Všechny výrobky

Konferenční židle a židle pro návštěvníky

Mají rádi společnost a najdeme je téměř všude: Konferenční židle, židle pro návštěvníky a také kancelářské židle. Jsou na ně kladeny vysoké nároky, protože musí být pohodlné, rychle a flexibilně uspořádané a měly by vždy dobře vypadat.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý
Číslo
Barva15 výrobky

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Konferenční židle a židle pro návštěvníky musí sedět v každém ohledu.

Ačkoli německé přísloví říká, že "stručnost je kořením života", schůzky v každodenním kancelářském životě jsou často delší, než se původně předpokládalo. Je tedy výhodou, když účastníci jednání sedí na ergonomických konferenčních židlích. Tvar přizpůsobený přirozenému zakřivení zad a měkce čalouněný sedák jsou rozhodující pro dobrou konferenční židli s vysokým komfortem sezení. Síťovaná opěradla, která se již několik let často používají, jsou obzvláště příjemná v létě a přesvědčí svými prodyšnými vlastnostmi.

Která konferenční židle mi vyhovuje?

V zasedacích místnostech se často umisťují takzvané konzolové židle, které nenápadně rezonují a vlastně ladí se vzhledem jakéhokoli konferenčního stolu. Stejně jako jednoduché tmavé barvy vedle nadčasových materiálů, jako je chrom nebo plast. Naše doporučení pro větší pohodlí při sezení: konferenční židle s područkami. Tato drobnost je velmi důležitá, když v zasedací místnosti dlouho hledáte řešení problému nebo pracujete na novém konceptu.

Mimochodem, židle pro návštěvníky nebo konferenční židle by neměly být příliš těžké, protože se často musí v krátké době měnit místa k sezení nebo se vytváří kruh židlí pro workshopy apod. Pokud si chcete konferenční židli užívat po dlouhou dobu, je v neposlední řadě důležité robustní a odolné čalounění.

...číst dál