+++ Oslavte s námi 15 let TOPREGAL - v dubnu: 15% dodatečná sleva - možnost až 58% úspory! +++

Všechny výrobky

Přístřešky pro auta

Header

Přístřešky pro auta a parkovací přístřešky vybavené solárními moduly: energie vyrobená solární energií je 100% ekologická elektřina pro vaše firemní parkoviště, parkoviště pro zákazníky nebo kdekoli jinde, kde potřebujete solární přístřešek pro vaše vozidla. Modulárně rozšiřitelné díky standardizovaným rozměrům našich rozmanitých variant SoloPort pro optimální ochranný solární přístřešek pro motorová vozidla. K dispozici jsou jak zcela soběstačná řešení, tak i s připojením k elektrické síti.

Filtrovat výsledky
×

Cena / Kč

Verze
22 výrobky

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Zastřešení přístřešků a parkovišť - energeticky účinná ochrana vašeho vozu

TOPREGAL nabízí pod značkou SoloPort vysoce kvalitní solární techniku pro zastínění a ochranu vozidel před povětrnostními vlivy. Tankujte solární energii a zůstaňte nezávislí na fosilních palivech i při výrobě elektřiny. Využívání solární energie pomáhá snižovat emise CO₂ tím, že nahrazuje fosilní paliva. To je důležitý krok v boji proti změně klimatu a pro ochranu našeho životního prostředí. Chráněna jsou však i vozidla: Přístřešky, jako je přístřešek na parkoviště SoloPort a přístřešek na auto s fotovoltaickou střechou, chrání vozidla před přírodními živly, jako je déšť, sníh a přímé sluneční záření. To může prodloužit životnost vozidel a zvýšit uživatelský komfort.

Tankujte 100% ekologickou elektřinu se solárním přístřeškem pro auta

Zažijte revoluci v mobilitě s naším Solární přístřešky pro auta SoloPort - Klíč k udržitelné výrobě energie. Naše solární přístřešky pro auta jsou mistrovským dílem nezávislosti, protože jsou zcela odděleny od obecné elektrické sítě. Střecha solárního carportu je vybavena 12 výkonnými solárními moduly, které generují působivých 420 Wp elektřiny na modul. Celkově solární přístřešek pro auto generuje maximální výkon 5 KW, což z něj činí efektivní a ekologický zdroj energie. Robustní rámová konstrukce z odolných hliníkových profilů poskytuje optimální ochranu proti povětrnostním vlivům a zaručuje dlouhou životnost. Sklon střechy 10 stupňů je ideální pro výrobu solární energie a maximalizuje účinnost přístřešků pro auta.

Autark


Soběstačné

Effizient


Efektivní

Nachhaltig


Udržitelný

Wettergeschützt


Chráněno před povětrnostními vlivy

Střechy parkovišť se solární energií pro ekologické využití velkých ploch.

Střechy parkovišť se solární energií jsou inovativním a ekologickým řešením, které nabízí několik výhod. Instalací solárních panelů na parkovištích mohou firmy, místní úřady a další zařízení nejen vyrábět čistou energii, ale také efektivně využívat prostor. Stříšky na parkovištích vybavené solárními panely využívají nevyužitý prostor k výrobě čisté a obnovitelné energie. Tato energie může být využita přímo na místě k pokrytí potřeb sousedních budov, může být dodávána přímo do veřejné sítě a generovat další příjmy nebo může být využita ve formě elektrického nabíjecího bodu pro vozidla zaparkovaná pod nimi.

Provozovatelům, kteří instalují solární přístřešky na parkoviště, se mohou výrazně snížit náklady na energii. Vyrobenou solární energii lze využít ke snížení nákladů na elektřinu, což je výhodné zejména v době špičkového zatížení.

V mnoha zemích existují vládní dotační programy a finanční pobídky pro instalaci solárních systémů. To může snížit investiční náklady a zkrátit dobu amortizace. Parkovací přístřešky vybavené solární technologií jsou proto perspektivní investicí, která přináší nejen ekonomické výhody, ale přispívá také k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji.


Naše další solární produkty jsou nejen energeticky účinné, ale také stylové. Objevte nyní kategorii solárních technologií a nechte slunce pracovat za vás!

...číst dál