+++ AKCE PRODLOUŽENA: sleva k 15. výročí TOPREGALu i v květnu: 15% navíc - možnost úspory až 58%! +++

Všechny výrobky

Pojízdné regály se šikmými policemi & stoly

Header

Šikmé regály jsou dokonalými pomocníky pro přehledné ukládání menších skladovaných předmětů. Ty je nejlépe uložit do plastových boxů až do odebrání. V pojízdném regálu se šikmými policemi i ve v pevně stojící nepojízdné verzi jsou jednotlivé úrovně uspořádány pod úhlem 20°, aby bylo uskladněné zboží rychle viditelné a bylo možné je snadno uchopit. Kulatá traverza zabraňuje propadnutí zboží nebo plastových boxů. Stačí ve filtru zvolit požadované rozměry, které vyhovují vaším potřebám, a níže se okamžitě zobrazí odpovídající varianty šikmých regálů. Jakmile jednou budete pracovat s tímto mobilním pomocníkem pro vychystávání ze skladu, už si to příště bez něj nedokážete představit. Přesvědčte se sami!

Wide
Attribute
Výška
Attribute
Hloubka
Attribute
Počet úrovní
Attribute

Pojízdné regály se šikmými policemi & stoly bestselerů

Výhled

Mobilní šikmý regál pro dokonale vyrovnané zboží na libovolném místě

Tento konkrétní regál bývá nazýván různě: šikmý regál, vychystávací regál, kanbanový regál nebo odebírací regál. Tento regál je určen především pro krátké doby uložení, cokoli, co je v regálu tohoto typu uloženo, je určeno k rychlému odebírání. Regálové police jsou zaháknuty do regálu pod úhlem, což znamená, že jakmile je odebrána položka nacházející se před ním, zboží se automaticky posune dopředu. Díky provedení mobilního kanbanového regálu jste nezávislí na umístění nebo můžete doplňovat předměty zezadu, aniž byste potřebovali volně přístupné cesty za sebou. Jednoduše s ním poodjede stranou, doplníte a znovu vrátíte na své místo.

Příslušenství pro váš pojízdný regál se šikmými policemi

Nabízíme také odpovídající příslušenství a díly pro vaše pojízdné regály: Odkládací přihrádky v mnoha různých velikostech, madla, podložky, magnetické pásky pro popisování nebo kulaté traverzy pro bezpečné zajištění.

...číst dál