilu stojanu. Nakonec stačí vložit zajišťovací kolíky do otvoru v příčníku. Ujistěte se, že poslední příčka je namontována nejméně 50 cm před koncem sloupku.


Úložný regál s policemi


Úložné regály s dřevěnou policí

Naše dřevěné podpěry polic se skládají z dřevotřískové desky o tloušťce 25 milimetrů. Dřevěnou polici vložíte do příčky stupínku, kterou upevníte a stabilizujete. Maximální nosnost je 500 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení.


Skladovací regály s dřevěnou policí jsou ideální pro skladování suchých výrobků, jako jsou kartonové krabice nebo úložné boxy.


Úložné regály s ocelovou policí

Ocelová police se skládá z modulů o délce 110 cm. Ocelovou polici zasunete do příčky stupínku, čímž ji upevníte a stabilizujete. Při rovnoměrně rozloženém zatížení je maximální nosnost 500 kg.


Protože jsou skladovací regály s ocelovou podlahou omyvatelné, jsou ideální pro skladování tekutin, jako jsou barvy nebo oleje.


Skladovací regály s mřížkou

Skladovací regály s roštem se skládají z modulů po 110 cm. Ocelovou polici zasunete do příčky stupínku, čímž ji upevníte a stabilizujete. Nosnost je maximálně 500 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení.


Skladovací regály s mřížkou jsou ideální pro skladování nebezpečných materiálů nebo kapalin.


Multiplexní deska

Naše podpěra police z multiplexní desky je silná 25 mm: Multiplexní deska se zasune do příčky stupínku a tím se upevní a stabilizuje. Nosnost je maximálně 500 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení.


Tato podpěra polic je ideální jako pracovní deska, protože je velmi odolná. Povrch je zalitý lakem na lněný olej, a proto jej lze kdykoli umýt.

Montážní podpěry

Distanční podložky

Montáž na stěnu

20 cm dlouhý distanční rámeček pro standardní montáž na stěnu.

Distanční podložka se používá pro paralelní umístění řad úložných polic. Případně můžete police sešroubovat přímo k sobě bez distanční podložky.


Barva: horní police modrá (odpovídá RAL 5010).
Pro výšky polic do 2,5 metru doporučujeme použít dvě distanční podložky.
Při výšce 3 metry a více doporučujeme použít 3 distanční podložky.
Montážní materiál je zahrnut v ceně a rozsahu dodávky.Přímý > K distančnímu rámečku

Provozní bezpečnost podle DIN EN 15635 a DGUV 108-007

Ochrana proti kolizi pro průmyslové regálové systémy

Ochrana proti kolizi se používá v průmyslových regálových systémech, aby se zabránilo možnému poškození stojanu. V případě provozu vysokozdvižných vozíků musí být rohové prostory vybaveny ochranou proti nárazu podle norem DIN EN 15365 a DGUV 108-007. Naše ochrana proti nárazu je testována a certifikována podle DGUV 108-007, dříve BGR234. Každá ochrana proti nárazu se dodává včetně čtyř šroubových kotev M12x100 mm pro upevnění do podlahy.


Příslušenství pro skladovací regály LR2000

Skříňky a skříňky

Do skříní a skříněk

Ochrana proti kolizi

K ochraně proti nárazu

Kulatý příčník

Ke kulatým příčkám

Magnetická páska

Na magnetické pásky

Výškové vyrovnávací desky

K podložkám

Otevřené úložné boxy

Přejít na úložné boxy

Kovové skladovací regály a flexibilní regály s velkým rozpětím

Naše kovové skladovací regály si u nás můžete objednat jako kompletní nabídku nebo po jednotlivých částech, které se skládají z příčníků, regálových sloupků, polic a mnoha dalších, a flexibilně si je přizpůsobit. Dobře navržené průmyslové regálové systémy umožňují rychlou a snadnou montáž nových úložných regálů. Zatížení regálů pro těžké skladování je 500 kilogramů, zatížení regálů je 2 000 kilogramů - zcela přizpůsobeno požadavkům ve skladu. Regály se širokým rozpětím se dokonale hodí pro nejrůznější skladované zboží, zejména pro objemné a velmi těžké předměty. Různé podpěry polic ze dřeva, oceli nebo roštu nabízejí odpovídající výhody v závislosti na skladovaném zboží. Například ocelové police nebo ocelové panely jsou ideální pro skladování tekutin, protože je můžete důkladně vyčistit, pokud se něco rozlije.

Všechny zde zobrazené kovové úložné police lze později rozšířit o další sloupky na šířku nebo další páry příček. Pomocí přepisovatelné bílé magnetické pásky lze na úložné police velmi snadno připevnit štítky, které můžete kdykoli setřít a obnovit. Náš rozsáhlý sortiment příslušenství pro skladovací regály, jako jsou magnetické pásky pro označování, skladovací boxy, perforované a boční panely a mnoho dalšího, doplňuje sortiment příslušenství pro skladovací regály.

Kompatibilní skříně a skříňky na nářadí pro kovové skladovací regály

Kovové úložné regály jsou díky speciální konstrukci našich skříní a skříněk na nářadí vzájemně kompatibilní a lze je skladovat nebo vyndávat bez montáže. Hloubky širokých regálů a skříněk jsou sladěny tak, aby dokonale spočívaly na stupňovitých příčkách regálů a upevnily se na místě. Tento praktický doplněk využijete například k přehlednému uložení pracovních oděvů, nářadí a dalších materiálů v uzamykatelném prostoru.

Kontrola skladovacích regálů

Naši interní inspektoři regálů TOPREGAL rádi provedou zákonem vyžadované roční kontroly vašich skladovacích regálů. Na požádání můžeme zkontrolovat i regály, které jste si u nás nezakoupili. Sjednejte si přímo schůzku pro příští kontrolu.

...číst dál