+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Vybavení skladu & skladová technika

Jádro našeho továrního vybavení a technologie

Obchodní zařízení a technologie společnosti TOPREGAL se zaměřují na kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Tento vysoký standard prosazujeme zcela nezávisle na odvětví obchodního vybavení nebo podnikových technologií, ve kterém působíme. Například naše různé nástroje i stroje z kategorie provozních technologií mají nejvyšší kvalitu. Kromě toho naše obchodní zařízení nabízí mnoho různých funkcí. S našimi balicími prostředky, jako je praktický ruční páskovač HU-P1316 nebo velký balicí stroj na palety PWS1650, můžete rychle páskovat, balit a připravovat zboží k expedici. Pro větší bezpečnost při přepravě přemění vzduchový polštářovací stroj LPM16 naši fólii TecMaschin na měkké, ale robustní vzduchové polštáře. Všechny naše výrobky v oblasti továrního vybavení a technologií jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a splňovaly všechny příslušné evropské normy pro bezpečnost ve vašem skladu. Naše uzamykatelné skříně a skříňky na nářadí poskytují dodatečnou ochranu před neoprávněným přístupem k materiálu nebo nářadí.

Provozní technologie pro každou společnost

Naše kategorie provozních technologií je rozdělena do tří stálých oblastí, na které se TecMaschin specializuje: Tovární technologie, technologie balení a hygienické a vnitřní klima.

Oblast technologie zařízení zahrnuje zejména práce ve skladech a dílnách, které mají jen málo nebo vůbec nic společného s balením, přepravou nebo expedicí zboží. V této řadě provozní techniky najdete bohatý výběr skříní na nářadí včetně nářadí, jako je tomu u našeho kompaktního vozíku na nářadí WZ220. Ten je vybaven čtyřmi naplněnými zásuvkami plnými šroubováků, několika sadami ráčnových kleští a různými kleštěmi. Náš kufr na nářadí TecMaschin WKB47 zaujme kalenými chrom-vanadiovými nástroji a praktickým způsobem ukládání nářadí mimo skříně na nářadí - a dokonce i jeho přepravou.

Hydraulický zvedák WH50 vám pomůže při práci na vozidlech. Tento kompaktní silák zvedá nejen běžné osobní, ale i nákladní automobily. S tažnou hmotností 50 tun zvládne tento zvedák zvednout nákladní vozidla i do pohodlné pracovní výšky.

Technologie ovládání - elektrizující jednoduchost

Stejně působivé je i naše elektrické vybavení značky TecMaschin. Například s elektrickým sudovým čerpadlem FP60 o výkonu 880 W můžete během několika sekund odčerpat obzvláště velké sudy nebo přečerpat kapaliny z jedné nádoby do druhé. Elektrický vázací stroj BV34 zvládne až 1 500 uzlů díky dvanáctivoltovému akumulátoru, a je tak dokonalým doplňkem vaší provozní techniky na staveništi.

V ideálním případě byste také měli mít vždy možnost vidět něco na staveništi nebo ve skladu, bez ohledu na to, zda pracujete ještě v pozdních hodinách nebo ve sklepních prostorách. Za tímto účelem nabízí společnost TecMaschin několik LED svítidel napájených ze sítě a solárních svítidel, která mění noc v den v interiéru i exteriéru. Je to také praktické: spolu se sloupem veřejného osvětlení můžete solární světlo SLS6000 trvale nainstalovat na dvoře, podél cest nebo vnitřních komunikací, abyste měli neustále dobrý výhled.

S naším volně namontovatelným a flexibilním solárním panelem si můžete dokonce sami zvolit, které elektrické zařízení bude napájeno solární energií. Při správném použití tento solární panel s 69 články uleví vaší peněžence i životnímu prostředí stejnou měrou.

Vysoce kvalitní obchodní vybavení za nízkou cenu

Mottem společnosti TOPREGAL vždy bylo: Kvalita má svou cenu. Nemusí však být nijak zvlášť vysoká. Nabízíme naše tovární vybavení a technologie za obvyklé příznivé ceny. Kvalita našich výrobků a služeb zůstává stejně vysoká, jak ji znáte od nás. Naše výrobky jsou vysoce kvalitní a mají všechna potřebná zařízení, která jsou nezbytná pro vaši provozní bezpečnost.

Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě našeho zboží v oblasti továrního vybavení a technologií.

...číst dál