Všechny výrobky

Úkryty

Header

Dejte přednost pohodě svých zaměstnanců, podpořte ekologické způsoby dopravy a zajistěte bezpečnost a pohodlí pomocí vhodných přístřešků. Naše kuřácké přístřešky jsou navrženy tak, aby kuřákům poskytly přístřešek chráněný před větrem a deštěm, který je vzdálen od hlavních vchodů a chodníků. Každý z nich je navržen tak, aby odolal různým povětrnostním podmínkám. Skvělým doplňkem, zejména v tmavém ročním období, je solárně napájené LED světlo se senzorem pohybu. Kromě toho nabízíme robustní a moderně navržené přístřešky na kola, které jsou ideální pro ochranu jízdních kol před povětrnostními vlivy a krádežemi.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý8 výrobky

Výhled
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
2.987,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
1.713,40
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava Doprava zdarma

Přístřešky pro kola na pracovišti

S revolucí v mobilitě se přístřešky pro kola stávají stále častěji samozřejmostí, do které musí firmy investovat. Podle Statisty se v posledních letech po německých silnicích pohybovalo přibližně 82 milionů jízdních kol a tento trend je stále rostoucí. Jízdní kolo je tak v Německu jedním z nejrozšířenějších dopravních prostředků a často se používá pro každodenní dojíždění do práce. Například v hlavním městě dojíždí do práce na kole třetina všech zaměstnanců. Je samozřejmé, že poptávka a potřeba přístřešků pro jízdní kola roste. Zejména v souvislosti s novými modely a elektrokoly jsou zaměstnanci rádi, když manažeři přemýšlejí spolu s nimi a v souladu s trendem nabízejí před firmou přístřešky pro kola.

Objednejte si kovové přístřešky na kola

Stojany na kola TOPREGAL zajistí bezpečí a ochranu kol vašich zaměstnanců před povětrnostními vlivy. Samotné stojany jsou navíc mimořádně robustní a odolné díky použití vysoce kvalitních materiálů, jako je žárově pozinkovaná ocel a PC. V závislosti na požadavcích lze kovové stojany na kola také flexibilně, rychle a snadno rozšířit pomocí závěsů na kola. Samotná jízdní kola lze k montážním sloupkům připevnit pomocí zámků, takže jsou chráněna proti krádeži i proti větru a povětrnostním vlivům.

Objevte přístřešky pro kuřáky

Kromě kovových přístřešků na kola nabízíme také kuřácké přístřešky v různých velikostech. Díky lehkému hliníkovému rámu je lze snadno přepravit z bodu A do bodu B a následně umístit. Kuřácké přístřešky zaujmou také svým přímočarým a jednoduchým designem, který nenápadně a diskrétně zapadne do každého prostředí. Ekologická LED solární lampa s detektorem pohybu navíc poskytuje světlo až po dobu deseti hodin ve tmě - vždyť bouřky a deštivé počasí málokdy doprovází jasné sluneční světlo.

...číst dál