Všechny výrobky

Tábor

20 000 m² skladovacích prostor ve Filderstadtu (BW) a dalších 10 000 m² skladovacích prostor ve Weselu (NRW) - a od léta 2022 dalších 20 000 m² rozdělených do čtyř hal pro skladování a výrobu v Pasewalku (MV). Sklady jsou plně zásobeny a na místě lze nalézt většinu sortimentu výrobků TOPREGAL.

Sklady TOPREGAL

I velká množství jsou k dispozici okamžitě - tak zajišťujeme rychlé dodávky našim zákazníkům v Německu, Rakousku, Švýcarsku a mnoha dalších evropských zemích. Dokonce i velké objednávky v krátkém termínu vyřizujeme bez dalšího zdržování skladem.

Všechny objednávky jsou připraveny k vyzvednutí v krátkém termínu (48 hodin) v našich skladech v Bádensku-Württembersku, Severním Porýní-Vestfálsku a Meklenbursku-Předním Pomořansku. Naši skladníci vám zboží zabalené na europaletách rádi naloží do vašeho vozidla. Na požádání vás samozřejmě budeme informovat o velikosti balení a hmotnosti zboží pro plánování vlastního vyzvednutí . A nejlepší na tom je, že ti, kteří si zboží vyzvednou sami, získají 5% slevu z čisté prodejní ceny.

Rádi vás přivítáme v našem showroomu / skladu, kde si po domluvě můžete zboží prohlédnout a osobně vám poradí některý z našich obchodních zástupců.

Pohled do jednoho z našich skladů Pohled do jednoho z našich skladů

Pohled do jednoho z našich skladů Sestavování objednávky pomocí vysokozdvižného vozíku

Chcete získat více informací o přepravě? Na stránce jsme vám vysvětlili postup přepravy, náklady na přepravu a další užitečné informace. Přeprava sestavené pro vás.

TOPREGAL v Pasewalku dále roste

Tři roky po založení firmy v Pasewalku rozšiřujeme náš sklad a výrobní areál v průmyslovém parku Berlin-Stettin a vytváříme prostor pro další růst. Během příštího roku budou na sousední ploše o rozloze 30 000 m² postaveny dvě nové haly, každá o rozloze 5 000 m². Postup naší výstavby můžete kdykoli sledovat v přímém přenosu prostřednictvím této webové kamery:

Naše skladové lokace v Německu

Níže naleznete adresy našich provozoven, které nabízejí samosběr. Objednané zboží bude zpravidla připraveno do 48 hodin. Nicméně věnujte prosím pozornost také komunikaci během procesu objednávání s naším prodejním týmem.

Sklad BW: Industriestr. 3, 70749 Filderstadt

Sklad NRW: Nordstr. 3, 46485 Wesel

Sklad MV: Am Industriepark 80, 17309 Pasewalk