Všechny výrobky

Skladovací regály

Header

Skladové regály musí být stabilní a musí toho hodně vydržet - i když každý sklad je individuální a přizpůsobený příslušným požadavkům. Pokud hledáte kvalitní úložné regály, najdete je u společnosti TOPREGAL. Díky širokému spektru použití a robustní konstrukci jsou například naše regály s velkým rozpětím vhodné do každého skladu.

Podpěry polic pro průmyslové regálové systémy

Dřevěná podlaha
699,40
Přečtěte si více
Dřevotřískové desky pro skladování suchého skladovaného zboží, např. krabic.
Žárově pozinkovaná ocelová podlaha
829,40
Přečtěte si více
Pro skladování např. kapalin a nebezpečného zboží.
Žárově pozinkované rošty
1.193,40
Přečtěte si více
Pro skladování např. kapalin a nebezpečného zboží.

Vyberte skladovací regály

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Počet úrovní
Attribute
Vydání
Attribute

Skladovací regály bestselerů

Výhled

Skladovací regály typu LR2000 pro zavazadla do 2 000 kg

Skladovací regály typu LR2000

Komponenty

 1. Stojany
 2. Průchozí ochrana
 3. Rozpěrka
 4. Příčné nosníky
 5. Zátěžová deska
 6. Osový rozměr (délka pole)
 7. Ochrana proti kolizi
 8. Podpěry

Na první pohled

 • Výška police: 2 m - 4 m
 • Hloubka stojanu je k dispozici v rozměrech 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm nebo 120 cm.
 • Příčné nosníky jsou nosnými prvky úložného regálu. Individuálně výškově nastavitelné v krocích po 5 cm. K dispozici ve výškách 110 cm a 220 cm
 • Různé podpěry, rozsáhlý sortiment příslušenství
 • Všechny díly jsou součástí dodávky
 • Jednoduchá montáž

Kvalita našich úložných regálů - Dobrovolné testování úložných regálů

Naše úložné regály podrobujeme každoročně pravidelným a dobrovolným externím kontrolám kvality. Skladovací regály jsou testovány na nosnost, tuhost a stabilitu. Maximální zatížení polic a polí průmyslových regálových systémů najdete na zátěžových štítcích, které jsou součástí dodávky.

Zatížení polí, polic a bodů průmyslových regálových systémů

Bodové zatížení, zatížení police a zatížení pole

a) Bodové zatížení

Síly působící na podlahu v jednom bodě, známé také jako individuální zatížení.

b) Zatížení polic

Označuje maximální nosnost jedné police při rovnoměrně rozloženém zatížení na úroveň příčného nosníku. Maximální zatížení police závisí mimo jiné na délce příčného nosníku.

c) Zatížení pole

Popisuje maximální celkové zatížení regálové jednotky s rovnoměrně rozloženým zatížením na dva sloupky. Součet zatížení jednotlivých polic nesmí překročit přípustné zatížení pole.

Jeden regálový systém - 1000 různých variant

Základní články - sloupky a příčníky - tvoří základ pro všechny články v této kategorii výrobků

Jeden regálový systém - různé varianty

1 systém - nespočet variant

Splňuje nejvyšší průmyslové normy

Přizpůsobený vašim pracovním prostorům

Modulární konstrukce: kdykoli ji můžete doplnit a rozšířit

Snadná montáž a demontáž

Exkluzivně od společnosti Topregal

Technické informace o průmyslových regálových systémech

Ukotvení základové desky do podlahy

 • Vyvrtejte otvory o průměru 8 mm a hloubce 80 mm
 • Vyfoukněte otvory
 • Do vyvrtaného otvoru zasuňte šroubovou kotvu.
 • Utáhněte matici otevřeným klíčem nebo podobným způsobem
Ukotvení základní desky v podlaze
Ukotvení základní desky v podlaze
Ukotvení základní desky v podlazeOsové rozměry průmyslových regálových systémů

Osový rozměr popisuje šířku regálového pole a vzdálenost mezi dvěma sloupky. Osové rozměry nabízíme v šířkách 110 a 220 cm. Osové rozměry lze mezi sebou libovolně kombinovat. Konfigurujte požadované průmyslové regálové systémy individuálně s požadovanými délkami polí. Díky modulární konstrukci lze skladovací regály také kdykoli rozšířit.

Osové rozměry průmyslových regálových systémů

Upevnění nosníků

K zajištění nosníků potřebujete tyto jednotlivé díly: předem smontovaný stojan regálu, nosník a zajišťovací kolík. Sestavte předem smontovaný stojan a zavěste příčníky na obou stranách v požadované výšce do profilu stojanu s mřížkou 50 mm. Nakonec stačí pouze zasunout zajišťovací kolíky do otvoru, který je k tomu určen v příčníku. Dbejte na to, aby poslední příčník byl namontován nejméně 50 cm před koncem sloupku.

Zajištění traverzZajištění traverz

Policové podpěry - pro každého to pravé

V našem sortimentu nabízíme různé podpěry polic: Rošty, dřevo a ocel. Níže vás informujeme o vlastnostech jednotlivých provedení.

Podpěry polic

1. Podpěra roštu

Regálová podpěra roštu se skládá z modulů po 110 cm. Ocelovou polici zasunete do příčky stupňů, čímž polici upevníte a stabilizujete. Maximální nosnost je 500 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Skladovací regály s mřížovými policemi jsou ideální pro skladování nebezpečných materiálů nebo kapalin.

2. Dřevěná podpěra

Naše dřevěná podpěra polic je vyrobena z dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm. Dřevěnou polici zasunete do stupňovitého příčníku a tím ji upevníte a stabilizujete. Maximální nosnost je 500 kg při rovnoměrně rozloženém zatížení. Skladovací regály s dřevěnými policemi jsou ideální pro skladování suchých výrobků, jako jsou kartony nebo skladovací boxy.

3. Ocelová podpěra

Ocelová podpěra polic se skládá z modulů po 110 cm. Ocelovou polici zasunete do stupňovité traverzy, abyste ji upevnili a stabilizovali. Při rovnoměrně rozloženém zatížení je maximální nosnost 500 kg. Protože jsou úložné police s ocelovými podpěrami omyvatelné, jsou ideální pro skladování tekutin, jako jsou barvy nebo oleje.

Příslušenství pro skladovací police

Příslušenství pro skladovací regály

1. Dělící police

Vytvořte si pořádek s našimi policovými děliči pro skladovací regály. Umožní vám efektivně uspořádat regály, abyste rychle našli a uložili nebo odebrali zboží, polotovary a suroviny.

2. Distanční police

Distančníky slouží k paralelnímu umístění řad polic a k upevnění na stěnu.

3. Ochrana proti kolizi

Ochrana proti kolizi se používá k zabránění případnému poškození stojanu regálu. Zejména rohové oblasti by měly být vybaveny ochranou proti kolizi, pokud se jedná o provoz vysokozdvižných vozíků. Každá kolizní ochrana se dodává se čtyřmi šroubovými kotvami pro upevnění k podlaze.

4. Výškově vyrovnávací desky

Výškové vyrovnávací desky nebo podložky se používají k vyrovnání případných nerovností podlahy při nastavování regálů. Jsou namontovány pod základovými deskami a přispívají k bezpečnému provozu regálového systému.

5. Skříně a skříňky

Každodenní práce v dílnách a skladech zahrnuje širokou škálu činností. Používá se množství nářadí, které musí být vždy na dosah.

6. Otvory a bočnice

Praktická perforovaná stěna umožňuje zavěšení nářadí a šetří místo při ukládání nářadí a materiálu. Boční panel je ideální pro ukládání nářadí, drobných dílů a pracovních pomůcek.

7. Úložné boxy s otevřeným čelem

Úložný box s otevřeným čelem umožňuje přehledné uložení malých dílů a snadné vybírání zakázek. Obsah je na první pohled vidět zvenčí, i když jsou úložné boxy s otevřeným čelem naskládány na sebe.

8. Kulatá příčka

Zabraňuje vypadávání zboží a zásilek ze skladovacího regálu. Zboží lze snadno zajistit pomocí kulaté příčky.

9. Magnetická páska pro označení

Role magnetické pásky pro flexibilní označování přihrádek regálu. Udržitelná organizace díky stíratelnému povrchu.

10. Držák na jízdní kola

Prostorově úsporný háček pro zavěšení jízdních kol. Vysoce kvalitní zpracování pro dlouhou životnost. Snadná manipulace při zavěšování a odepínání jízdních kol.

Kovové skladovací regály a flexibilní regály s velkým rozpětím

Naše kovové skladovací regály si u nás můžete objednat jako kompletní nabídku nebo po jednotlivých částech, které se skládají z příčníků, regálových sloupků, polic a mnoha dalších, a flexibilně si je přizpůsobit. Dobře navržené průmyslové regálové systémy umožňují rychlou a snadnou montáž nových úložných regálů. Zatížení regálů pro těžké skladování je 500 kilogramů, zatížení regálů je 2 000 kilogramů - zcela přizpůsobeno požadavkům ve skladu. Regály se širokým rozpětím se dokonale hodí pro nejrůznější skladované zboží, zejména pro objemné a velmi těžké předměty. Různé podpěry polic ze dřeva, oceli nebo roštu nabízejí odpovídající výhody v závislosti na skladovaném zboží. Například ocelové police nebo ocelové panely jsou ideální pro skladování tekutin, protože je můžete důkladně vyčistit, pokud se něco rozlije.

Všechny zde zobrazené kovové úložné police lze později rozšířit o další sloupky na šířku nebo další páry příček. Pomocí přepisovatelné bílé magnetické pásky lze na úložné police velmi snadno připevnit štítky, které můžete kdykoli setřít a obnovit. Náš rozsáhlý sortiment příslušenství pro skladovací regály, jako jsou magnetické pásky pro označování, skladovací boxy, perforované a boční panely a mnoho dalšího, doplňuje sortiment příslušenství pro skladovací regály.

Kompatibilní skříně a skříňky na nářadí pro kovové skladovací regály

Kovové úložné regály jsou díky speciální konstrukci našich skříní a skříněk na nářadí vzájemně kompatibilní a lze je skladovat nebo vyndávat bez montáže. Hloubky širokých regálů a skříněk jsou sladěny tak, aby dokonale spočívaly na stupňovitých příčkách regálů a upevnily se na místě. Tento praktický doplněk využijete například k přehlednému uložení pracovních oděvů, nářadí a dalších materiálů v uzamykatelném prostoru.

Kontrola skladovacích regálů

Naši interní inspektoři regálů TOPREGAL rádi provedou zákonem vyžadované roční kontroly vašich skladovacích regálů. Na požádání můžeme zkontrolovat i regály, které jste si u nás nezakoupili. Sjednejte si přímo schůzku pro příští kontrolu.

...číst dál