+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Transportní zařízení

Header

Přepravní zařízení jsou k dispozici v různých variantách a mají širokou škálu využití v každodenním pracovním životě. Ať už v podobě stolního vozíku, vozíku pro vychystávání zakázek, plošinového vozíku nebo vozíku na zásobníky. Speciální modely, jako je vozík pro přepravu dlouhých nákladů, umožňují bezpečnou přepravu velkých a objemných nákladů bez námahy.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Max. Zatížení (kg)

PovrchPneumatiky
10 výrobky

Výhled
21%
Elektrický golfový vozík GCE2/2, 4000 W, SolidHub
Porovnat
Současně lze porovnávat maximálně 4 produkty.
Standardní cena 181.997,40
143.647,79
plus 19% DPH
Dodací termín 3 - 5 pracovní dny
Doprava 5174,- Kč jednou za objednávku

Pneumatiky, plastové pneumatiky nebo plné pryžové pneumatiky: Rozdíl je v pneumatikách

V závislosti na tom, kde a jak často bude nové dopravní zařízení používáno, je důležité zvážit, které pneumatiky jsou pro danou práci nejvhodnější. Pneumatiky jsou variabilní a v případě potřeby je lze přizpůsobit přepravovanému zboží, aby se kola dobře rozjela - bez ohledu na to, jak jsou těžká. Pneumatika si také dokonale poradí s téměř jakýmkoli povrchem: ať už je mokrý, kluzký nebo nerovný. Zejména v interiérech, kde hrozí přejetí ostrých předmětů, je lepší volbou pneumatika s plnou gumou. Tato varianta je ideální pro nepřetržité používání. Před nákupem byste však měli mít na paměti, že plné gumové pneumatiky jsou o něco hlučnější než pneumatiky pneumatické. Nejhlučnější jsou obvykle plastové pneumatiky - ty jsou však zároveň velmi odolné, protože se téměř neodírají. Termoplastický elastomer používaný v našich výrobcích, zkráceně TPE, však i zde přesvědčí svými tichými, ale výkonnými pohybovými vlastnostmi. Nízký valivý odpor navzdory enormní nosnosti se zde dokonale snoubí. Plastové pneumatiky jsou proto oblíbené i pro speciální vozíky.

Vše se přesouvá snadno a rychle: stolní vozíky a vozíky na časopisy v provozu

Nezáleží na tom, zda se používají venku, uvnitř nebo v obou oblastech. Vozíky na časopisy nebo plošinové vozíky se používají téměř ve všech podnicích pro pohodlnou přepravu drobného zboží, jako je kopírovací papír, balíky nebo cokoli jiného, co je třeba přemístit v pracovním prostředí. Všechny regálové prvky jsou vyrobeny z robustní nerezové oceli, a proto mají dlouhou životnost při nepřetržitém používání.

Efektivní dopravní prostředky pro každodenní práci: elektrické nákladní kolo

V dnešním dynamickém pracovním světě jsou efektivita a flexibilita klíčovými faktory úspěchu. Společnost TOPREGAL nabízí se svým nákladním elektrickým kolem efektivní dopravní řešení, které bylo speciálně navrženo pro dílny, sklady a obchodní sektor. Elektrické nákladní kolo je více než jen dopravní prostředek. Spojuje v sobě ovladatelnost klasického jízdního kola s nosností malého dopravního prostředku. Tato jedinečná kombinace z něj činí nepostradatelného pomocníka pro efektivní a ekologickou přepravu zboží, surovin a dokumentů.

...číst dál