+++Věčně nízké ceny - Mnoho článků je masivně a trvale zlevněno!+++

Všechny výrobky

Výškově nastavitelné stoly

Ergonomii na pracovišti má každý na jazyku a je nejdůležitějším faktorem pro zdravý chod kanceláře. Individuálně výškově nastavitelný stůl podporuje zdravé držení těla díky vyvážené kombinaci sezení a pohybu. Naše stoly s možností sezení jsou elektricky výškově nastavitelné a lze u nich trvale nastavit tři úrovně.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Laskavý6 výrobky

Proč byste měli používat výškově nastavitelný stůl

Stále více práce děláme v kanceláři nebo u stolu. Rozšířené onemocnění bolestí zad a krční páteře je častější u lidí, kteří tráví 8 a více hodin denně vsedě. I při dodržování nejdůležitějších ergonomických pravidel (rovný postoj, kolena/lokty v pravém úhlu, orientace obrazovky atd.) je třeba zajistit dostatečný pohyb na pracovišti, aby se tělo trvale nepřizpůsobilo poloze vsedě a nezkrátily se svaly a zrak. Často nestačí jen krátká procházka do čajové kuchyňky nebo do zasedací místnosti, protože i tam strávíme schůzku sezením u konferenčního stolu nebo na konferenčních židlích. Výhody výškově nastavitelného stolu, známého také jako stůl pro sezení, v přímém srovnání se stolem, jehož výšku si uživatel nastaví pouze jednou po zakoupení, jsou obrovské a my se jim budeme věnovat a uvedeme vám mnoho dobrých důvodů, proč se se svým starým stolem rozloučit.

Elektricky výškově nastavitelný stůl - produktivita a zdraví stisknutím tlačítka

Výraz "ergonomie na pracovišti" je při vyhledávání na webu na prvním místě v seznamu návrhů. Právě v tom tento flexibilní stůl vyniká: je elektricky výškově nastavitelný stisknutím tlačítka během několika sekund. To uživatelům umožňuje zkrátit denní dobu sezení v kanceláři, aniž by to bylo na úkor produktivity. Protože i ve stoje lze takto pracovat u stolu a záda a svaly na stehnech jsou protaženy, a tím i prokrveny. Tím se rozproudí krevní oběh, protáhnou se záda a obecně se podpoří pohyb. To pak vede ke zvýšení produktivity a spokojenosti vašich zaměstnanců, kteří následně méně často trpí potížemi s držením těla, jak opakovaně prokázaly studie zdravotnických komor z posledních let. Přechod na elektricky výškově nastavitelný stůl je proto výhodnou investicí do vaší společnosti a vašich zaměstnanců. Elektricky výškově nastavitelný stůl MILLA od společnosti TOPREGAL lze díky možnosti uložení optimální výšky snadno nastavit do ideální pracovní výšky. Zejména ženy jistě potěší možnost uložení až do tří úrovní - optimální pracovní výšku stolu tak lze dodatečně uložit i při nošení lodiček.

Schůzky ve formě stand-upu jsou produktivnější a rychlejší.

Stůl se stojanem umožňuje dvěma nebo více kolegům uspořádat krátkou schůzku u počítače ve stoje. Výhody vyplývající z pohybu - například při důležitém rozhodování - na pracovišti platí i pro krátkodobé "asistenty" vašeho výškově nastavitelného stolu; dokonce poněkud zesílené, protože vaši kolegové k vám budou chodit také jako první. Další výhodou stálé schůze s krátkým časovým předstihem neboli "stand-up meeting" je, že se automaticky zkracuje doba trvání schůze, protože kdo z účastníků by chtěl hodiny stát a diskutovat o problémech a rozdělení úkolů nebo se při přijímání potřebných rozhodnutí dlouho nedostal k věci? Toho můžete dosáhnout pouze tehdy, pokud sedíte v pohodlném konferenčním křesle s šálkem horké kávy u konferenčního stolu a společně diskutujete, debatujete nebo řešíte problémy. Stojan na výšku u vlastního nastavitelného stolu je proto kratší a efektivnější.


Stůl se stojanem na sezení za příznivou cenu

Cena výškově nastavitelného stolu se na trhu značně liší. Ručně nastavitelné stoly (s klikou) jsou stále levnější než stoly s elektrickým pohonem, ale i zde přesvědčí náš model MILLA. Dodání je zdarma a platí zde také naše jednoletá záruka.

5 užitečných tipů pro práci u výškově nastavitelného stolu, který lze snadno začlenit do každodenního kancelářského života:

  1. Pracujte 15 až 60 minut ve stoje a pokud chcete, dělejte to několikrát denně.
  2. Při koordinaci s kolegy u pracovního stolu ji zvedněte pro společné vstávání.
  3. Konferenční hovory / delší telefonní hovory lze také vést vestoje.
  4. Důležitý je pohyb ve stoje - pravidelně měňte držení těla.
  5. Ihned po nastavení nového stolu si do elektronického kalendáře zapište schůzky/upomínky, které vám budou připomínat fáze stání.

Máte další otázky? Naši odborníci vám na ně rádi odpoví - stačí poslat e-mail, zavolat nebo použít online chat.

...číst dál