+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Příslušenství skladovacích regálů

Header

Naše služby jsou stejně stabilní jako naše regály. Proto kromě typických kompletních nabídek a samostatně konfigurovaných řešení pro naše skladovací regály nabízíme samozřejmě také jednotlivé díly a odpovídající příslušenství pro vaše skladovací řešení. Rozlišujeme kategorie stojin skladovacích regálů, příčníků a podpěr, stejně jako skříněk na nářadí a perforovaných nebo bočních stěn. Nezáleží na tom, co potřebujete dodatečně nebo následně ke svému úložnému regálu: U nás to najdete za obvyklou férovou cenu TOPREGAL a s příslibem kvality, za kterou si naše společnost stojí.

Skladovací regál - traverzy

Skladovací regál - traverzy

Šířka: 220 cm / 110 cm
Zobrazit výrobky
Lisävarusteartikkelit ladataan

Det valda tillbehöret kunde inte laddas.

Skladovací regál - regálové úložné plochy

Skladovací regál - regálové úložné plochy

Zobrazit výrobky
Lisävarusteartikkelit ladataan

Det valda tillbehöret kunde inte laddas.

Skladovací regál – skříňky na nářadí a skříně

Skladovací regál – skříňky na nářadí a skříně

Zobrazit výrobky
Lisävarusteartikkelit ladataan

Det valda tillbehöret kunde inte laddas.

Skladovací regál - perforované stěny a boční stěny

Skladovací regál - perforované stěny a boční stěny

Zobrazit výrobky
Lisävarusteartikkelit ladataan

Det valda tillbehöret kunde inte laddas.

Příslušenství skladovacích regálů

Příslušenství skladovacích regálů

Zobrazit výrobky
Lisävarusteartikkelit ladataan

Det valda tillbehöret kunde inte laddas.

Stojany skladovacích regálů: Co byste měli vědět

Stojany našich regálů můžete získat ve výškách od 200 cm do 400 cm. V závislosti na výšce vašeho skladu, prodejny nebo kutilské dílny zde najdete to, co hledáte. Naše regálové sloupky s nosností 2000 kg optimálně udrží vaše zboží. K dispozici jsou také v šesti různých hloubkách od 40 cm do 120 cm, takže můžete ideálně využít dostupný prostor, a přesto se nemusíte omezovat omezeným prostorem. Vysokou stabilitu našich regálových sloupků zajišťují pevné šroubové kotvy, které jsou zapuštěny hluboko do země. Stojan je bezpečně zajištěn. Se sloupky pro skladovací regály od společnosti TOPREGAL.

Stojany skladovacích regálů: Co byste měli vědět

Příčné nosníky paletových regálů od společnosti TOPREGAL, které jsou k dispozici ve dvou délkách (110 cm, 220 cm) a dvou tvarech (čtvercový a kulatý), plní nejdůležitější úkol ve skladu: přenášejí náklad. A ne málo: Nosnost příčných nosníků našich úložných regálů je 500 kg. To znamená, že do profesionálního regálu lze uložit středně těžké až těžké předměty. Díky nekomplikované montáži pomocí bezpečnostních kolíků, které se zaháknou do sloupků regálu, je montáž a dodatečná montáž příčných nosníků mimořádně snadná. Nápadná oranžová barva signálu zde poskytuje dodatečnou bezpečnost, protože nelze přehlédnout žádnou traverzu, a tedy ani žádnou úroveň. Předchází se tak kolizím a zajišťuje se bezpečnost provozu. Zvedejte závaží pomocí traverz pro skladovací regály TOPREGAL.

Podpěry pro skladovací regály: Co byste měli vědět

Dřevo, ocel, rošty a multiplexní desky. Policové podpěry TOPREGAL pro naše úložné regály jsou stejně univerzální jako jejich použití. Jednotlivé nosné materiály a povrchové úpravy mají své zvláštní vlastnosti. Dřevěná podpěra je atraktivní například při skladování lehkých předmětů v suchých místnostech. Pokud je požární zatížení budovy příliš vysoké, jsou vhodné i odolnější materiály, například rošt ze žárově pozinkované oceli. Lze je použít i v korozivním prostředí. Multiplexní deska je zde pravděpodobně nejušlechtilejší volbou. Díky krásnému bukovému vzhledu působí nejen na pohled, ale také nabízí větší robustnost v kontrastu s měkčí dřevěnou deskou. Díky tomu je ideální pro rozšíření úložných regálů o pracovní stůl nebo pracovní desku. Speciální úprava této odolné podpěry poskytuje také ochranu proti pronikání kapalin, které by mohly dřevo poškodit. Která podpora police je pro vás vhodná, závisí na vaší aplikaci. Naši odborníci z TOPREGAL vám rádi poradí s výběrem optimální podpěry pro skladovací police.

Skříňky a skříňky: rozumné rozšíření

Denní rutina v dílně a ve skladu se skládá z mnoha různých činností. Nejenže je třeba použít množství nástrojů. Pracovní kroky musí být také zdokumentovány a uloženy. Kromě toho zaměstnanci potřebují také místo, kde si mohou obléknout pracovní oděv. K tomuto účelu nabízíme v našem příslušenství úložných regálů další skříňky s dvířky a zásuvkami, které lze integrovat do úložných regálů a vytvořit tak úložný prostor. Vysoké skříňky vytvářejí prostor pro pracovní oděvy a lze je dobře využít i v šatnách. Dvoudveřovou skříňku lze také použít ke snadnému a přehlednému uložení nářadí nebo dokonce k tomu, aby k němu neměly přístup nepovolané osoby. Zde se velikosti a možnosti vybavení skříní a skříněk pro úložný regál velmi liší. Z našich zásuvkových skříní si můžete vybrat 4 až 10 zásuvek různých hloubek a šířek. Neváhejte se porozhlédnout a přesvědčit se o potenciálu skříní a skříněk TOPREGAL.

Perforované stěny a boční stěny

Praktické, flexibilní a levné použití. Jedná se o perforované stěny od společnosti TOPREGAL. Stejně snadno je lze připevnit k bočnímu sloupku pro úložné police jako naše příčníky a nabízejí vertikální úložný prostor pro nářadí, otevřené úložné boxy a další zavěšené předměty, které nemají místo na pracovní ploše. Tímto způsobem přidáte úložnému prostoru další rozměr. Zde jsou obzvláště praktické nástrojové držáky, někdy nazývané také strojní držáky. Ty lze zavěsit do perforované stěny a umožnit tak přehledné uložení nářadí v dosahu. Takže už nikdy nebudete muset hledat nářadí.

Ostatní příslušenství

Magnetická páska, otevřený úložný box, rozpěrka a rozdělovač polic. Stejně rozmanité jako skladované zboží je i další příslušenství TOPREGAL pro skladovací police. Zboží a suroviny lze například snadno třídit pomocí policových děličů nebo otevřených skladovacích boxů. Pomocí magnetické pásky můžete snadno označit přihrádky v regálech, aby byl každý pohyb při skladování a vyhledávání správný. Díky praktickým hloubkovým přepážkám navíc můžete zajistit, aby žádné díly nebo krabice nespadly na druhou stranu police. Pomocí distančních prvků lze realizovat další funkce úložného regálu. Tímto způsobem lze umístit několik polic za sebe nebo lze úložnou polici připevnit ke stěně. Nejlepší bude, když se poradíte s našimi odborníky z TOPREGALu a vyberete si z těchto rozmanitých možností to nejlepší řešení regálů.

...číst dál