+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Pracovní dílenské stoly & balicí stoly

Pracovní stoly, balicí stoly a těžké pracovní stoly, pojízdné i stacionární.

Naše pracovní stoly, pracovní stoly pro vysoké zatížení, balicí stoly a pracovní stoly jsou speciálně navrženy pro použití v průmyslu a pro flexibilní použití v různých oblastech a na různých pracovištích. Nabízíme vám komplexní sortiment od jednoduchého pracovního stolu s nosností až 500 kg až po zcela přizpůsobený pracovní stůl včetně integrovaných skříní na nářadí, zadního panelu, držáků na nářadí a mnoho dalšího.

Všechny zde uvedené modely (kromě pracovních stolů pro vysoké zatížení) jsou kompatibilní s naším regálovým systémem, a proto jsou k dispozici také jako prostorově úsporné přídavné stoly s jedním stojanem. Kromě toho jsou naše balicí stoly, pracovní stoly a (těžké) pracovní stoly výškově nastavitelné již v základním provedení a lze je později dovybavit i jako mobilní verzi. Všechny vodováhy, ať už stolní, nebo mezilehlé, lze individuálně výškově nastavit v rozteči 50 mm.

Pokud jste již dostatečně nastavili svá pracoviště a hledáte další úložnou kapacitu nebo užitečné příslušenství, neváhejte se podívat na naše regály pro vysoké zatížení nebo na naše příslušenství a sortiment továrního vybavení.

...číst dál