Všechny výrobky

O nás

Společnost TOPREGAL GmbH, založená v roce 2009, je celosvětově působící rodinný podnik se sídlem ve Filderstadtu u Stuttgartu. Jako specialista na regálové systémy se zavedeným internetovým zásilkovým obchodem s obchodními potřebami jsme vaším spolehlivým partnerem pro individuální řešení vybavení skladů a kanceláří. Díky našim dlouholetým zkušenostem a výrazné orientaci na zákazníka vám můžeme poskytnout kompetentní podporu při plánování skladů, jejich vybavení a testování, zejména v oblasti regálů pro vysoké zatížení.

Od roku 2019 neustále rozšiřujeme náš sortiment a nabízíme nejen rozmanitá řešení regálů pro firmy, ale také širokou škálu dalších produktů pro provozní využití. Naše značka SolidHub je již synonymem kvalitních a udržitelných pohonných systémů v oblasti zdvihacích zařízení, dopravních prostředků a průmyslových vozíků. Všechny výrobky SolidHub jsou buď elektricky, nebo ručně ovládané. V segmentu čisticích zařízení pro komerční sektor máme v našem portfoliu další silnou značku wipeket. Technologie čistého pohonu zajišťují čisté povrchy. Pod vlastní značkou TecMaschin neustále rozšiřujeme nabídku strojů a nástrojů, které usnadňují každodenní práci ve skladu a které již ocenila řada firem. V roce 2023 se naše portfolio značek rozšířilo o značku SoloPort. Tato značka představuje udržitelnou solární technologii se 100% ekologicky vyráběnou elektřinou a energetické koncepty orientované na budoucnost.

Náš kvalifikovaný tým inženýrů denně pracuje na vývoji inovativních produktů a optimalizaci stávajících řešení. Do toho se promítá nejen jejich technické know-how, ale také cenná zpětná vazba od zákazníků. Tato úzká spolupráce nám umožňuje nabízet produkty, které jsou přesně přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. S jasným zaměřením na efektivitu, kvalitu a udržitelnost tak TOPREGAL nastavuje nová měřítka v oboru.

Abychom zajistili, že se naše výrobky dostanou k zákazníkům rychle, otevřeli jsme v roce 2020 druhý velký sklad ve Weselu v Severním Porýní-Vestfálsku. V létě 2021 následovalo otevření naší dceřiné společnosti TOPREGAL UK Ltd. ve Walesu ve Velké Británii, která má nezávislý sklad a téměř totožný sortiment výrobků a poskytuje zboží připravené k expedici do 24 hodin, stejně jako naše mateřská společnost v Německu.

Od roku 2022 je v provozu náš výrobní a logistický závod na míru v Pasewalku (severně od Berlína), který umožňuje stejně rychlé dodávky ve východní a severní Evropě. Kromě toho jsme v roce 2023 otevřeli pobočku na východním pobřeží USA ve městě Bensenville ve státě Illinois. Vzhledem ke zvýšené poptávce a našemu požadavku zaručit krátké dodací lhůty i v zámoří bylo v průběhu roku otevřeno pět dalších poboček společnosti TOPREGAL US Corp. v Kalifornii, Texasu, Pensylvánii, Jižní Karolíně a Missouri.

V současné době důvěřuje našim výrobkům více než 100 000 firemních zákazníků po celém světě a oceňují náš bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Těšíme se, že vás o naší široké nabídce přesvědčíme také!

Zaměstnanci TOPREGAL


   
   
Naše vize

TOPREGAL - váš partner pro těžké regály, úložnou techniku a kancelářský nábytek.

TOPREGAL nabízí mnohem více:

  • Kompetentní poradenství pro řešení na míru
  • Maximální flexibilitu a bleskové reakce
  • Velký skladový sortiment s okamžitou dostupností téměř všech položek
  • Možnost expresního dodání do 24 hodin kdekoli v Německu
  • Nejvyšší kvalita a testované výrobky
  • Odborná montáž regálů
  • Certifikované zkoušky regálů pro naše vlastní regálové systémy i regály jiných výrobců
  • Záruka 5 let na naše regálové systémy pro vaši bezpečnost a spokojenost

Máte-li jakékoli dotazy nebo speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na váš telefonát, chat nebo zprávu!


TOPREGAL po celém světě: Přehled našich poboček

Naše výrobky dodáváme po celém světě ze skladu, který je vám geograficky nejblíže.

Naše služby

Jako odborný prodejce vám rádi pomůžeme od fáze návrhu až po průběžnou údržbu vašeho skladu. Další informace o našich službách naleznete zde: