+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Platební metody

Zde najdete přehled platebních metod, které vám TOPREGAL nabízí. V závislosti na zemi dodání nabízíme různé formy platby, které se zobrazí během procesu objednávky.

Všechny platební metody internetového obchodu TOPREGAL

  • Předčasné splacení mínus 4 % sleva
  • PayPal
  • Kreditní karta
  • Platba při převzetí

Bankovní údaje

Příjemce platby: TOPREGAL GmbH Důvod platby: Číslo poukázky(A-xxxxx) IBAN: DE42100400000270010200 BIC: COBADEFF


Naše platební metody v detailu

Předčasné splacení (mínus 4 % sleva)

E-mailem vám zašleme proforma fakturu. Po obdržení platby bude zboží neprodleně předáno spediční / přepravní společnosti. Případně nám můžete zaslat doklad o bankovním převodu, abyste proces urychlili. Po dodání zboží obdržíte konečnou fakturu ve formátu PDF pro vaši evidenci.

Aktuální informace o situaci ve společnosti Corona: Za to, že jsme některým našim zákazníkům zrušili možnost platby na účet, jsme všem zákazníkům zvýšili srážku za hotovost o další 2 %, takže nyní činí 4 %.


Paypal

S platební podmínkou PayPal je platba zpracována v průběhu procesu objednávky. Během procesu objednávky se musíte přihlásit k účtu PayPal a zaplatit částku přímo, nebo pokud PayPal nabízí platbu ve splátkách, vyberte tuto možnost. Po obdržení objednávky vám zašleme fakturu e-mailem pro vaši evidenci. Poté bude zboží neprodleně předáno spediční / přepravní společnosti.


Kreditní karta

Pokud zvolíte možnost platby kreditní kartou, bude platba zpracována během procesu objednávky. Ihned po odeslání objednávky bude z uvedené kreditní karty (Visa nebo Mastercard) stržena fakturovaná částka. Po obdržení objednávky vám zašleme fakturu e-mailem pro vaši evidenci. Poté je zboží neprodleně předáno spediční / přepravní společnosti. Přenos údajů o vaší kreditní kartě probíhá prostřednictvím protokolu TLS (Transport Layer Securiy), který je nástupcem protokolu SSL (Secure Sockets Layer), a je tedy zabezpečený. V případě vrácení zboží bude částka připsána na účet vaší kreditní karty.


(hotovostní) platba při inkasu

Fakturu vám zašleme e-mailem. Zboží bude ihned připraveno k vyzvednutí a obvykle bude připraveno následující pracovní den. Částku zaplatíte našemu zaměstnanci na místě. Platit můžete v hotovosti, EC nebo kreditní kartou.