+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Pokojové systémy

Pokojové systémy, které mají vše

Naše pokojové systémy jsou navrženy pro všechny potřeby a účely. Ať už se jedná o úložnou plošinu, kterou lze rychle integrovat, pohodlnou kancelář v hale nebo skladovací přístřešek. Pokojové systémy TOPREGAL přesvědčí krátkými dodacími lhůtami, protože jsou obvykle skladem. V závislosti na výrobku můžete rychle naplánovat další prostory pro vnitřní i venkovní prostory a brzy se do nich nastěhovat.

Proč potřebuji pokojový systém a který vyhovuje mým požadavkům?

Všechny naše pokojové systémy nabízejí dodatečný prostor pro nové nebo změněné požadavky. Zde je hlavně důležité, aby se do toho nemusel nejdříve zapojit projektant stavby a nová budova byla naplánována a postavena. Ne, zde jde o to nabídnout vhodné prostorové řešení pro daný požadavek bez velkého úsilí a dlouhého plánování a případně i výstavby. Pokud potřebujete uzavřenou, odhlučněnou místnost pro kancelářské činnosti ve skladu nebo ve výrobě a máte k dispozici dostatek prostoru, je pro vás vhodným řešením kancelář v hale nebo hlavní kancelář. Pro nově vytvořený prostor v místnosti je ideální klasická skladová plošina, nazývaná také pódium nebo úložná plošina. Zde se jednoduše postavíte nahoru a pomocí schodů se snadno a rychle dostanete na novou pracovní plochu ve skladu. Můžete je také zkombinovat a postavit skladovou kancelář na skladovací plošině. Pokud chcete být flexibilní a nezávislí na místě, je dobrou volbou mobilní verze, skládací kontejnerová kancelář.

Skladová plošina - klasika mezi systémy místností ve skladu

Skladová plošina se skládá z ocelové konstrukce, kterou lze postavit kdekoli na ploše. Náš model skladové plošiny, standardně prefabrikovaný ve třech velikostech, již pokrývá velkou část běžně používaných skladových plošin. To znamená, že naše skladovací plošiny mohou být dodány rychle a i zde platí naše extrémně krátké dodací lhůty. Stačí si vybrat standardní modul nebo dva rozšiřující moduly a je to. Stavba může začít.

Kancelář pro předáka, prosím!

Zejména v jižním Německu se kancelář v hale často označuje jako kancelář mistra řemeslníka. Jak už název napovídá, vedoucí skladu nebo mistr výroby se sem může uchýlit například kvůli důležitým telefonním hovorům, protože dobrá kancelář v hale je ideální pro snížení hluku nebo pro vyřizování dokumentů v prostředí bez prachu a zápachu. Naše flexibilní halová kancelář PREFAB zde opravdu boduje: má přesně tyto vlastnosti a lze ji rychle sestavit jen s pomocí několika zručných řemeslníků. Panely všech halových kanceláří PREFAB lze do sebe plynule zacvaknout na principu pero-drážka a vytvořit tak novou hlavní kancelář panel po panelu. Proč se nepodíváte? Kancelář haly PREFAB Přečtěte si podrobnosti.

Pokojové systémy TOPREGAL: nutnost pro každého profesionála v oblasti skladování

Ať už se jedná o stanovou halu, kancelářskou halu PREFAB nebo skladovací plošinu. V naší nabídce pokojových systémů jistě najdete přesně to, co jste hledali, nebo dokonce něco lepšího. Flexibilní a stacionární, vysoce kvalitní a praktické. Naše systémy místností se přizpůsobí vašim potřebám a vytvoří prostor pro mistry, tovaryše, učně, ale i pro uskladněné zboží nebo vozidla. Podívejte se a přesvědčte se o naší nabídce inteligentních prostorových řešení.

...číst dál