+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Příslušenství konzolových regálů

Header

Konzolové regály TOPREGAL jsou určeny pro skladování dlouhého zboží a na konzolách dlouhých 50 až 125 cm unesou vysoké zatížení od 1250 kg do 6000 kg. Ať už lakované, nebo žárově pozinkované: Příslušenství a jednotlivé díly, které se hodí k našim konzolovým regálům, se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou, jak jste u společnosti TOPREGAL zvyklí. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku doplňkového příslušenství, stejně jako bezpečnostního příslušenství. Kromě toho jsou k dispozici praktické předměty pro uspořádání, třídění a označování uskladněného dlouhého zboží.

Zvolte vhodný typ konzolového regálu

Stojany pro konzolové regály: Co byste měli vědět

Konzolové regálové stojany s výškou od 200 cm do 600 cm jsou prostorově úspornou alternativou k běžným paletovým regálům. Stojany se u typů KR2500, KR3000 a KR6000 liší maximální výškou a nosností. V oboustranném provedení tak lze na jednu stojanu umístit 2500 až 6000 kg. Zvláštní vlastností jsou naše konzolové stojany typu KR2500. Zatímco konzolová ramena ostatních dvou lze flexibilně zavěsit v různých výškách podle vašich potřeb, u modelu KR2500 jsou trvale přivařena ke sloupku. To zajišťuje větší stabilitu a vyšší nosnost. Deset 50 cm dlouhých konzolových ramen unese až 250 kg.

Typy KR3000 a KR6000 lze zakoupit také v žárově pozinkovaném provedení, které umožňuje použití ve venkovním prostředí nebo v obzvláště korozivních podmínkách. Vysoká tloušťka materiálu a stabilní materiál znemožňují deformaci při stanoveném jmenovitém zatížení. Buďte v bezpečí díky konzolovým stojanům TOPREGAL.

Výztuhy pro konzolové regály: Co byste měli vědět

V závislosti na tom, co má být uloženo, musí šířka a výška pole odpovídat vašemu použití. V případě konzolových regálů to není dáno délkou příhradového nosníku, jako je tomu u paletových nebo skladových regálů, ale výztuhami mezi jednotlivými sloupky konzolového regálu. Ty jsou u nás k dispozici v šířkách 1 m nebo 1,5 m a jsou lakovány v signální modré barvě RAL5005 a také žárově pozinkované pro venkovní použití. Zde jsou mezi sloupky pevně přišroubovány střídavě vodorovné a diagonální vzpěry, které konzolovým regálům dodávají potřebnou stabilitu, a tím i pevnost. K sestavení kompletního regálového pole proto potřebujete alespoň 2 sloupky a příslušné výztuhy, abyste je mohli připevnit mezi konzolové regály. Kolik vzpěrných tyčí je potřeba, závisí v podstatě na výšce konzolového regálu. Abychom vás co nejlépe podpořili, nabízíme pouze odpovídající sady výztuh včetně kompletního montážního materiálu.

Bezpečnost na prvním místě

Konzolový regálový systém je zřídkakdy dodáván samostatně. Kromě regálového systému se pro usnadnění každodenní práce ve skladu obvykle používají průmyslové vozíky, jako jsou vysokozdvižné vozíky, vysokozdvižné vozíky nebo dokonce vysokozdvižné vozíky. Abyste ochránili sloupky regálů a spodní konstrukce regálů před nárazy, potřebujete bezpečnostní příslušenství, jako jsou ochranné sloupky proti nárazu, ochrana proti nárazu ve tvaru písmene U nebo L nebo dokonce celá ochranná prkna proti nárazu. Chráníte tak nejen své regály a zboží a suroviny v nich uložené. Používání vhodných ochranných pomůcek je rovněž předepsáno směrnicí DGUV 108-007. Ochranná prkna proti nárazu a kolizní branky se také jednoduše připevňují k podlaze pomocí šroubových kotev. Tato bezpečnostní zařízení jsou testována TÜV a splňují všechny příslušné normy a předpisy zákonodárce. S bezpečnostním příslušenstvím od společnosti TOPREGAL si můžete hrát na jistotu.

Konzolová ramena: Co byste měli vědět

Částečně pevně svařované, částečně pružně připojitelné. Jedná se o konzolová ramena pro naše regálové systémy od společnosti TOPREGAL. Pro skladování dlouhého zboží je nezbytné několik stabilních a robustních konzolových ramen. Díky kalení naší oceli a práškovému lakování nebo žárovému zinkování jsou naše konzolová ramena obzvláště odolná a snesou i ty nejtěžší požadavky na skladování. Místo použití opět určuje materiál. Lakovaná konzolová ramena by se neměla používat v korozivním prostředí, mezi které patří i venkovní prostory. Pro tento účel nabízíme konzolová ramena pro KR3000 a KR6000 také v žárově pozinkovaném provedení. Ve třech různých délkách se pak můžete rozhodnout, kolik toho chcete uložit na jednu polici. Každé konzolové rameno vydrží zatížení až 500 kg. Nezdržujte se a nechte konzolová ramena od společnosti TOPREGAL, aby vaše zboží držela za vás.

Podpěry pro konzolové regály: Co byste měli vědět

Rozšíření konzolových regálů je poměrně jednoduché. S regálovou podpěrou od společnosti TOPREGAL si usnadníte ukládání balíků, menšího zboží nebo i jednotlivých předmětů, které již nemohou propadnout mezi konzolovými rameny. Zajištění proti vychýlení dlouhého zboží je možné také pomocí podpěrky polic pro naše konzolové regály. Ty jsou k dispozici buď v dřevěném provedení pro lehčí zboží do maximální hmotnosti 400 kg v interiéru, nebo jako rošt, který je vhodný i pro venkovní prostory a má nosnost 500 kg. Praktické police se upevňují pomocí přídavných upevňovacích tyčí, které jsou již součástí dodávky. Tyto upevňovací tyče lze objednat i samostatně, pokud již máte vhodné podpěry pro konzolový regál.

...číst dál