+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Kariéra

Pro podporu rychle rostoucích struktur hledáme širokou škálu angažovaných odborníků, kteří mají rádi strukturovanou a samostatnou práci.

Kdo je TOPREGAL?

Společnost TOPREGAL GmbH byla založena v roce 2009 a je dynamickou, internetovou a rodinnou firmou se sídlem ve Filderstadtu u Stuttgartu. Díky druhému skladu ve Weselu, otevřenému v roce 2020, zaručujeme rychlé dodávky po celé Evropě. V roce 2021 naše expanze pokračovala pobočkou v Newportu ve Walesu a v roce 2022 ji doplnil výrobní a logistický závod v Pasewalku u Berlína. Rok 2023 znamenal další milník v historii naší společnosti. Posílili jsme svou mezinárodní přítomnost otevřením dalších šesti poboček v USA - v Illinois, Kalifornii, Texasu, Pensylvánii a Missouri. Každý z těchto kroků odráží náš závazek poskytovat našim zákazníkům po celém světě prvotřídní služby.

TOPREGAL je oficiálně "Top společností"

V roce 2024 získala společnost TOPREGAL již potřetí v řadě pečeť "Top Company" udělovanou společností kununu. Tím jsme se opět zařadili mezi 5 % nejoblíbenějších firem na této platformě. Pečeť nejen reprezentuje naši moderní firemní kulturu, ale je také jasným vyjádřením důvěry a spokojenosti našich angažovaných zaměstnanců. Ve společnosti TOPREGAL se zaměřujeme na oceňující, podporující a motivující pracovní prostředí, abychom z našeho týmu dostali to nejlepší.


Aktuálně volné pozice

Zde najdete podrobné informace o našich volných pracovních místech. Vždy rádi přijmeme žádosti o pozice v oblasti prodeje - nejlépe se znalostí cizích jazyků. Samozřejmě i ostatní oblasti jsou kdykoli otevřené nevyžádaným žádostem. Stačí, když nám zašlete svou kompletní a informativní žádost na adresu bewerbung@topregal.com.

Naše DNA

Ve společnosti TOPREGAL se kromě zde uvedených hodnot řídíme otevřenou a upřímnou komunikací, respektující interakcí a agilními strukturami, abychom společně dosáhli našich cílů. Více informací

Vstřícnost
Respektujte
Důvěra
Týmový duch
Uznání
Nadšení

Lokality

Zde naleznete odborníka na produkty a vhodné odpovědi na vaše dotazy, jakož i řešení případných problémů, které mohou vzniknout v souvislosti s našimi produkty.

Máte zájem? - Přidejte se k nám!

Nabízíme vám možnost vzrušující kariéry ve velmi růstově orientované společnosti se start-upovým charakterem. možnost pracovat v zajímavém a agilním pracovním prostředí a podílet se na vývoji a optimalizaci interních procesů. Získáte atraktivní plat závislý na výkonu, možnosti dalšího rozvoje a dlouhodobé perspektivy.

Staňte se součástí dynamicky rostoucí společnosti s plochou hierarchií a vysoce motivovaným týmem.

Zaměstnanci společnosti TOPREGAL na setkání zaměstnanců 2022