+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Solární technologie

Header

Vysoce kvalitní solární výrobky TOPREGAL jsou dokonale vhodné pro venkovní použití a samy si vyrábějí veškerou potřebnou elektřinu. Zcela bez nutnosti nákladného pokládání kabelů se venkovní osvětlení napájené solární energií postaví na místě, kde je potřeba.

Energie vyrobená čistě ze sluneční energie je stoprocentně ekologická, a tím, že je nezávislá na celkové elektrické síti, je zcela vyloučeno míchání s fosilními palivy, jako je jaderná a uhelná energie.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Typ produktu

17 výrobky

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Solární technologie od společnosti TOPREGAL - šetrná k životnímu prostředí a energeticky účinná.

TOPREGAL nabízí spolehlivé zdroje energie v podobě vysoce kvalitní solární technologie. Odolné solární výrobky vám pomohou šetřit energii a tím i náklady, aniž by znečišťovaly životní prostředí. U společnosti TOPREGAL najdete nejnovější technologie a vývoj v oblasti solární energie pro váš provoz.

LED solární světla a LED solární reflektory - Jasně svítí.

Díky silnému světelnému toku se LED solární světla zn. TecMaschin optimálně osvětlují cesty a náměstí a díky flexibilně nastavitelnému úhlu solárního modulu zajišťují dokonalé vyrovnání a výrobu energie i v méně slunečných dnech. Díky třem úrovním jasu promění pouliční svítilna noc v den. Toto solárně napájené venkovní osvětlení je vhodné i pro pronajaté firemní prostory, protože pro položení napájecích kabelů nejsou nutné žádné stavební úpravy. Stačí nastavit, seřídit a rozsvítit. Investujte do větší bezpečnosti svých zaměstnanců: ať už na cestě domů, nebo při práci venku za špatných světelných podmínek. Věděli jste, že náš rozsáhlý sortiment B2B zahrnuje např. přístřešky pro kuřáky se solárními LED reflektory nabízejí?

Solární modul TecMaschin - rychlé nabíjení díky solární energii

Univerzálně použitelný 70W solární modul TecMaschin značky TOPREGAL dokáže nabíjet zařízení, jako jsou lampy, ventilátory a další. klimatizační zařízeníK solárnímu panelu doporučujeme připojit tzv. minielektrárnu (známou také jako elektrárna nebo solární generátor), aby bylo možné takto získanou energii ukládat a přeměnit ji tak, aby vyhovovala připojenému zařízení. My ji používáme jako přídavný zdroj energie pro naše nákladní kolo se solárním pohonem. Solární panel TecMaschin lze díky jeho kompaktním rozměrům flexibilně připevnit téměř na libovolné místo a jeho instalace je snadná.

Elektrické nákladní kolo na solární pohon - klimaticky neutrální cestování

Přeprava nákladu nad 170 kg bez emisí. To je možné díky elektrické nákladní kolo se solárním pohonem od společnosti TOPREGAL. Je vybaveno vlastním solárním panelem, takže baterii lze nabíjet sluneční energií i během jízdy, a tím prodloužit dobu používání. Elektrický pohon podporuje rychlost až 25 km/h a bez námahy zvládá stoupání. Lithium-iontová baterie vydrží minimálně 40 km a lze ji plně dobít za 6 hodin.

Solární výrobky TOPREGAL jsou nejen energeticky úsporné, ale také stylové. Objevte nyní kategorii solárních technologií a nechte slunce pracovat za vás!

...číst dál