Všechny výrobky

Regály pro vysoké zatížení

Nákup regálů pro vysoké zatížení u TOPREGAL

Těžké regály jsou srdcem každého skladu a slouží k uložení nejrůznějšího skladovaného zboží. Aby byla společnost TOPREGAL GmbH schopna pokrýt nejrůznější požadavky na těžké regály, specializuje se na vybraný sortiment výrobků z oblasti skladovací techniky. Proto si můžete vybrat z různých typů těžkých regálů, jako jsou paletové regály, skladové regály nebo multifunkční regály, a najít ten správný pro vaši společnost. Můžete také použít náš konfigurátor regálů a sestavit si model, který splňuje všechny vaše požadavky na dokonalé regály pro těžké práce ve vašem skladu.

Nejlepší místo pro nákup regálů pro vysoké zatížení je náš obchod s regály pro vysoké zatížení. Nabízíme vám rozsáhlý výběr různých regálů pro těžká zatížení pro váš sklad. Patří mezi ně například naše robustní paletové regály pro skladování běžných europalet nebo flexibilní skladové regály, které jsou ideální pro ruční manipulaci s uskladněným zbožím. Dále v kategorii těžkých regálů najdete konzolové regály pro skladování dlouhého a stojícího zboží, regály na pneumatiky, regály na sudy a také policové regály.

Všechny skladovací regály odpovídají průmyslovým normám a nabízejí tak vysokou nosnost i dlouhou životnost. V neposlední řadě klademe vysoké nároky na kvalitu našich výrobků. Z tohoto důvodu jsou všechny regály pro vysoké zatížení v naší prodejně testovány podle nařízení DGUV 108-007 nebo DIN EN 15512. Tato zkouška zahrnuje test nosnosti, stability a pevnosti. Můžete si tak být jisti, že vaše regály pro vysoké zatížení splňují všechny zákonné požadavky.

V podstatě všechny naše těžké regály v obchodě jsou zásuvné, a proto se snadno montují a demontují. Navíc můžete regály flexibilně přestavět a dodatečně rozšířit, pokud si zakoupíte příslušenství pro regály pro vysoké zatížení.

V našem obchodě jsou k dispozici hotové, vysoce kvalitní regály pro vysoké zatížení, ale také jednotlivé regály a praktické příslušenství pro rozšíření stávajících regálů. Pokud je tedy váš sklad již dostatečně vybaven regály pro vysoké zatížení a hledáte praktické doplňky pro své pracovní procesy, neváhejte se podívat na naše pracovní stoly a balicí stoly a také na naše pojízdné regály a stoly. Ty lze pomocí konfigurátoru přizpůsobit vašim potřebám a pro větší pohodlí ve skladu je velmi doporučujeme.

Ať už kupujete regály pro těžká vozidla, nebo hledáte jednotlivé díly, tovární vybavení či celé systémy místností: Bezpečnost vaše i vašeho týmu je pro nás obzvláště důležitá. Proto bychom vám rádi doporučili produkty pro vaši ochranu: od ochrany regálů přes ochranu strojů až po zábrany a značení.

...číst dál