+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Skříňky na nářadí & šatní skříně

Header

Praktické skříňky v mžiku vytvoří pořádek v dílně, továrně nebo šatně.

Všechny zde uvedené skříně na nářadí mají jedno společné: lze je dokonale integrovat do úložného regálu, multifunkčního regálu (MFR) nebo pracovního stolu (MFW) - bez nutnosti montáže. Všechny modely však lze umístit i samostatně nebo je přeměnit na pojízdné skříňky či pojízdné skříňky na nářadí.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Wide (mm)

Hloubka (mm)


Počet zásuvek
18 výrobky

Výhled
  1. 1
  2. 2
15%
Šatní skříň se 3 dvířky 1.100 mm x 748 mm x 1.765 mm
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
Standardní cena 10.137,40
8.616,79
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku
  1. 1
  2. 2

Naši dva fanatici úklidu ve firmě: skříňka na nářadí a skříňka na nářadí

"Omeleta se nedá udělat bez rozbití vajec" - toto rčení zná každý - a bez rozbití vajec se nedá pracovat. Mnoho malých i velkých nástrojů, které jsou k tomu potřeba, musí být na dosah. Můžeme vám pomoci: náš multifunkční pracovní stůl má doslova vše. Buď v krátké verzi MFW se dvěma moduly, jako je skříňka na nářadí se zásuvkami vlevo a skříňka na nářadí s dveřmi a dvěma úrovněmi uvnitř vpravo. Samozřejmě uzamykatelný, abyste ho mohli využít po práci nebo o víkendu.

Zásuvková skříňka na nářadí nebo skříňka s výklopnými dvířky

Podívejme se nejprve blíže na zásuvkovou skříň: Základním materiálem je ocel a je navržena v atraktivní světle šedé barvě s modrými čely zásuvek. Protože byl původně vyvinut pro integraci do našeho pracovního stolu MFW1000, balicího stolu/pracovního stolu MFP nebo skladovacích regálů MFR, je k dispozici ve dvou hloubkách (pro 60 a 80 cm). Počet zásuvek se pohybuje od čtyř, přes šest až po deset. V každé zásuvce je dělicí příčka, kterou lze použít samostatně a přehledně tak uložit i menší nářadí. Pro každou skříňku na nářadí se zásuvkami je zde také sada dvou klíčů, která celý prvek promění ve skříňku a bezpečně jej uzamkne.

Vestavný prvek jako skříň na nářadí s výklopnými dveřmi nebo také jen s jedněmi dveřmi je k dispozici také ve dvou hloubkách 60 cm nebo 80 cm pro náš úložný regál MFR, těžký pracovní stůl nebo pracovní stůl. Všechny prvky skříněk jsou stejně jako zásuvkové skříňky dvoubarevně lakované v elegantní světle šedé (korpus) a signální modré RAL 5005 (dvířka). Kovová skříň odolá každodennímu používání v dílně. Dvoudveřová skříňka pojme větší nářadí a vybavení nebo ji lze použít jako věšák. Ale ve skutečnosti máme v nabídce něco lepšího...

Skříňka + šatní skříň = skříňka na oblečení

Každopádně s našimi skříňkami tento výpočet vychází v každém případě. Jsou to perfektní šatní skříňky pro zaměstnance ve firmách, pro kamarády hasiče nebo jiné skupiny lidí, kteří se nejprve zbavují běžného oblečení a oblékají si uniformu nebo pracovní oděv. Skříňka na oděvy TOPREGAL dokonale chrání oděvy před prachem a špínou na pracovišti - a díky integrovanému zámku také před případnými zloději. Součástí dodávky jsou dva odpovídající klíče.

Potřebujete skříňku nebo skříňku na nářadí na kolečkách?

Pracujete na pracovišti, kde potřebujete velkou volnost pohybu, ale zároveň potřebujete mít nářadí vždy na dosah? - můžeme vám pomoci! V několika jednoduchých krocích ji můžete proměnit ve skříňku na nářadí - pojízdnou a mobilní - která vás bude ochotně následovat, kamkoli půjdete. Instalace do pojízdného regálu nebo pojízdného pracovního stolu se dokonale hodí, protože byla vyvinuta speciálně pro tento případ a výšku lze individuálně nastavit podle vaší pracovní výšky v krocích po 5 cm - naše výrobky lze také později přestavět na pojízdné verze. Rádi vám poradíme a zašleme požadovanou sadu koleček zvlášť; obraťte se na nás v chatu, telefonicky nebo e-mailem!

...číst dál