+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Pojízdné skladovací regály & pracovní stoly

Header

Potřebujete rychle přemístit několik balíků nebo pracovních materiálů z místa A do místa B s extrémně vysokým zatížením na jednu úroveň police? Naše úložné regály na kolečkách jsou v tomto směru opravdu silné! Díky maximálnímu zatížení 500 kg na úroveň, stabilním plastovým otočným kolečkům a rukojeti lze vše rychle přemístit, převézt a přemístit. V závislosti na tom, co je třeba přemístit, je k dispozici vhodná podpěra.Stačí ve filtru vybrat typ podpěry, který vám vyhovuje, a níže se okamžitě zobrazí odpovídající varianty pojízdných regálů. Jakmile jej jednou použijete, už se bez tohoto pomocníka na válení nebudete chtít obejít. Přesvědčte se sami!

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Počet úrovní
Attribute
Vydání
Attribute

Pojízdné skladovací regály & pracovní stoly bestselerů

Pojízdné skladovací regály s mřížkou

Pojízdný skladovací regál je vybaven roštem z pozinkované oceli a je ideální pro přepravu nebo konfiguraci zboží, které může kapat nebo propadat, jako je například zahradní zemina.

Multiplexní deska nebo dřevěná podpěra pracovního stolu na kolečkách

Dřevěná (lisovaná) podpěra je nejjednodušší variantou při přepravě suchého skladovaného zboží. Pokud však chcete z pojízdné odkládací police vytvořit pracovní stůl, doporučujeme desku multiplex z robustního bukového dřeva s povrchem lakovaným lněným olejem.

Ocelové podpěry polic pro kapaliny nebo nebezpečné zboží

Ocelová podpěra pro pojízdný regál je nejlepším způsobem přepravy nádob s tekutým obsahem. Pokud se něco pokazí, hladký ocelový povrch lze snadno otřít. Ocelová podpěra rovněž splňuje všechny požadavky platných předpisů o požární ochraně.

...číst dál